'Anderlecht duwt door voor Italiaanse parel'

379 stemmen
'Anderlecht duwt door voor Italiaanse parel'

Vandaag kon u reeds lezen dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Sebastiano Esposito. De Inter-aanvaller zou het nieuwe goudhaantje in de Paars-Witte aanvalslinie moeten vormen. Ondertussen lijkt het de Brusselse club menens te zijn omtrent de Italiaan.


Volgens voetbalgoeroe Damiano Er Faina zou Anderlecht effectief doorduwen voor de komst van Sebastiano Esposito. De Brusselaars zouden zo snel mogelijk willen handelen, en zouden de onderhandelingen zijn aangevat. Bij Internazionale heeft de 19-jarige aanvaller geen toekomst, waardoor een vertrek niet ondenkbaar zou zijn. De Nerazzurri wil zo snel mogelijk komaf maken met de financiële zorgen, en zou om die reden alle overbodige spelers zo snel mogelijk willen lozen.

Bij SerieANews werd vandaag nog melding gemaakt van een transferbedrag van ongeveer vijf miljoen euro. Dat bedrag lijkt niet helemaal onrealistisch gezien het feit dat de marktwaarde van Esposito ook vijf miljoen euro bedraagt. Toch staat het niet vast dat Inter bereid zal zijn om de jongeling voor zulke som te laten beschikken.

Groot talent

Sebastiano Esposito wordt in Italië al enkele jaren bestempeld als een enorm talent. De jongeling doorliep de jeugdopleiding van Inter, en kreeg twee seizoenen geleden zelfs al een transferwaarde van negen miljoen euro toegekend. Sindsdien remden blessures en de enorme concurrentie bij de Italiaanse topclub de ontwikkeling van Esposito. Anderlecht zou dus de ideale kans kunnen zijn voor de 19-jarige aanvaller om zijn talent andermaal te etaleren.

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Is Esposito de spits die Anderlecht nodig heeft?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

17
17
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

18
18
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

73
73
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

247
247
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

406
406
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

396
396
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

66
66
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

373
373
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

488
488
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

234
234
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

53
53
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

215
215
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

442
442
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

698
698
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

212
212
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

240
240
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

551
551
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

382
382
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

719
719
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

611
611
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

720
720
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws