'Chelsea haalt stevig uit met vervanger Lukaku'

112 stemmen
'Chelsea haalt stevig uit met vervanger Lukaku'

Het ziet er steeds meer naar uit dat Romelu Lukaku binnenkort vertrekt bij Chelsea. De Rode Duivel werd vorig seizoen nochtans met de grote trom binnengehaald bij de Blues, maar kon zich er nooit doorzetten. Internazionale kan de aanvaller binnenkort uit zijn lijden verlossen.


Chelsea en Internazionale zitten al enige tijd rond de tafel wat Romelu Lukaku betreft. De Italiaanse topploeg wil Big Rom terughalen richting Milaan, maar beschikt niet over voldoende financiële slagkracht om de Rode Duivel definitief aan te kopen. Om die reden onderhandelen beide clubs nu over een uitleenbeurt. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zit er ondertussen wel al progressie in de harde onderhandelingen tussen beide clubs. 

Bij Chelsea ziet men het uiteindelijk wel goed komen met de transferbesprekingen, want Fichajes weet dat het bestuur van de Blues zijn pijlen heeft gericht op Richarlison. De Braziliaan van Everton is volgens het medium de ideale vervanger voor de Rode Duivel, en zou zelf azen op een stap hogerop. Naar verluidt wil Everton minstens 60 miljoen vangen voor zijn goudhaantje. Een bedrag dat voor Chelsea amper problemen vormt.

Concurrentie uit eigen stad

Chelsea is echter niet de enige gegadigde wat Richarlison betreft. De voorbije weken raakte al meermaals bekend dat Tottenham wel heil ziet in de komst van de Everton-aanvaller. Het Spaanse medium weet echter wel dat Chelsea de voorkeur zou genieten van de Braziliaan. Bij Everton wrijven ze zich alvast in de handen. De tweestrijd tussen beide clubs zou wel eens voor een ware transferslag kunnen zorgen.

LEES OOK: Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Is Richarlison meer geschikt voor het systeem dat Tuchel oppert?

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

0
0
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

28
28
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

246
246
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

53
53
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

204
204
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

49
49
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

177
177
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

273
273
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

447
447
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

145
145
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

222
222
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

816
816
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

202
202
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

339
339
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

201
201
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

491
491
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

351
351
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

555
555
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

488
488
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100

Meer sportnieuws