'Floptransfer Club Brugge vindt onderdak in Ligue I'

door
'Floptransfer Club Brugge vindt onderdak in Ligue I'

Club Brugge neemt komende zomer van enkele sterkhouders afscheid, maar ook enkele mindere goden mogen vertrekken. Linksback Maouassa werd vorig seizoen met grote trom binnengehaald, maar kon zich nooit doorzetten. Hij keer zo goed als zeker terug naar de Ligue I via Montpellier. 

De terugkeer van Faitout Maouassa (23) naar de Ligue 1 wordt steeds concreter. Zoals Franse media een week geleden onthulde, wordt de linksachter van Club Brugge in de regionale kranten van Montpellier HSC met stip gelinkt aan de plaatselijke club. Ondanks interesse van Lille OSC zou de voormalige speler van Stade Rennais bij 'de Mosson' voegen. 

Volgens Midi Libre zal de Fransman deze week zijn medische keuring ondergaan om zich bij de groep aan te sluiten voor de hervatting van de training op 27 juni. Volgens hetzelfde regionale medium verlaat de ex-Frans belofteninternational Club Brugge slechts voor één seizoen. Zijn uitleenbeurt zou geen aakoopoptie bevatten. De situatie is zo goed als rond aangezien de drie partijen, clubs en speler, al akkoord zijn gegaan met de deal. 

MALFIGUUR 
Maouassa kan tot de floptransfers van Club Brugge worden gerekend. Blauw-Zwart betaalde vorige zomer 4 miljoen euro, terwijl De Fransman amper 7 wedstrijden speelde afgelopen seizoen. Hopelijk vindt hij zijn beste vorm weer in het zuiden van Frankrijk, waar hij het al eerder goed deed bij Nimes. Met Bjorn Meijer van Groningen heeft Club Brugge al een degelijke vervanger aangetrokken.

LEES OOK: 'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Moet Club Brugge nog versterking halen voor de linksachterpositie?

Meest recent

'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

36
36
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

35
35
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

119
119
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

156
156
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

103
103
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

47
47
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

253
253
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

84
84
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

56
56
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

201
201
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

284
284
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

284
284
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

327
327
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

127
127
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

380
380
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

205
205
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

256
256
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

226
226
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

180
180
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

113
113
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

548
548
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

472
472
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

223
223

Meer sportnieuws