'Floptransfer Club Brugge vindt onderdak in Ligue I'

door
'Floptransfer Club Brugge vindt onderdak in Ligue I'

Club Brugge neemt komende zomer van enkele sterkhouders afscheid, maar ook enkele mindere goden mogen vertrekken. Linksback Maouassa werd vorig seizoen met grote trom binnengehaald, maar kon zich nooit doorzetten. Hij keer zo goed als zeker terug naar de Ligue I via Montpellier. 

De terugkeer van Faitout Maouassa (23) naar de Ligue 1 wordt steeds concreter. Zoals Franse media een week geleden onthulde, wordt de linksachter van Club Brugge in de regionale kranten van Montpellier HSC met stip gelinkt aan de plaatselijke club. Ondanks interesse van Lille OSC zou de voormalige speler van Stade Rennais bij 'de Mosson' voegen. 

Volgens Midi Libre zal de Fransman deze week zijn medische keuring ondergaan om zich bij de groep aan te sluiten voor de hervatting van de training op 27 juni. Volgens hetzelfde regionale medium verlaat de ex-Frans belofteninternational Club Brugge slechts voor één seizoen. Zijn uitleenbeurt zou geen aakoopoptie bevatten. De situatie is zo goed als rond aangezien de drie partijen, clubs en speler, al akkoord zijn gegaan met de deal. 

MALFIGUUR 
Maouassa kan tot de floptransfers van Club Brugge worden gerekend. Blauw-Zwart betaalde vorige zomer 4 miljoen euro, terwijl De Fransman amper 7 wedstrijden speelde afgelopen seizoen. Hopelijk vindt hij zijn beste vorm weer in het zuiden van Frankrijk, waar hij het al eerder goed deed bij Nimes. Met Bjorn Meijer van Groningen heeft Club Brugge al een degelijke vervanger aangetrokken.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Moet Club Brugge nog versterking halen voor de linksachterpositie?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-coach dient fans van antwoord

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

0
0
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

71
71
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

179
179
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

172
172
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

307
307
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

175
175
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

292
292
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

275
275
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

69
69
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

454
454
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

287
287
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

86
86
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

172
172
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

280
280
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

65
65
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

103
103
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

71
71
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

440
440
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

383
383
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

140
140
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

218
218
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

137
137

Meer sportnieuws