'Anderlecht legt 5 miljoen klaar voor toptalent'

door
'Anderlecht legt 5 miljoen klaar voor toptalent'

Anderlecht staat maandag een eerste keer op het trainingsveld, maar nieuwe gezichten kan Felice Mazzu daarbij nog niet verwelkomen. Het is nog steeds wachten tot Paars-Wit zijn eerste inkomende transfer van de zomer afrondt, al lijken er met Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo wel twee aanwinsten zeer snel te kunnen tekenen. De club speurt echter ook nog verder.


Vooral in de aanval is vers bloed immers nog zeer welkom, want daar lijkt Anderlecht met Christian Kouamé en Joshua Zirkzee zijn twee speerpunten te verliezen. Daardoor blijven enkel Benito Raman en de piepjonge Mario Stroeykens nog over, terwijl er met Angulo nog een zeer groene aanvaller bij zou komen. Wat meer ervaring lijkt dus welkom, maar Anderlecht zou nog een jong veulen op het oog hebben.

De voorbije dagen werd er in Italië al gewag gemaakt van interesse voor Sebastiano Esposito, de 19-jarige spits van Inter die afgelopen seizoen al uitgeleend werd aan FC Basel. Daar was hij goed voor zeven goals en negen assists in 34 wedstrijden. Esposito wordt in Italië als een groot talent aanzien en Anderlecht zou dus een goede zaak kunnen doen met zijn komst.

BEPROEFD RECEPT
Volgens SerieANews wil Paars-Wit weer een beroep doen op de beproefde methode: Esposito een jaar huren. Alleen zou Anderlecht deze keer wel een aankoopoptie in de deal willen laten opnemen. Ze zouden daarvoor 5 miljoen euro veil hebben. Inter wacht voorlopig echter nog af, want Basel heeft nog een aankoopoptie die het kan lichten, waardoor de Nerazzurri dan zelf ook gebruik zouden moeten maken van hun terugkoopoptie.


LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Zou dat een goede deal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

9
9
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

76
76
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

21
21
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

223
223
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

127
127
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

288
288
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

74
74
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

61
61
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

506
506
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

620
620
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

131
131
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1565
1565
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1380
1380
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22

Meer sportnieuws