'Anderlecht legt 5 miljoen klaar voor toptalent'

354 stemmen
'Anderlecht legt 5 miljoen klaar voor toptalent'

Anderlecht staat maandag een eerste keer op het trainingsveld, maar nieuwe gezichten kan Felice Mazzu daarbij nog niet verwelkomen. Het is nog steeds wachten tot Paars-Wit zijn eerste inkomende transfer van de zomer afrondt, al lijken er met Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo wel twee aanwinsten zeer snel te kunnen tekenen. De club speurt echter ook nog verder.


Vooral in de aanval is vers bloed immers nog zeer welkom, want daar lijkt Anderlecht met Christian Kouamé en Joshua Zirkzee zijn twee speerpunten te verliezen. Daardoor blijven enkel Benito Raman en de piepjonge Mario Stroeykens nog over, terwijl er met Angulo nog een zeer groene aanvaller bij zou komen. Wat meer ervaring lijkt dus welkom, maar Anderlecht zou nog een jong veulen op het oog hebben.

De voorbije dagen werd er in Italië al gewag gemaakt van interesse voor Sebastiano Esposito, de 19-jarige spits van Inter die afgelopen seizoen al uitgeleend werd aan FC Basel. Daar was hij goed voor zeven goals en negen assists in 34 wedstrijden. Esposito wordt in Italië als een groot talent aanzien en Anderlecht zou dus een goede zaak kunnen doen met zijn komst.

BEPROEFD RECEPT
Volgens SerieANews wil Paars-Wit weer een beroep doen op de beproefde methode: Esposito een jaar huren. Alleen zou Anderlecht deze keer wel een aankoopoptie in de deal willen laten opnemen. Ze zouden daarvoor 5 miljoen euro veil hebben. Inter wacht voorlopig echter nog af, want Basel heeft nog een aankoopoptie die het kan lichten, waardoor de Nerazzurri dan zelf ook gebruik zouden moeten maken van hun terugkoopoptie.


LEES OOK: 'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

Zou dat een goede deal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

82
82
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

78
78
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

25
25
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

108
108
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

135
135
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

90
90
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

86
86
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

57
57
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

157
157
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

495
495
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

427
427
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

336
336
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

295
295
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

79
79
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

214
214
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

79
79
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

80
80
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

134
134
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

79
79
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

138
138
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

99
99
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

324
324
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

90
90
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

134
134

Meer sportnieuws