Vlap: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

door
Vlap:

RSC Anderlecht begint maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Paars-Wit wisselde van trainer. Vincent Kompany verliet het schip, Felice Mazzu nam het roer over. Met welke spelersgroep Mazzu zal moeten werken het komende seizoen is nog niet helemaal duidelijk.


Aan inkomende zijde wordt er alvast hard gewerkt om de nodige versterkingen binnen te halen. Volgens Het Laatste Nieuws zal Ishaq Abdulrazak deze week al landen in het Lotto Park. De jonge Nigeriaan komt over van het Zweedse Norrköping. Daarnaast komt ook Nilson Angulo zo goed als zeker de rangen versterken. Met zijn 18 lentes lijkt de Ecuadoriaan echter eerder een wissel op de toekomst.

Het is ook afwachten wie RSCA zal verlaten. Een van de spelers wiens Brusselse toekomst onzeker oogt, is Michel Vlap. De Nederlander werd al verhuurd aan Arminia Bielefeld en FC Twente, maar tekende maandag present op de eerste training van Mazzu. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Zelf weet Vlap nog niet waar hij de komende periode zijn voetbalschoenen zal aantrekken. "Of ik bij Anderlecht blijf? Da's een goeie vraag", klonk het goedgehumeurd. Als RSCA Vlap definitief wil kwijtraken aan FC Twente, dan zal het zich wel wat moeten reppen. Dat liet Jan Streuer, de technisch directeur van de club, verstaan tegenover 1Twente Enschede.

HEERENVEEN

RSCA haalde Vlap in de zomer van 2019 voor bijna 7 miljoen euro bij Heerenveen. In Brussel kon hij echter nooit helemaal uitgroeien tot een onbetwiste basispion. Hij speelde tot nog toe 36 duels voor de recordkampioen. Daarin tekende hij voor 11 goals en 3 assists. Zal hij die statistieken dit seizoen kunnen aanscherpen? Of zoekt hij andere oorden op?

LEES OOK: Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

Speelt Vlap dit seizoen voor RSCA?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

15
15
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

14
14
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

118
118
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

199
199
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

35
35
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

177
177
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

134
134
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

330
330
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

436
436
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

378
378
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

304
304
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

333
333
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

309
309
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

315
315
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

260
260
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

106
106
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

363
363
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

706
706

Meer sportnieuws