Vlap: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

242
Vlap:

RSC Anderlecht begint maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Paars-Wit wisselde van trainer. Vincent Kompany verliet het schip, Felice Mazzu nam het roer over. Met welke spelersgroep Mazzu zal moeten werken het komende seizoen is nog niet helemaal duidelijk.


Aan inkomende zijde wordt er alvast hard gewerkt om de nodige versterkingen binnen te halen. Volgens Het Laatste Nieuws zal Ishaq Abdulrazak deze week al landen in het Lotto Park. De jonge Nigeriaan komt over van het Zweedse Norrköping. Daarnaast komt ook Nilson Angulo zo goed als zeker de rangen versterken. Met zijn 18 lentes lijkt de Ecuadoriaan echter eerder een wissel op de toekomst.

Het is ook afwachten wie RSCA zal verlaten. Een van de spelers wiens Brusselse toekomst onzeker oogt, is Michel Vlap. De Nederlander werd al verhuurd aan Arminia Bielefeld en FC Twente, maar tekende maandag present op de eerste training van Mazzu. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Zelf weet Vlap nog niet waar hij de komende periode zijn voetbalschoenen zal aantrekken. "Of ik bij Anderlecht blijf? Da's een goeie vraag", klonk het goedgehumeurd. Als RSCA Vlap definitief wil kwijtraken aan FC Twente, dan zal het zich wel wat moeten reppen. Dat liet Jan Streuer, de technisch directeur van de club, verstaan tegenover 1Twente Enschede.

HEERENVEEN

RSCA haalde Vlap in de zomer van 2019 voor bijna 7 miljoen euro bij Heerenveen. In Brussel kon hij echter nooit helemaal uitgroeien tot een onbetwiste basispion. Hij speelde tot nog toe 36 duels voor de recordkampioen. Daarin tekende hij voor 11 goals en 3 assists. Zal hij die statistieken dit seizoen kunnen aanscherpen? Of zoekt hij andere oorden op?

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Speelt Vlap dit seizoen voor RSCA?

Meest recent

Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

11
11
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

52
52
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

22
22
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

187
187
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

25
25
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

36
36
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

71
71
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

184
184
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

64
64
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

114
114
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

54
54
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

353
353
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

193
193
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

91
91
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

51
51
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

130
130
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

88
88
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

71
71
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

146
146
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

306
306

Meer sportnieuws