'Bayern gaat eindelijk overstag na nieuw bod Barça'

stemmen
'Bayern gaat eindelijk overstag na nieuw bod Barça'

Eén van de grote transfersoaps van de zomer lijkt stilaan zijn ontknoping te naderen. Robert Lewandowski verkondigde na de laatste wedstrijd van het seizoen dat hij Bayern München wou verlaten, ondanks dat hij nog één jaar contract had. De Duitse kampioen was aanvankelijk echter niet zinnens om mee te werken en wou de Pool aan zijn contract houden.


Maar nu lijkt Bayern alsnog overstag te gaan. Dat heeft veel te maken met het feit dat ze er eindelijk in geslaagd zijn om Sadio Mané te strikken. De verwachting is dat de Senegalees dinsdag voorgesteld zal worden en mogelijk zal er tegen dan ook nieuws zijn in het dossier van Lewandowski. SPORT meldt immers dat FC Barcelona op het punt staat om een nieuw bod uit te brengen.

Deze keer zouden de Catalanen 40 miljoen euro bieden en met variabelen kan dat bedrag zelfs de kaap van 50 miljoen ronden. Daarmee zouden ze eindelijk voldoen aan de vraagprijs van Bayern en dus kan de transfer snel in een stroomversnelling komen. Lewandowski zal zelf in ieder geval niet meer overtuigd moeten worden, want hij heeft zijn zinnen al een tijdje op een overstap naar Camp Nou gezet en er zou zelfs al een persoonlijk akkoord zijn.

TWAALF JAAR
Lewandowski lijkt zo eindelijk zijn zin te krijgen en zal zo alsnog een laatste uitdaging in een nieuwe competitie aan kunnen gaan, op zijn 33ste. De spits was na twaalf jaar wel uitgekeken op de Bundesliga, die hij maar liefst tien keer op zijn naam wist te schrijven. Acht van die titels pakte hij met Bayern, daarvoor was hij ook al twee keer kampioen geworden met Borussia Dortmund/

LEES OOK: 'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Is Lewandowski dat bedrag nog waard?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

69
69
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

94
94
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

467
467
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

381
381
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

427
427
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

232
232
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

230
230
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

127
127
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1219
1219
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

313
313
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

244
244
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

195
195
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

497
497
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

889
889
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

698
698
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

268
268
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

238
238

Meer sportnieuws