'Dembélé schokt Barça met transferbeslissing'

door
'Dembélé schokt Barça met transferbeslissing'

FC Barcelona is volop bezig met het samenstellen van een ploeg voor volgend seizoen. De Blaugrana wil opnieuw aansluiten bij de absolute top, maar moet door de belabberde financiële situatie van de club opletten wat het doet. Er zijn enkele dossiers die Barça al een tijdje bezighouden.


Zo is er de mogelijke transfer van Frenkie de Jong naar Manchester United. Barça wil in de onderhandelingen het onderste uit de kan halen en wil naar verluidt niet minder dan 85 miljoen euro vangen. United zou volgens journalist Gerard Romero al 70 miljoen geboden hebben. Daar zouden nog eens bonussen bovenop komen. Dat lijkt niet genoeg om de Catalanen te overtuigen ... De transfersoap van de Jong wordt deze zomer ongetwijfeld vervolgd.

Een ander dossier dat Barça al even bezighoudt, is dat van Ousmane Dembélé. Die leek in de winter op vertrekken te staan. Barça hoopte nog een transfersom te vangen, maar Dembélé ging uiteindelijk nergens heen. Na de winterstop toonde de Fransman opnieuw zijn grote kwaliteiten op het veld. Een verlengd verblijf lag plots weer op tafel, maar de entourage van buitenspeler gaf bij Cadena Ser aan dat hij niet zal verlengen aan de huidige cijfertjes in zijn contract. Zo zou Dembélé op 1 juni op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club.

IK VOEL ME GOED

Is er nu toch een verrassing op til? Een Barça-fan vroeg Dembélé toen die in zijn auto voor een verkeerslicht wachtte of hij bij de club zal blijven. "Ja. Ik voel me goed bij Barcelona", klonk het bij de speler. Barça lijkt dus nog hoop te mogen koesteren dat Dembélé nu alsnog zal gaan verlengen in Camp Nou.

LEES OOK: 'Barça slaat toe: spectaculaire comeback helemaal rond'

Wat zal hij doen?

Meest recent

'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

21
21
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

82
82
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

35
35
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

24
24
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

84
84
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

137
137
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

242
242
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

135
135
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

75
75
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

338
338
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

532
532
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

127
127
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

147
147
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

133
133
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

113
113
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

231
231
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1803
1803
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

464
464
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

317
317
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

92
92
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

80
80
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

134
134
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

395
395
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

187
187

Meer sportnieuws