'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

75 stemmen
'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

Bij PSV lopen de laatste twee seizoenen alsmaar meer jonge Belgen in de kijker. Yorbe Vertessen was de eerste die een doorbaak in het eerste elftal kon forceren en nu lijkt ook Johan Bakayoko in zijn voetsporen te gaan volgen, nadat de flankaanvaller bij Jong PSV uitgroeide tot één van de sensaties van de Keuken Kampioen Divisie. Hij wordt straks overgeheveld naar de A-kern, maar daar dreigt een ander Belgisch talent wel in de problemen te komen.


Zaterdagavond raakte het verrassende nieuws bekend dat PSV op het punt zou staan om zich te versterken met Boy Waterman. De 38-jarige doelman was in het verleden al in Eindhoven actief en wordt nu teruggehaald om als ervaren derde doelman te fungeren. Waterman was immers transfervrij nadat zijn contract bij OFI Kreta verstreken was.

Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zal dat meer dan waarschijnlijk ten koste gaan van Maxime Delanghe. De 21-jarige belofteninternational fungeerde de voorbije twee seizoenen als derde keeper en stond ook 33 keer onder de lat bij Jong PSV op het tweede niveau. De ex-keeper van Anderlecht zou nu tijdelijk een stap opzij moeten zetten en mikken op een uitleenbeurt aan een club op het hoogste niveau.

GOED NIEUWS VOOR PEERSMAN
Wel goed nieuws zou er zijn voor Kjell Peersman. De 18-jarige Belgische doelman is de zoon van Tristan Peersman, die een kleine 20 jaar geleden nog onder de lat stond bij Anderlecht en de Rode Duivels. Hij wordt opgeschoven in de pikorde en zou vierde doelman in de A-kern worden, terwijl hij tegelijk ook de vaste nummer één van Jong PSV zal zijn. Na een zware knieblessure mocht hij daar dit seizoen al acht keer opdraven.


LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal Delanghe nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

12
12
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

73
73
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

57
57
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

301
301
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

78
78
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

126
126
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

471
471
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

238
238
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

360
360
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1275
1275
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

548
548
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

178
178
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

808
808
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

595
595
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

139
139
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws