'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

door
'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

Bij PSV lopen de laatste twee seizoenen alsmaar meer jonge Belgen in de kijker. Yorbe Vertessen was de eerste die een doorbaak in het eerste elftal kon forceren en nu lijkt ook Johan Bakayoko in zijn voetsporen te gaan volgen, nadat de flankaanvaller bij Jong PSV uitgroeide tot één van de sensaties van de Keuken Kampioen Divisie. Hij wordt straks overgeheveld naar de A-kern, maar daar dreigt een ander Belgisch talent wel in de problemen te komen.


Zaterdagavond raakte het verrassende nieuws bekend dat PSV op het punt zou staan om zich te versterken met Boy Waterman. De 38-jarige doelman was in het verleden al in Eindhoven actief en wordt nu teruggehaald om als ervaren derde doelman te fungeren. Waterman was immers transfervrij nadat zijn contract bij OFI Kreta verstreken was.

Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zal dat meer dan waarschijnlijk ten koste gaan van Maxime Delanghe. De 21-jarige belofteninternational fungeerde de voorbije twee seizoenen als derde keeper en stond ook 33 keer onder de lat bij Jong PSV op het tweede niveau. De ex-keeper van Anderlecht zou nu tijdelijk een stap opzij moeten zetten en mikken op een uitleenbeurt aan een club op het hoogste niveau.

GOED NIEUWS VOOR PEERSMAN
Wel goed nieuws zou er zijn voor Kjell Peersman. De 18-jarige Belgische doelman is de zoon van Tristan Peersman, die een kleine 20 jaar geleden nog onder de lat stond bij Anderlecht en de Rode Duivels. Hij wordt opgeschoven in de pikorde en zou vierde doelman in de A-kern worden, terwijl hij tegelijk ook de vaste nummer één van Jong PSV zal zijn. Na een zware knieblessure mocht hij daar dit seizoen al acht keer opdraven.


LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Zal Delanghe nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

30
30
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

97
97
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

55
55
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

166
166
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

205
205
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

43
43
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

440
440
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

340
340
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

134
134
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

449
449
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

416
416
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

339
339
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

571
571
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

200
200
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

243
243
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

311
311
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

307
307
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

375
375
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

555
555
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

195
195
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

309
309
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

509
509
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

212
212

Meer sportnieuws