'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

door
'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

Bij PSV lopen de laatste twee seizoenen alsmaar meer jonge Belgen in de kijker. Yorbe Vertessen was de eerste die een doorbaak in het eerste elftal kon forceren en nu lijkt ook Johan Bakayoko in zijn voetsporen te gaan volgen, nadat de flankaanvaller bij Jong PSV uitgroeide tot één van de sensaties van de Keuken Kampioen Divisie. Hij wordt straks overgeheveld naar de A-kern, maar daar dreigt een ander Belgisch talent wel in de problemen te komen.


Zaterdagavond raakte het verrassende nieuws bekend dat PSV op het punt zou staan om zich te versterken met Boy Waterman. De 38-jarige doelman was in het verleden al in Eindhoven actief en wordt nu teruggehaald om als ervaren derde doelman te fungeren. Waterman was immers transfervrij nadat zijn contract bij OFI Kreta verstreken was.

Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zal dat meer dan waarschijnlijk ten koste gaan van Maxime Delanghe. De 21-jarige belofteninternational fungeerde de voorbije twee seizoenen als derde keeper en stond ook 33 keer onder de lat bij Jong PSV op het tweede niveau. De ex-keeper van Anderlecht zou nu tijdelijk een stap opzij moeten zetten en mikken op een uitleenbeurt aan een club op het hoogste niveau.

GOED NIEUWS VOOR PEERSMAN
Wel goed nieuws zou er zijn voor Kjell Peersman. De 18-jarige Belgische doelman is de zoon van Tristan Peersman, die een kleine 20 jaar geleden nog onder de lat stond bij Anderlecht en de Rode Duivels. Hij wordt opgeschoven in de pikorde en zou vierde doelman in de A-kern worden, terwijl hij tegelijk ook de vaste nummer één van Jong PSV zal zijn. Na een zware knieblessure mocht hij daar dit seizoen al acht keer opdraven.


LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Zal Delanghe nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

41
41
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

201
201
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

127
127
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

351
351
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

163
163
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

99
99
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

477
477
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

282
282
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

797
797
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

858
858
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

637
637
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

373
373
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

410
410

Meer sportnieuws