'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

door
'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

Bij PSV lopen de laatste twee seizoenen alsmaar meer jonge Belgen in de kijker. Yorbe Vertessen was de eerste die een doorbaak in het eerste elftal kon forceren en nu lijkt ook Johan Bakayoko in zijn voetsporen te gaan volgen, nadat de flankaanvaller bij Jong PSV uitgroeide tot één van de sensaties van de Keuken Kampioen Divisie. Hij wordt straks overgeheveld naar de A-kern, maar daar dreigt een ander Belgisch talent wel in de problemen te komen.


Zaterdagavond raakte het verrassende nieuws bekend dat PSV op het punt zou staan om zich te versterken met Boy Waterman. De 38-jarige doelman was in het verleden al in Eindhoven actief en wordt nu teruggehaald om als ervaren derde doelman te fungeren. Waterman was immers transfervrij nadat zijn contract bij OFI Kreta verstreken was.

Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zal dat meer dan waarschijnlijk ten koste gaan van Maxime Delanghe. De 21-jarige belofteninternational fungeerde de voorbije twee seizoenen als derde keeper en stond ook 33 keer onder de lat bij Jong PSV op het tweede niveau. De ex-keeper van Anderlecht zou nu tijdelijk een stap opzij moeten zetten en mikken op een uitleenbeurt aan een club op het hoogste niveau.

GOED NIEUWS VOOR PEERSMAN
Wel goed nieuws zou er zijn voor Kjell Peersman. De 18-jarige Belgische doelman is de zoon van Tristan Peersman, die een kleine 20 jaar geleden nog onder de lat stond bij Anderlecht en de Rode Duivels. Hij wordt opgeschoven in de pikorde en zou vierde doelman in de A-kern worden, terwijl hij tegelijk ook de vaste nummer één van Jong PSV zal zijn. Na een zware knieblessure mocht hij daar dit seizoen al acht keer opdraven.


LEES OOK: Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Zal Delanghe nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

14
14
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

16
16
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

30
30
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

18
18
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

21
21
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

105
105
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

46
46
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

25
25
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

151
151
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

26
26
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

535
535
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

230
230
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

185
185
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

89
89
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

102
102
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

60
60
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

104
104
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

683
683
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

180
180
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

318
318
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

671
671
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

280
280
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

97
97
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws