'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

75 stemmen
'PSV schuift jonge Belg voorlopig opzij'

Bij PSV lopen de laatste twee seizoenen alsmaar meer jonge Belgen in de kijker. Yorbe Vertessen was de eerste die een doorbaak in het eerste elftal kon forceren en nu lijkt ook Johan Bakayoko in zijn voetsporen te gaan volgen, nadat de flankaanvaller bij Jong PSV uitgroeide tot één van de sensaties van de Keuken Kampioen Divisie. Hij wordt straks overgeheveld naar de A-kern, maar daar dreigt een ander Belgisch talent wel in de problemen te komen.


Zaterdagavond raakte het verrassende nieuws bekend dat PSV op het punt zou staan om zich te versterken met Boy Waterman. De 38-jarige doelman was in het verleden al in Eindhoven actief en wordt nu teruggehaald om als ervaren derde doelman te fungeren. Waterman was immers transfervrij nadat zijn contract bij OFI Kreta verstreken was.

Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zal dat meer dan waarschijnlijk ten koste gaan van Maxime Delanghe. De 21-jarige belofteninternational fungeerde de voorbije twee seizoenen als derde keeper en stond ook 33 keer onder de lat bij Jong PSV op het tweede niveau. De ex-keeper van Anderlecht zou nu tijdelijk een stap opzij moeten zetten en mikken op een uitleenbeurt aan een club op het hoogste niveau.

GOED NIEUWS VOOR PEERSMAN
Wel goed nieuws zou er zijn voor Kjell Peersman. De 18-jarige Belgische doelman is de zoon van Tristan Peersman, die een kleine 20 jaar geleden nog onder de lat stond bij Anderlecht en de Rode Duivels. Hij wordt opgeschoven in de pikorde en zou vierde doelman in de A-kern worden, terwijl hij tegelijk ook de vaste nummer één van Jong PSV zal zijn. Na een zware knieblessure mocht hij daar dit seizoen al acht keer opdraven.


Zal Delanghe nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

33
33
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

17
17
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

187
187
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

46
46
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

67
67
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

54
54
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

44
44
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

178
178
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

70
70
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

54
54
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

157
157
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

147
147
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

35
35
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

57
57
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

364
364
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

187
187
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

55
55
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

256
256
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

162
162
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

153
153
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

98
98
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

460
460
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

356
356

Meer sportnieuws