'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

door
'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

Antwerp pakte zaterdag uit met zijn eerste topaanwinst voor het nieuwe seizoen, want het kondigde aan dat de transfer van Vincent Janssen eindelijk afgerond werd. De Nederlandse international tekende voor vier jaar. Hij zou gevolgd kunnen worden door twee Rode Duivels, want ook Toby Alderweireld en Dries Mertens werden de voorbije dagen aan Antwerp gelinkt. De Great Old is dus nog lang niet voldaan.


Het blijft ook in het buitenland naar versterking speuren en schuimt daarvoor ook de Zuid-Amerikaanse markt af. Daar ging het de voorbije maanden al in Ecuador William Pacho en Anthony Valencia ophalen, maar nu zou Antwerp ook in Argentinië zaken willen doen. Volgens de lokale journalist Augusto Cesar hebben ze namelijk bij Boca Juniors een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd voor Gaston Avila.

De 20-jarige verdediger brak in 2021 helemaal door met een geslaagde uitleenbeurt aan Rosario Central, maar ligt nu in de clinch met het clubbestuur. Oorzaak voor het conflict is dat Avila zou weigeren om zijn contract te verlengen. Zolang hij niet bijtekent, wordt hij door de club buiten de selectie gehouden. Daardoor kwam hij dit jaar nog maar zes keer in actie voor Boca.

PATSTELLING
Het bod van Antwerp zou voor alle partijen weleens een perfecte oplossing kunnen bieden. Boca zou het alvast in beraad nemen. Antwerp zou er alvast een stevige defensieve versterking bij kunnen krijgen, want Avila heeft al vijf caps voor de Argentijnse nationale ploeg U20 achter zijn naam.


LEES OOK: Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Zou dat een goede transfer zijn van Antwerp?

Meest recent

Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

6
6
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

42
42
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

47
47
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

59
59
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

29
29
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

67
67
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

106
106
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

160
160
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

52
52
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

128
128
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

392
392
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

385
385
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

68
68
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

82
82
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

101
101
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

828
828
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

118
118
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

106
106
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

403
403
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1199
1199
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

374
374
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

394
394
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

51
51
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

178
178

Meer sportnieuws