'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

613
'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

Antwerp pakte zaterdag uit met zijn eerste topaanwinst voor het nieuwe seizoen, want het kondigde aan dat de transfer van Vincent Janssen eindelijk afgerond werd. De Nederlandse international tekende voor vier jaar. Hij zou gevolgd kunnen worden door twee Rode Duivels, want ook Toby Alderweireld en Dries Mertens werden de voorbije dagen aan Antwerp gelinkt. De Great Old is dus nog lang niet voldaan.


Het blijft ook in het buitenland naar versterking speuren en schuimt daarvoor ook de Zuid-Amerikaanse markt af. Daar ging het de voorbije maanden al in Ecuador William Pacho en Anthony Valencia ophalen, maar nu zou Antwerp ook in Argentinië zaken willen doen. Volgens de lokale journalist Augusto Cesar hebben ze namelijk bij Boca Juniors een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd voor Gaston Avila.

De 20-jarige verdediger brak in 2021 helemaal door met een geslaagde uitleenbeurt aan Rosario Central, maar ligt nu in de clinch met het clubbestuur. Oorzaak voor het conflict is dat Avila zou weigeren om zijn contract te verlengen. Zolang hij niet bijtekent, wordt hij door de club buiten de selectie gehouden. Daardoor kwam hij dit jaar nog maar zes keer in actie voor Boca.

PATSTELLING
Het bod van Antwerp zou voor alle partijen weleens een perfecte oplossing kunnen bieden. Boca zou het alvast in beraad nemen. Antwerp zou er alvast een stevige defensieve versterking bij kunnen krijgen, want Avila heeft al vijf caps voor de Argentijnse nationale ploeg U20 achter zijn naam.


LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Zou dat een goede transfer zijn van Antwerp?

Meest recent

Overtreding bij de 1-1? Cvetkovic spreekt zich uit

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

5
5
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

9
9
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

289
289
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

31
31
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

380
380
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

182
182
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

907
907
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

143
143
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

22
22
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

195
195
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

83
83
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

289
289
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

223
223
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

280
280
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

135
135
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

446
446
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

131
131
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

50
50
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

274
274
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

546
546

Meer sportnieuws