'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

door
'Antwerp blijft gaan met miljoenenbod bij Boca Juniors'

Antwerp pakte zaterdag uit met zijn eerste topaanwinst voor het nieuwe seizoen, want het kondigde aan dat de transfer van Vincent Janssen eindelijk afgerond werd. De Nederlandse international tekende voor vier jaar. Hij zou gevolgd kunnen worden door twee Rode Duivels, want ook Toby Alderweireld en Dries Mertens werden de voorbije dagen aan Antwerp gelinkt. De Great Old is dus nog lang niet voldaan.


Het blijft ook in het buitenland naar versterking speuren en schuimt daarvoor ook de Zuid-Amerikaanse markt af. Daar ging het de voorbije maanden al in Ecuador William Pacho en Anthony Valencia ophalen, maar nu zou Antwerp ook in Argentinië zaken willen doen. Volgens de lokale journalist Augusto Cesar hebben ze namelijk bij Boca Juniors een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd voor Gaston Avila.

De 20-jarige verdediger brak in 2021 helemaal door met een geslaagde uitleenbeurt aan Rosario Central, maar ligt nu in de clinch met het clubbestuur. Oorzaak voor het conflict is dat Avila zou weigeren om zijn contract te verlengen. Zolang hij niet bijtekent, wordt hij door de club buiten de selectie gehouden. Daardoor kwam hij dit jaar nog maar zes keer in actie voor Boca.

PATSTELLING
Het bod van Antwerp zou voor alle partijen weleens een perfecte oplossing kunnen bieden. Boca zou het alvast in beraad nemen. Antwerp zou er alvast een stevige defensieve versterking bij kunnen krijgen, want Avila heeft al vijf caps voor de Argentijnse nationale ploeg U20 achter zijn naam.


LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Zou dat een goede transfer zijn van Antwerp?

Meest recent

'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

87
87
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

29
29
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

34
34
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

60
60
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

204
204
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

72
72
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

341
341
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

164
164
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

45
45
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

53
53
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

173
173
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

369
369
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

509
509
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

66
66
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1022
1022
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

262
262
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

854
854
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

229
229
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

454
454
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

46
46
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

164
164
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

60
60

Meer sportnieuws