'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

door
'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

De klok blijft verder tikken, maar de terugkeer van Romelu Lukaku naar Internazionale lijkt elke dag een beetje dichterbij te komen. Alle partijen blijven onderhandelen om een akkoord te vinden, maar vooral aan het financiële plaatje blijft er veel werk. Inter zwemt niet in het geld en daarom is Lukaku bereid om in te leveren, maar dan nog worstelen de Nerazzurri om aan de voorwaarden van Chelsea te voldoen.


Terwijl de clubs het nog steeds proberen eens te raken over een huursom, maakt Inter inmiddels wel alsmaar meer ruimte om de rentree van zijn verloren zoon te bekostigen. Daarvoor neemt het ook afscheid van enkele grote namen. Volgens GOAL worden deze zomer Alexis Sanchez en Edin Dzeko doorgestuurd, waarmee Inter verlost is van twee hoge lonen.

De 33-jarige Sanchez is sinds de zomer van 2019 voor Inter actief, dat hem eerst huurde en daarna definitief overnam van Manchester United. Dzeko (36) kwam dan weer vorige zomer over van AS Roma als vervanger van Lukaku. Beide aanvallers hebben wel nog een jaar contract en dus zal Inter nog een nieuwe club voor hen moeten vinden.

SUPERTRIO
Eens er voor hen een oplossing gevonden is, lijkt niets een terugkeer én de komst van Paulo Dybala in de weg te staan. De Argentijn vertrekt zeker bij Juventus, dat zijn shirt al uit de webshop verwijderde. Zij moeten volgend seizoen een supertrio gaan vormen met Lautaro Martinez in de aanval. Dat moet vonken gaan geven in het San Siro, nadat Inter dit seizoen de titel aan stadsgenoot AC Milan moest laten.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zal Inter de terugkeer van Lukaku op tijd rond krijgen?

Meest recent

'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

43
43
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

41
41
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

59
59
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

14
14
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

47
47
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

92
92
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

41
41
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

172
172
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

70
70
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

167
167
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

74
74
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

63
63
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

80
80
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

339
339
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

389
389
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

355
355
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

253
253
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

118
118

Meer sportnieuws