'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

door
'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

De klok blijft verder tikken, maar de terugkeer van Romelu Lukaku naar Internazionale lijkt elke dag een beetje dichterbij te komen. Alle partijen blijven onderhandelen om een akkoord te vinden, maar vooral aan het financiële plaatje blijft er veel werk. Inter zwemt niet in het geld en daarom is Lukaku bereid om in te leveren, maar dan nog worstelen de Nerazzurri om aan de voorwaarden van Chelsea te voldoen.


Terwijl de clubs het nog steeds proberen eens te raken over een huursom, maakt Inter inmiddels wel alsmaar meer ruimte om de rentree van zijn verloren zoon te bekostigen. Daarvoor neemt het ook afscheid van enkele grote namen. Volgens GOAL worden deze zomer Alexis Sanchez en Edin Dzeko doorgestuurd, waarmee Inter verlost is van twee hoge lonen.

De 33-jarige Sanchez is sinds de zomer van 2019 voor Inter actief, dat hem eerst huurde en daarna definitief overnam van Manchester United. Dzeko (36) kwam dan weer vorige zomer over van AS Roma als vervanger van Lukaku. Beide aanvallers hebben wel nog een jaar contract en dus zal Inter nog een nieuwe club voor hen moeten vinden.

SUPERTRIO
Eens er voor hen een oplossing gevonden is, lijkt niets een terugkeer én de komst van Paulo Dybala in de weg te staan. De Argentijn vertrekt zeker bij Juventus, dat zijn shirt al uit de webshop verwijderde. Zij moeten volgend seizoen een supertrio gaan vormen met Lautaro Martinez in de aanval. Dat moet vonken gaan geven in het San Siro, nadat Inter dit seizoen de titel aan stadsgenoot AC Milan moest laten.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Zal Inter de terugkeer van Lukaku op tijd rond krijgen?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

9
9
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

30
30
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

13
13
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

57
57
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

32
32
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

48
48
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

87
87
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

508
508
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

72
72
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

153
153
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

151
151
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

212
212
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

104
104
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

105
105
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

70
70
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

163
163
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

305
305
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

405
405
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

218
218
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

323
323

Meer sportnieuws