'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

door
'Inter zet nieuwe stap richting terugkeer Lukaku'

De klok blijft verder tikken, maar de terugkeer van Romelu Lukaku naar Internazionale lijkt elke dag een beetje dichterbij te komen. Alle partijen blijven onderhandelen om een akkoord te vinden, maar vooral aan het financiële plaatje blijft er veel werk. Inter zwemt niet in het geld en daarom is Lukaku bereid om in te leveren, maar dan nog worstelen de Nerazzurri om aan de voorwaarden van Chelsea te voldoen.


Terwijl de clubs het nog steeds proberen eens te raken over een huursom, maakt Inter inmiddels wel alsmaar meer ruimte om de rentree van zijn verloren zoon te bekostigen. Daarvoor neemt het ook afscheid van enkele grote namen. Volgens GOAL worden deze zomer Alexis Sanchez en Edin Dzeko doorgestuurd, waarmee Inter verlost is van twee hoge lonen.

De 33-jarige Sanchez is sinds de zomer van 2019 voor Inter actief, dat hem eerst huurde en daarna definitief overnam van Manchester United. Dzeko (36) kwam dan weer vorige zomer over van AS Roma als vervanger van Lukaku. Beide aanvallers hebben wel nog een jaar contract en dus zal Inter nog een nieuwe club voor hen moeten vinden.

SUPERTRIO
Eens er voor hen een oplossing gevonden is, lijkt niets een terugkeer én de komst van Paulo Dybala in de weg te staan. De Argentijn vertrekt zeker bij Juventus, dat zijn shirt al uit de webshop verwijderde. Zij moeten volgend seizoen een supertrio gaan vormen met Lautaro Martinez in de aanval. Dat moet vonken gaan geven in het San Siro, nadat Inter dit seizoen de titel aan stadsgenoot AC Milan moest laten.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Zal Inter de terugkeer van Lukaku op tijd rond krijgen?

Meest recent

Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

16
16
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

62
62
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

34
34
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

139
139
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

64
64
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

38
38
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

29
29
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

106
106
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

111
111
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

175
175
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

107
107
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

154
154
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

140
140
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

480
480
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

179
179
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

74
74
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

153
153
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

237
237
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

580
580
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

175
175
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

173
173

Meer sportnieuws