'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

113 stemmen
'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

Gareth Bale is einde contract bij Real Madrid. De Welshman ziet zo een einde komen aan zijn avontuur in Spanje, waar hij heel wat trofeeën won. Waar de toekomst nu ligt van de linkerpoot, is nog niet duidelijk. Vanuit de Premier League is er alvast heel wat interesse, meldt The Guardian.


De krant weet dat Aston Villa op de handtekening aast van Bale. Steven Gerrard, de coach van de Villans, zou aandringen op de komst van de speler. Villa zal echter moeten afrekenen met loodzware concurrentie uit eigen land. Ook het kapitaalkrachtige Newcastle United en Tottenham Hotspur, de ex-club van Bale, willen de 32-jarige voetballer maar wat graag binnenhalen. Een transfer naar de Premier League lijkt zo te lonken voor Bale.

Bale zal er eind dit jaar voor het eerst bij zijn op het WK, dat in Qatar zal plaatsvinden. Hij wist zich met Wales te plaatsen voor dat toernooi door Oekraïne te kloppen in het beslissende barrageduel. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land er nog eens bij is. Voor Bale betekent dat dat zijn carrière er nog niet opzit. Hij dacht eraan om te stoppen na zijn contract bij Real, maar het WK met zijn land wil hij niet missen. Wales werd ingedeeld in een groep met de VS, Engeland en Iran.

TOTTENHAM

Bale brak ooit als tiener door bij Southampton. Tottenham haalde hem daar weg voor bijna 15 miljoen. Bij de Spurs groeide Bale uit tot een van de beste spelers van de Premier League. Dat was ook Real Madrid niet ontgaan. De Koninklijke betaalde in 2013 meer dan 100 miljoen om Bale binnen te halen. In Madrid won hij onder meer vijf keer de Champions league en drie Spaanse titels.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Wie haalt Bale binnen?

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

19
19
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

17
17
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

149
149
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

84
84
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

71
71
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

349
349
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

291
291
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

290
290
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

80
80
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

536
536
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

106
106
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

347
347
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

275
275
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

858
858
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

232
232
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

340
340
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

467
467
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

572
572
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113

Meer sportnieuws