'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

113 stemmen
'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

Gareth Bale is einde contract bij Real Madrid. De Welshman ziet zo een einde komen aan zijn avontuur in Spanje, waar hij heel wat trofeeën won. Waar de toekomst nu ligt van de linkerpoot, is nog niet duidelijk. Vanuit de Premier League is er alvast heel wat interesse, meldt The Guardian.


De krant weet dat Aston Villa op de handtekening aast van Bale. Steven Gerrard, de coach van de Villans, zou aandringen op de komst van de speler. Villa zal echter moeten afrekenen met loodzware concurrentie uit eigen land. Ook het kapitaalkrachtige Newcastle United en Tottenham Hotspur, de ex-club van Bale, willen de 32-jarige voetballer maar wat graag binnenhalen. Een transfer naar de Premier League lijkt zo te lonken voor Bale.

Bale zal er eind dit jaar voor het eerst bij zijn op het WK, dat in Qatar zal plaatsvinden. Hij wist zich met Wales te plaatsen voor dat toernooi door Oekraïne te kloppen in het beslissende barrageduel. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land er nog eens bij is. Voor Bale betekent dat dat zijn carrière er nog niet opzit. Hij dacht eraan om te stoppen na zijn contract bij Real, maar het WK met zijn land wil hij niet missen. Wales werd ingedeeld in een groep met de VS, Engeland en Iran.

TOTTENHAM

Bale brak ooit als tiener door bij Southampton. Tottenham haalde hem daar weg voor bijna 15 miljoen. Bij de Spurs groeide Bale uit tot een van de beste spelers van de Premier League. Dat was ook Real Madrid niet ontgaan. De Koninklijke betaalde in 2013 meer dan 100 miljoen om Bale binnen te halen. In Madrid won hij onder meer vijf keer de Champions league en drie Spaanse titels.

LEES OOK: 'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Wie haalt Bale binnen?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

32
32
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

46
46
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

23
23
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

13
13
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

77
77
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

51
51
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

398
398
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

41
41
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

173
173
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

210
210
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

92
92
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

154
154
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

187
187
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

264
264
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

117
117
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

208
208
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

135
135
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

279
279
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

116
116
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

241
241
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1284
1284

Meer sportnieuws