'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

113 stemmen
'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

Gareth Bale is einde contract bij Real Madrid. De Welshman ziet zo een einde komen aan zijn avontuur in Spanje, waar hij heel wat trofeeën won. Waar de toekomst nu ligt van de linkerpoot, is nog niet duidelijk. Vanuit de Premier League is er alvast heel wat interesse, meldt The Guardian.


De krant weet dat Aston Villa op de handtekening aast van Bale. Steven Gerrard, de coach van de Villans, zou aandringen op de komst van de speler. Villa zal echter moeten afrekenen met loodzware concurrentie uit eigen land. Ook het kapitaalkrachtige Newcastle United en Tottenham Hotspur, de ex-club van Bale, willen de 32-jarige voetballer maar wat graag binnenhalen. Een transfer naar de Premier League lijkt zo te lonken voor Bale.

Bale zal er eind dit jaar voor het eerst bij zijn op het WK, dat in Qatar zal plaatsvinden. Hij wist zich met Wales te plaatsen voor dat toernooi door Oekraïne te kloppen in het beslissende barrageduel. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land er nog eens bij is. Voor Bale betekent dat dat zijn carrière er nog niet opzit. Hij dacht eraan om te stoppen na zijn contract bij Real, maar het WK met zijn land wil hij niet missen. Wales werd ingedeeld in een groep met de VS, Engeland en Iran.

TOTTENHAM

Bale brak ooit als tiener door bij Southampton. Tottenham haalde hem daar weg voor bijna 15 miljoen. Bij de Spurs groeide Bale uit tot een van de beste spelers van de Premier League. Dat was ook Real Madrid niet ontgaan. De Koninklijke betaalde in 2013 meer dan 100 miljoen om Bale binnen te halen. In Madrid won hij onder meer vijf keer de Champions league en drie Spaanse titels.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Wie haalt Bale binnen?

Meest recent

'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

3
3
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

149
149
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

252
252
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

152
152
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

261
261
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

396
396
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

451
451
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

198
198
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

75
75
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

216
216
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

276
276
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

131
131
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

374
374
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

143
143
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

224
224
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

621
621
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

116
116
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

308
308
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

204
204
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

168
168
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

126
126
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

203
203
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

499
499
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

96
96

Meer sportnieuws