'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

door
'Bale ontketent titanenstrijd tussen drie PL-clubs'

Gareth Bale is einde contract bij Real Madrid. De Welshman ziet zo een einde komen aan zijn avontuur in Spanje, waar hij heel wat trofeeën won. Waar de toekomst nu ligt van de linkerpoot, is nog niet duidelijk. Vanuit de Premier League is er alvast heel wat interesse, meldt The Guardian.


De krant weet dat Aston Villa op de handtekening aast van Bale. Steven Gerrard, de coach van de Villans, zou aandringen op de komst van de speler. Villa zal echter moeten afrekenen met loodzware concurrentie uit eigen land. Ook het kapitaalkrachtige Newcastle United en Tottenham Hotspur, de ex-club van Bale, willen de 32-jarige voetballer maar wat graag binnenhalen. Een transfer naar de Premier League lijkt zo te lonken voor Bale.

Bale zal er eind dit jaar voor het eerst bij zijn op het WK, dat in Qatar zal plaatsvinden. Hij wist zich met Wales te plaatsen voor dat toernooi door Oekraïne te kloppen in het beslissende barrageduel. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land er nog eens bij is. Voor Bale betekent dat dat zijn carrière er nog niet opzit. Hij dacht eraan om te stoppen na zijn contract bij Real, maar het WK met zijn land wil hij niet missen. Wales werd ingedeeld in een groep met de VS, Engeland en Iran.

TOTTENHAM

Bale brak ooit als tiener door bij Southampton. Tottenham haalde hem daar weg voor bijna 15 miljoen. Bij de Spurs groeide Bale uit tot een van de beste spelers van de Premier League. Dat was ook Real Madrid niet ontgaan. De Koninklijke betaalde in 2013 meer dan 100 miljoen om Bale binnen te halen. In Madrid won hij onder meer vijf keer de Champions league en drie Spaanse titels.

LEES OOK: 'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Wie haalt Bale binnen?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

86
86
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

15
15
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

17
17
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

166
166
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

105
105
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

92
92
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

303
303
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

446
446
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

35
35
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

291
291
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

108
108
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1092
1092
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

43
43
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

104
104
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

180
180
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

35
35
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

194
194
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

135
135
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

259
259
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

204
204
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

80
80
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

302
302
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

377
377
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

32
32

Meer sportnieuws