'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

490
'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

Bij Antwerp ligt de focus dezer dagen op het aantrekken van grote namen. Met Vincent Janssen werd de eerste zaterdag al gestrikt en ook aan de komst van Toby Alderweireld en Dries Mertens zou nog gedacht worden. Aan de andere kant zit de Great Old wel weer met Didier Lamkel Zé in de maag. Hij keert terug na maar liefst drie uitleenbeurten op een jaar tijd.


In september werd de Kameroener na al zijn fratsen nog verbannen naar DAC, maar in januari was hij alweer uitgekeken op Slowakije. Zijn verblijf bij het Russische FK Khimki werd dan weer snel afgebroken door het uitbreken van de oorlog in Oekraïne. Lamkel Zé sloot het seizoen daardoor nog af bij FC Metz en daar wist hij best wel hoge ogen te gooien. 

Met drie goals in negen matchen bezorgde hij zijn ploeg nog enkele belangrijke punten, maar die waren toch niet voldoende om Metz in de Ligue 1 te houden. In principe moet hij dus terug naar Antwerp, maar daar is hij persona non grata. Wanhopen hoeft hij echter niet, want volgens Florian Tonizzo mag Lamkel Zé zich bij het hervatten van de trainingen gewoon weer in Metz melden.

MILJOEN
De club was uiteraard zeer tevreden met de inbreng van Lamkel Zé en met Laszlo Bölöni streek er nu ook een trainer neer die hem kent én met hem een goede band heeft. De gesprekken over een definitieve transfer zouden daarom zelfs al opgestart zijn. Aangezien Lamkel Zé nog maar één jaar contract heeft op de Bosuil, denkt Metz dat een bedrag rond 1 miljoen euro voldoende zou moeten zijn. De voorbije dagen werd Lamkel Zé in Turkije wel nog aan enkele lokale topclubs gelinkt.


LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Zou Metz een goede keuze zijn voor Lamkel Zé?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

6
6
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

41
41
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

89
89
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

264
264
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

137
137
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

123
123
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

251
251
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

46
46
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

303
303
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

41
41
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

56
56
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

107
107
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

27
27
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

373
373
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

210
210
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

102
102
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws