'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

door
'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

Bij Antwerp ligt de focus dezer dagen op het aantrekken van grote namen. Met Vincent Janssen werd de eerste zaterdag al gestrikt en ook aan de komst van Toby Alderweireld en Dries Mertens zou nog gedacht worden. Aan de andere kant zit de Great Old wel weer met Didier Lamkel Zé in de maag. Hij keert terug na maar liefst drie uitleenbeurten op een jaar tijd.


In september werd de Kameroener na al zijn fratsen nog verbannen naar DAC, maar in januari was hij alweer uitgekeken op Slowakije. Zijn verblijf bij het Russische FK Khimki werd dan weer snel afgebroken door het uitbreken van de oorlog in Oekraïne. Lamkel Zé sloot het seizoen daardoor nog af bij FC Metz en daar wist hij best wel hoge ogen te gooien. 

Met drie goals in negen matchen bezorgde hij zijn ploeg nog enkele belangrijke punten, maar die waren toch niet voldoende om Metz in de Ligue 1 te houden. In principe moet hij dus terug naar Antwerp, maar daar is hij persona non grata. Wanhopen hoeft hij echter niet, want volgens Florian Tonizzo mag Lamkel Zé zich bij het hervatten van de trainingen gewoon weer in Metz melden.

MILJOEN
De club was uiteraard zeer tevreden met de inbreng van Lamkel Zé en met Laszlo Bölöni streek er nu ook een trainer neer die hem kent én met hem een goede band heeft. De gesprekken over een definitieve transfer zouden daarom zelfs al opgestart zijn. Aangezien Lamkel Zé nog maar één jaar contract heeft op de Bosuil, denkt Metz dat een bedrag rond 1 miljoen euro voldoende zou moeten zijn. De voorbije dagen werd Lamkel Zé in Turkije wel nog aan enkele lokale topclubs gelinkt.


LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Zou Metz een goede keuze zijn voor Lamkel Zé?

Meest recent

Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

5
5
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

4
4
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

187
187
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

205
205
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

175
175
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

202
202
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

69
69
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

260
260
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

48
48
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

487
487
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

272
272
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

314
314
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

240
240
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

371
371
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

183
183
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

202
202
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1458
1458
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

593
593
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

633
633
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

859
859
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

65
65
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

295
295
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

526
526
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

17
17
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

550
550

Meer sportnieuws