'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

490
'Lamkel Zé maakt verrassende transferkeuze'

Bij Antwerp ligt de focus dezer dagen op het aantrekken van grote namen. Met Vincent Janssen werd de eerste zaterdag al gestrikt en ook aan de komst van Toby Alderweireld en Dries Mertens zou nog gedacht worden. Aan de andere kant zit de Great Old wel weer met Didier Lamkel Zé in de maag. Hij keert terug na maar liefst drie uitleenbeurten op een jaar tijd.


In september werd de Kameroener na al zijn fratsen nog verbannen naar DAC, maar in januari was hij alweer uitgekeken op Slowakije. Zijn verblijf bij het Russische FK Khimki werd dan weer snel afgebroken door het uitbreken van de oorlog in Oekraïne. Lamkel Zé sloot het seizoen daardoor nog af bij FC Metz en daar wist hij best wel hoge ogen te gooien. 

Met drie goals in negen matchen bezorgde hij zijn ploeg nog enkele belangrijke punten, maar die waren toch niet voldoende om Metz in de Ligue 1 te houden. In principe moet hij dus terug naar Antwerp, maar daar is hij persona non grata. Wanhopen hoeft hij echter niet, want volgens Florian Tonizzo mag Lamkel Zé zich bij het hervatten van de trainingen gewoon weer in Metz melden.

MILJOEN
De club was uiteraard zeer tevreden met de inbreng van Lamkel Zé en met Laszlo Bölöni streek er nu ook een trainer neer die hem kent én met hem een goede band heeft. De gesprekken over een definitieve transfer zouden daarom zelfs al opgestart zijn. Aangezien Lamkel Zé nog maar één jaar contract heeft op de Bosuil, denkt Metz dat een bedrag rond 1 miljoen euro voldoende zou moeten zijn. De voorbije dagen werd Lamkel Zé in Turkije wel nog aan enkele lokale topclubs gelinkt.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zou Metz een goede keuze zijn voor Lamkel Zé?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

208
208
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

24
24
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

110
110
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

76
76
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

33
33
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

145
145
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

65
65
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

177
177
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

141
141
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

170
170
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1069
1069
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

450
450
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

286
286

Meer sportnieuws