'Lavia verrast met terugkeer naar België'

door
'Lavia verrast met terugkeer naar België'

Afgelopen seizoen maakte nog een Belg zijn debuut in de hoofdmacht van Manchester City, want Pep Guardiola gunde in de League Cup en de FA Cup Roméo Lavia zijn eerste speelminuten. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 weggeplukt uit de jeugd van Anderlecht en blijft zich in Manchester snel ontwikkelen. Er lijkt hem een grote toekomst te wachten, maar het is nog de vraag of die volgend seizoen bij City zal liggen.


De kans lijkt immers alsmaar groter te worden dat Lavia in de zomer een transfer zal maken. The Athletic maakte enkele dagen geleden al gewag van interesse van Southampton en Leeds United, waarbij City bereid zou zijn om mee te werken aan een vertrek als het zo makkelijker Kalvin Phillips aan boord kan halen. Maar er blijken ook nog andere opties op tafel te liggen.

The Secret Scout vernam immers van de makelaars van Lavia dat ook een terugkeer naar België tot de mogelijkheden behoort. De belofteninternational zou aanbiedingen op zak hebben uit eigen land, van teams uit de rechterkolom van de Premier League en van topclubs uit de Championship. Ze zullen bekijken welk voorstel hen het meest bevalt. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt, geen definitieve transfer.

FERNANDINHO
Bij City blijven ze immers hoog oplopen met Lavia, die er gezien wordt als de toekomstige opvolger van Fernandinho. De Braziliaanse aanvoerder vertrekt echter nu al en het lijkt nog wat vroeg om de jonge Belg nu al voor de leeuwen te gooien. Hij zal dus mogelijk eerst nog elders ervaring mogen gaan opdoen voor hij écht de concurrentie in het Etihad aan moet gaan.


LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Zou een terugkeer naar België goed zijn voor Lavia?

Meest recent

Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

86
86
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

17
17
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

38
38
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

315
315
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

37
37
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

282
282
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

155
155
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

254
254
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

210
210
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

345
345
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

355
355
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

292
292
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

228
228
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

106
106
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

173
173
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

247
247
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

132
132
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1097
1097
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

84
84
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

101
101
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

540
540
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

135
135
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

458
458

Meer sportnieuws