'Lavia verrast met terugkeer naar België'

door
'Lavia verrast met terugkeer naar België'

Afgelopen seizoen maakte nog een Belg zijn debuut in de hoofdmacht van Manchester City, want Pep Guardiola gunde in de League Cup en de FA Cup Roméo Lavia zijn eerste speelminuten. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 weggeplukt uit de jeugd van Anderlecht en blijft zich in Manchester snel ontwikkelen. Er lijkt hem een grote toekomst te wachten, maar het is nog de vraag of die volgend seizoen bij City zal liggen.


De kans lijkt immers alsmaar groter te worden dat Lavia in de zomer een transfer zal maken. The Athletic maakte enkele dagen geleden al gewag van interesse van Southampton en Leeds United, waarbij City bereid zou zijn om mee te werken aan een vertrek als het zo makkelijker Kalvin Phillips aan boord kan halen. Maar er blijken ook nog andere opties op tafel te liggen.

The Secret Scout vernam immers van de makelaars van Lavia dat ook een terugkeer naar België tot de mogelijkheden behoort. De belofteninternational zou aanbiedingen op zak hebben uit eigen land, van teams uit de rechterkolom van de Premier League en van topclubs uit de Championship. Ze zullen bekijken welk voorstel hen het meest bevalt. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt, geen definitieve transfer.

FERNANDINHO
Bij City blijven ze immers hoog oplopen met Lavia, die er gezien wordt als de toekomstige opvolger van Fernandinho. De Braziliaanse aanvoerder vertrekt echter nu al en het lijkt nog wat vroeg om de jonge Belg nu al voor de leeuwen te gooien. Hij zal dus mogelijk eerst nog elders ervaring mogen gaan opdoen voor hij écht de concurrentie in het Etihad aan moet gaan.


LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

🚀

Zou een terugkeer naar België goed zijn voor Lavia?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

26
26
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

15
15
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

342
342
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

35
35
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

40
40
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

248
248
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

56
56
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

297
297
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

157
157
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

132
132
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

79
79
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

297
297
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

703
703
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws