'Lavia verrast met terugkeer naar België'

door
'Lavia verrast met terugkeer naar België'

Afgelopen seizoen maakte nog een Belg zijn debuut in de hoofdmacht van Manchester City, want Pep Guardiola gunde in de League Cup en de FA Cup Roméo Lavia zijn eerste speelminuten. De 18-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 weggeplukt uit de jeugd van Anderlecht en blijft zich in Manchester snel ontwikkelen. Er lijkt hem een grote toekomst te wachten, maar het is nog de vraag of die volgend seizoen bij City zal liggen.


De kans lijkt immers alsmaar groter te worden dat Lavia in de zomer een transfer zal maken. The Athletic maakte enkele dagen geleden al gewag van interesse van Southampton en Leeds United, waarbij City bereid zou zijn om mee te werken aan een vertrek als het zo makkelijker Kalvin Phillips aan boord kan halen. Maar er blijken ook nog andere opties op tafel te liggen.

The Secret Scout vernam immers van de makelaars van Lavia dat ook een terugkeer naar België tot de mogelijkheden behoort. De belofteninternational zou aanbiedingen op zak hebben uit eigen land, van teams uit de rechterkolom van de Premier League en van topclubs uit de Championship. Ze zullen bekijken welk voorstel hen het meest bevalt. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt, geen definitieve transfer.

FERNANDINHO
Bij City blijven ze immers hoog oplopen met Lavia, die er gezien wordt als de toekomstige opvolger van Fernandinho. De Braziliaanse aanvoerder vertrekt echter nu al en het lijkt nog wat vroeg om de jonge Belg nu al voor de leeuwen te gooien. Hij zal dus mogelijk eerst nog elders ervaring mogen gaan opdoen voor hij écht de concurrentie in het Etihad aan moet gaan.


LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

🚀

Zou een terugkeer naar België goed zijn voor Lavia?

Meest recent

Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

36
36
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

11
11
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

21
21
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

91
91
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

50
50
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

31
31
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

143
143
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

245
245
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

61
61
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

187
187
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

200
200
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

238
238
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

242
242
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

316
316
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

202
202
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

551
551
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

416
416
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

325
325
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

659
659
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

670
670
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

96
96

Meer sportnieuws