'Westerlo pakt uit: dubbelslag op mercato'

door
'Westerlo pakt uit: dubbelslag op mercato'

KVC Westerlo viert komend seizoen zijn terugkeer op het hoogste niveau. De Kemphanen werden vorig seizoen overtuigend kampioen in 1B en willen ook in de JPL een goed figuur slaan. Het bestuur blijft om dat doel te bereiken niet bij de pakken zitten en investeert nu al in het nodige spelersmateriaal voor de ploeg van Jonas De Roeck.


Westerlo zou volgens Fabrizio Romano zijn zinnen gezet hebben op Bryan Reynolds (20). De Kempenaars zouden de rechtsachter huren van AS Roma. Volgens onze bronnen klopt die informatie ook. Opmerkelijk: in de deal zou een aankoopoptie opgenomen worden van 7 miljoen euro, een stevig bedrag.

Voor Reynolds zal het niet zijn eerste avontuur zijn in ons land. De Amerikaan werd het voorbije half jaar namelijk al eens bij KV Kortrijk gestald. Voor de Kerels kwam hij 9 keer in actie (1 goal). Reynolds staat nog tot midden 2025 onder contract bij Roma, waar hij voorlopig maar weinig in de plannen lijkt voor te komen. Daarnaast wist onze redactie ook al te melden dat Westerlo de gesprekken geopend had met Griffin Yow, een 19-jarige Amerikaanse flankaanvaller van D.C. United. 

UPDATE

De transfer van Reynolds naar Westerlo is volgens Het Nieuwsblad zo goed als rond. Er zou een akkoord zijn. De rechtsachter komt voor één seizoen op huurbasis over van AS Roma, met een aankoopoptie van 7 miljoen euro. De Amerikaan zal een van de komende dagen naar België komen voor zijn medische testen en dan kan alles afgerond worden. Over Griffin Yow hebben de kemphanen nog geen akkoord, maar de gesprekken over een transfer naderen wel hun ontknoping.

LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Wie zal de beste transfer gaan blijken?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

33
33
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

25
25
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

61
61
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

166
166
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

66
66
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

211
211
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

81
81
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

144
144
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

127
127
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

219
219
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

513
513
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

128
128
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

242
242
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

58
58
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

195
195
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

93
93
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

147
147
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

314
314
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

282
282
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

142
142
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

324
324
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

243
243
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

251
251
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

921
921
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

289
289

Meer sportnieuws