Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

114
Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

Alfred Schreuder gaat volgend seizoen aan de slag bij Ajax. De Nederlander heeft er een kort, maar succesvol avontuur opzitten bij Club Brugge, dat hij de derde titel op een rij bezorgde. Carl Hoefkens neemt volgend seizoen de fakkel over van Schreuder. De Nederlander mag nu bij Ajax een oude bekende verwelkomen als assistent. Dat meldt onder meer Voetbal International.


Schreuder wordt herenigd met Matthias Kaltenbach. De twee kennen elkaar nog van bij TSF Hoffenheim. Daar stond Schreuder in het seizoen 2019-2020 aan het hoofd als T1, met Kaltenbach als T2. Het contract van de Duitser liep nog door tot medio 2023. Ajax zou echter een kleine afkoopvergoeding op tafel leggen om Kaltenbach los te weken. Hij zou een contract voor twee jaar gaan onderteken in Amsterdam.

Zo krijgt Schreuder steeds meer zicht op hoe de omkadering bij Ajax er zal uitzien voor volgend seizoen. Michael Reiziger zal de andere rechterhand gaan vormen van de ex-coach van Club Brugge. Schreuder staat voor een loodzware opdracht in de Johan Cruijf ArenA. Hij moet Erik ten Hag opvolgen, die een zware erfenis achterlaat. Ten Hag werd twee keer kampioen van Nederland met Ajax en pakte ook twee keer de beker bij onze noorderburen. In 2019-2020 mocht hij ook de supercup op zak steken. Ten Hag gaat volgend seizoen aan de bak bij Manchester United.

VIERDE AVONTUUR

Bij Ajax begint Schreuder aan zijn vierde avontuur als hoofdtrainer. In Nederland had hij de sportieve touwtjes al eens in handen bij FC Twente. Wat later zwaaide hij de plak bij TSG Hoffenheim, en nog later landde hij in het Jan Breydelstadion bij Club Brugge. Nu mag hij zijn visie loslaten op de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Maakt hij Ajax meteen kampioen?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

450
450
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

16
16
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

182
182
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

39
39
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

25
25
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

106
106
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

222
222
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

48
48
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

172
172
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

219
219
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

205
205
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1181
1181
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

113
113
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

47
47
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

314
314
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

70
70
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

70
70
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

182
182
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

372
372

Meer sportnieuws