Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

114 stemmen
Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

Alfred Schreuder gaat volgend seizoen aan de slag bij Ajax. De Nederlander heeft er een kort, maar succesvol avontuur opzitten bij Club Brugge, dat hij de derde titel op een rij bezorgde. Carl Hoefkens neemt volgend seizoen de fakkel over van Schreuder. De Nederlander mag nu bij Ajax een oude bekende verwelkomen als assistent. Dat meldt onder meer Voetbal International.


Schreuder wordt herenigd met Matthias Kaltenbach. De twee kennen elkaar nog van bij TSF Hoffenheim. Daar stond Schreuder in het seizoen 2019-2020 aan het hoofd als T1, met Kaltenbach als T2. Het contract van de Duitser liep nog door tot medio 2023. Ajax zou echter een kleine afkoopvergoeding op tafel leggen om Kaltenbach los te weken. Hij zou een contract voor twee jaar gaan onderteken in Amsterdam.

Zo krijgt Schreuder steeds meer zicht op hoe de omkadering bij Ajax er zal uitzien voor volgend seizoen. Michael Reiziger zal de andere rechterhand gaan vormen van de ex-coach van Club Brugge. Schreuder staat voor een loodzware opdracht in de Johan Cruijf ArenA. Hij moet Erik ten Hag opvolgen, die een zware erfenis achterlaat. Ten Hag werd twee keer kampioen van Nederland met Ajax en pakte ook twee keer de beker bij onze noorderburen. In 2019-2020 mocht hij ook de supercup op zak steken. Ten Hag gaat volgend seizoen aan de bak bij Manchester United.

VIERDE AVONTUUR

Bij Ajax begint Schreuder aan zijn vierde avontuur als hoofdtrainer. In Nederland had hij de sportieve touwtjes al eens in handen bij FC Twente. Wat later zwaaide hij de plak bij TSG Hoffenheim, en nog later landde hij in het Jan Breydelstadion bij Club Brugge. Nu mag hij zijn visie loslaten op de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: 'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Maakt hij Ajax meteen kampioen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

5
5
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

84
84
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

29
29
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

42
42
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

45
45
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

49
49
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

73
73
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

153
153
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

183
183
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

591
591
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

292
292
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

146
146
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

158
158
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

126
126
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

161
161
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

414
414
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

232
232
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

259
259
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

402
402
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

546
546
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

119
119

Meer sportnieuws