Bayern ziet middenvelder naar PL trekken

51 stemmen
Bayern ziet middenvelder naar PL trekken

Bayern München wil zich gevoelig versterken voor het komende seizoen. De Duitsers haalden al Noussair Mazraoui bij Ajax. Ook Ryan Gravenberch maakte dezelfde overstap. De jonge Nederlander moet de komende jaren een sterkhouder worden op het Beierse middenveld. Eén concurrent zoekt alvast andere oorden op.


Zo trekt Marc Roca (25) de deur van de Allianz Arena achter zich dicht. De Spanjaard trekt naar Leeds United. Dat maken beiden clubs bekend op hun officiële kanalen. Roca tekende een contract tot midden 2026 bij de club uit Yorkshire. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van 12 miljoen euro, exclusief bonussen.

Bayern haalde Roca in oktober 2020 weg bij Espanyol. Met die transfer was toen 9 miljoen euro gemoeid. De speler kon zich niet doorzetten in Duitsland. Hij kwam tot slechts 24 optredens voor Der Rekordmeister, die nu wel 3 miljoen euro winst maakt op Roca. Met Corentin Tolisso zag Bayern eerder al een andere middenvelder (transfervrij) afzwaaien. De Fransman wordt gelinkt aan Real Madrid en zijn ex-club Olympique Lyon.

LEWANDOWSKI

Dan is er ook nog altijd het dossier Lewandowski. De Poolse spits wil weg bij Bayern, maar de club wil hem niet zomaar laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden volgend jaar in Beieren. Hij ziet zijn toekomst bij FC Barcelona. Ook Barça wil de speler er maar wat graag bij. De Catalanen lijken door te drukken voor de spits en zouden volgens SPORT1 een tweede bod gedaan hebben. Daarmee zouden ze over de 40 miljoen euro gaan. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan.

LEES OOK: 'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

Zal hij indruk maken bij Leeds?

Meest recent

'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

43
43
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

48
48
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

40
40
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

144
144
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

51
51
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

166
166
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

71
71
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

46
46
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

427
427
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

92
92
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

74
74
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

212
212
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

71
71
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

65
65
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

132
132
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

393
393
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

68
68
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

248
248
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

302
302

Meer sportnieuws