Pietermaat kiest voor verrassende nieuwe club

door
Pietermaat kiest voor verrassende nieuwe club

Beerschot zag de afgelopen periode heel wat spelers andere oorden opzoeken. Onder meer Raphael Holzhauser en Joren Dom maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. Ook Tom Pietermaat (29) besloot die te gebruiken, maar dat leidde tot onenigheid met Beerschot.


De club communiceerde op haar kanalen namelijk dat Pietermaat zich niet aan zijn contract hield. "De club had enkele gesprekken met de middenvelder waarin duidelijk werd gemaakt dat Beerschot wilde dat hij zijn contract respecteerde en bij de club bleef. Pietermaat besliste daar zelf anders over", klonk het op de clubwebstek. Het kwam Beerschot op Twitter op scherpe kritiek te staan van de eigen fans.  

De speler zelf gaf daarop aan "gedegouteerd" te zijn door de werkwijze van de Ratten. Hij verklaarde "wekenlang aan het lijntje" te zijn gehouden door Beerschot. De middenvelder trekt er zich nu niets van aan en heeft al een nieuwe club beet. Pietermaat zal volgend seizoen namelijk de kleuren van Patro Eisden Maasmechelen verdedigen. Dat maakt de club uit eerste nationale zelf bekend op haar website. De speler ondertekent een contract voor drie seizoenen. "Welkom Tom en veel succes!", schrijft Patro. 

ERVARING
Pietermaat brengt heel wat ervaring mee. Hij speelde 124 wedstrijden voor Beerschot en kroonde zich tot kampioen in de toenmalige Proximus League. Daarnaast kwam hij ook nog uit voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEES OOK: 'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Goede keuze?

Meest recent

'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

13
13
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

66
66
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

196
196
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

60
60
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

49
49
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

101
101
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

254
254
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

187
187
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

73
73
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

157
157
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

115
115
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

54
54
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

688
688
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

825
825
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

437
437
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

130
130
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

41
41
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

696
696
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

604
604
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

260
260
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

269
269
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

722
722
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

370
370

Meer sportnieuws