Pietermaat kiest voor verrassende nieuwe club

113
Pietermaat kiest voor verrassende nieuwe club

Beerschot zag de afgelopen periode heel wat spelers andere oorden opzoeken. Onder meer Raphael Holzhauser en Joren Dom maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. Ook Tom Pietermaat (29) besloot die te gebruiken, maar dat leidde tot onenigheid met Beerschot.


De club communiceerde op haar kanalen namelijk dat Pietermaat zich niet aan zijn contract hield. "De club had enkele gesprekken met de middenvelder waarin duidelijk werd gemaakt dat Beerschot wilde dat hij zijn contract respecteerde en bij de club bleef. Pietermaat besliste daar zelf anders over", klonk het op de clubwebstek. Het kwam Beerschot op Twitter op scherpe kritiek te staan van de eigen fans.  

De speler zelf gaf daarop aan "gedegouteerd" te zijn door de werkwijze van de Ratten. Hij verklaarde "wekenlang aan het lijntje" te zijn gehouden door Beerschot. De middenvelder trekt er zich nu niets van aan en heeft al een nieuwe club beet. Pietermaat zal volgend seizoen namelijk de kleuren van Patro Eisden Maasmechelen verdedigen. Dat maakt de club uit eerste nationale zelf bekend op haar website. De speler ondertekent een contract voor drie seizoenen. "Welkom Tom en veel succes!", schrijft Patro. 

ERVARING
Pietermaat brengt heel wat ervaring mee. Hij speelde 124 wedstrijden voor Beerschot en kroonde zich tot kampioen in de toenmalige Proximus League. Daarnaast kwam hij ook nog uit voor KV Mechelen, Rupel Boom, Eendracht Aalst en RC Mechelen.

LEES OOK: Nilis en Stijnen halen hard uit: "Laagste van het laagste!"

Goede keuze?

Meest recent

‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

0
0
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

12
12
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

24
24
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

116
116
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

50
50
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

54
54
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

47
47
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

21
21
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

58
58
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

205
205
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

35
35
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

107
107
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

202
202
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

69
69
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

189
189
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

85
85
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

976
976
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

173
173
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

991
991
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

51
51

Meer sportnieuws