Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

70 stemmen
Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

De spitspositie bij Arsenal is al enkele seizoenen een heikelpunt. De afgelopen jaren liepen Lacazette en Aubameyang in de voorhoede, maar voor volgend seizoen stond er nog geen spits onder contract. Nketiah heeft zich nu bedacht en toch bijgetekend bij The Gunners. 

Eddie Nketiah blijft bij Arsenal nadat hij en de club de voorwaarden voor een nieuwe deal hebben afgerond, zo meldt Fabrizio Romano. Het was een moeilijke bevalling, want de Engelsman was op zoek naar een andere club. Als hij zijn contracttermijn van vijf jaar uit doet, zal hij tien jaar voor The Gunners gespeeld hebben. Echt doorbreken deed hij nog niet, maar met de bovengenoemde namen als concurrenten is dat niet verwonderlijk. 

Het contract van Nketiah zou aan het einde van de maand aflopen, waarbij Arsenal bevestigde dat de onderhandelingen gaande waren. Nketiah begon Arsenal's laatste acht wedstrijden van het seizoen, ter vervanging van Alex Lacazette nadat die covid had opgelopen. Nketiah, die tweemaal scoorde tegen Chelsea, behield zijn plaats en scoorde vijf doelpunten in de laatste acht wedstrijden van het seizoen, zij het met goals in slechts drie wedstrijden. 

GEBREK AAN RESPECT 
De jonge aanvaller voelde een gebrek aan gesprek van de club. Het duurde lang vooraleer hij iets hoorde van de clubleiding en ondertussen sprak het bestuur met allerlei andere spitsen. Nketiah wil garantie op speelminuten, zeker gezien zijn prestatie in de laatste matchen. Daardoor leek hij zijn kar eerst te keren, maar de jonge Engelsman is nu toch overtuigd om te blijven. 

Arsenal is naar verluidt ook in gesprek met Manchester City om de transfer van Gabriel Jesus te bezegelen. Nketiah en Jesus zouden dan de twee opties voorin worden bij Arsenal volgend seizoen.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Kan Arsenal met deze spitsen weer meedoen voor de top-4 ?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

112
112
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

18
18
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

45
45
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

80
80
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

662
662
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

118
118
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

211
211
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

166
166
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

152
152
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

46
46
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

176
176
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

511
511
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

252
252
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

235
235
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

472
472
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws