Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

door
Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

De spitspositie bij Arsenal is al enkele seizoenen een heikelpunt. De afgelopen jaren liepen Lacazette en Aubameyang in de voorhoede, maar voor volgend seizoen stond er nog geen spits onder contract. Nketiah heeft zich nu bedacht en toch bijgetekend bij The Gunners. 

Eddie Nketiah blijft bij Arsenal nadat hij en de club de voorwaarden voor een nieuwe deal hebben afgerond, zo meldt Fabrizio Romano. Het was een moeilijke bevalling, want de Engelsman was op zoek naar een andere club. Als hij zijn contracttermijn van vijf jaar uit doet, zal hij tien jaar voor The Gunners gespeeld hebben. Echt doorbreken deed hij nog niet, maar met de bovengenoemde namen als concurrenten is dat niet verwonderlijk. 

Het contract van Nketiah zou aan het einde van de maand aflopen, waarbij Arsenal bevestigde dat de onderhandelingen gaande waren. Nketiah begon Arsenal's laatste acht wedstrijden van het seizoen, ter vervanging van Alex Lacazette nadat die covid had opgelopen. Nketiah, die tweemaal scoorde tegen Chelsea, behield zijn plaats en scoorde vijf doelpunten in de laatste acht wedstrijden van het seizoen, zij het met goals in slechts drie wedstrijden. 

GEBREK AAN RESPECT 
De jonge aanvaller voelde een gebrek aan gesprek van de club. Het duurde lang vooraleer hij iets hoorde van de clubleiding en ondertussen sprak het bestuur met allerlei andere spitsen. Nketiah wil garantie op speelminuten, zeker gezien zijn prestatie in de laatste matchen. Daardoor leek hij zijn kar eerst te keren, maar de jonge Engelsman is nu toch overtuigd om te blijven. 

Arsenal is naar verluidt ook in gesprek met Manchester City om de transfer van Gabriel Jesus te bezegelen. Nketiah en Jesus zouden dan de twee opties voorin worden bij Arsenal volgend seizoen.

LEES OOK: Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

Kan Arsenal met deze spitsen weer meedoen voor de top-4 ?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

2
2
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

54
54
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

18
18
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

73
73
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

72
72
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

90
90
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

60
60
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

260
260
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

63
63
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

74
74
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

294
294
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

118
118
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

179
179
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

675
675
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

420
420
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

136
136
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

262
262
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

160
160
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

96
96
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

632
632
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

340
340

Meer sportnieuws