Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

70 stemmen
Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

De spitspositie bij Arsenal is al enkele seizoenen een heikelpunt. De afgelopen jaren liepen Lacazette en Aubameyang in de voorhoede, maar voor volgend seizoen stond er nog geen spits onder contract. Nketiah heeft zich nu bedacht en toch bijgetekend bij The Gunners. 

Eddie Nketiah blijft bij Arsenal nadat hij en de club de voorwaarden voor een nieuwe deal hebben afgerond, zo meldt Fabrizio Romano. Het was een moeilijke bevalling, want de Engelsman was op zoek naar een andere club. Als hij zijn contracttermijn van vijf jaar uit doet, zal hij tien jaar voor The Gunners gespeeld hebben. Echt doorbreken deed hij nog niet, maar met de bovengenoemde namen als concurrenten is dat niet verwonderlijk. 

Het contract van Nketiah zou aan het einde van de maand aflopen, waarbij Arsenal bevestigde dat de onderhandelingen gaande waren. Nketiah begon Arsenal's laatste acht wedstrijden van het seizoen, ter vervanging van Alex Lacazette nadat die covid had opgelopen. Nketiah, die tweemaal scoorde tegen Chelsea, behield zijn plaats en scoorde vijf doelpunten in de laatste acht wedstrijden van het seizoen, zij het met goals in slechts drie wedstrijden. 

GEBREK AAN RESPECT 
De jonge aanvaller voelde een gebrek aan gesprek van de club. Het duurde lang vooraleer hij iets hoorde van de clubleiding en ondertussen sprak het bestuur met allerlei andere spitsen. Nketiah wil garantie op speelminuten, zeker gezien zijn prestatie in de laatste matchen. Daardoor leek hij zijn kar eerst te keren, maar de jonge Engelsman is nu toch overtuigd om te blijven. 

Arsenal is naar verluidt ook in gesprek met Manchester City om de transfer van Gabriel Jesus te bezegelen. Nketiah en Jesus zouden dan de twee opties voorin worden bij Arsenal volgend seizoen.

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Kan Arsenal met deze spitsen weer meedoen voor de top-4 ?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

0
0
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

118
118
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

34
34
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

158
158
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

238
238
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

255
255
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

301
301
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

192
192
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

170
170
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

367
367
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

264
264
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

247
247
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

274
274
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

57
57
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

176
176
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

192
192
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

167
167
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

309
309
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

479
479
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

389
389
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

380
380
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

57
57
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

178
178

Meer sportnieuws