Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

door
Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

De spitspositie bij Arsenal is al enkele seizoenen een heikelpunt. De afgelopen jaren liepen Lacazette en Aubameyang in de voorhoede, maar voor volgend seizoen stond er nog geen spits onder contract. Nketiah heeft zich nu bedacht en toch bijgetekend bij The Gunners. 

Eddie Nketiah blijft bij Arsenal nadat hij en de club de voorwaarden voor een nieuwe deal hebben afgerond, zo meldt Fabrizio Romano. Het was een moeilijke bevalling, want de Engelsman was op zoek naar een andere club. Als hij zijn contracttermijn van vijf jaar uit doet, zal hij tien jaar voor The Gunners gespeeld hebben. Echt doorbreken deed hij nog niet, maar met de bovengenoemde namen als concurrenten is dat niet verwonderlijk. 

Het contract van Nketiah zou aan het einde van de maand aflopen, waarbij Arsenal bevestigde dat de onderhandelingen gaande waren. Nketiah begon Arsenal's laatste acht wedstrijden van het seizoen, ter vervanging van Alex Lacazette nadat die covid had opgelopen. Nketiah, die tweemaal scoorde tegen Chelsea, behield zijn plaats en scoorde vijf doelpunten in de laatste acht wedstrijden van het seizoen, zij het met goals in slechts drie wedstrijden. 

GEBREK AAN RESPECT 
De jonge aanvaller voelde een gebrek aan gesprek van de club. Het duurde lang vooraleer hij iets hoorde van de clubleiding en ondertussen sprak het bestuur met allerlei andere spitsen. Nketiah wil garantie op speelminuten, zeker gezien zijn prestatie in de laatste matchen. Daardoor leek hij zijn kar eerst te keren, maar de jonge Engelsman is nu toch overtuigd om te blijven. 

Arsenal is naar verluidt ook in gesprek met Manchester City om de transfer van Gabriel Jesus te bezegelen. Nketiah en Jesus zouden dan de twee opties voorin worden bij Arsenal volgend seizoen.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Kan Arsenal met deze spitsen weer meedoen voor de top-4 ?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

16
16
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

11
11
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

93
93
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

67
67
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

102
102
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

147
147
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

179
179
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

9
9
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

308
308
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

52
52
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

208
208
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

53
53
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

192
192
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

240
240
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

119
119
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

155
155
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

526
526
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

311
311
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

454
454
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

486
486

Meer sportnieuws