Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

70 stemmen
Arsenal-spits verrast en verandert compleet van gedachten

De spitspositie bij Arsenal is al enkele seizoenen een heikelpunt. De afgelopen jaren liepen Lacazette en Aubameyang in de voorhoede, maar voor volgend seizoen stond er nog geen spits onder contract. Nketiah heeft zich nu bedacht en toch bijgetekend bij The Gunners. 

Eddie Nketiah blijft bij Arsenal nadat hij en de club de voorwaarden voor een nieuwe deal hebben afgerond, zo meldt Fabrizio Romano. Het was een moeilijke bevalling, want de Engelsman was op zoek naar een andere club. Als hij zijn contracttermijn van vijf jaar uit doet, zal hij tien jaar voor The Gunners gespeeld hebben. Echt doorbreken deed hij nog niet, maar met de bovengenoemde namen als concurrenten is dat niet verwonderlijk. 

Het contract van Nketiah zou aan het einde van de maand aflopen, waarbij Arsenal bevestigde dat de onderhandelingen gaande waren. Nketiah begon Arsenal's laatste acht wedstrijden van het seizoen, ter vervanging van Alex Lacazette nadat die covid had opgelopen. Nketiah, die tweemaal scoorde tegen Chelsea, behield zijn plaats en scoorde vijf doelpunten in de laatste acht wedstrijden van het seizoen, zij het met goals in slechts drie wedstrijden. 

GEBREK AAN RESPECT 
De jonge aanvaller voelde een gebrek aan gesprek van de club. Het duurde lang vooraleer hij iets hoorde van de clubleiding en ondertussen sprak het bestuur met allerlei andere spitsen. Nketiah wil garantie op speelminuten, zeker gezien zijn prestatie in de laatste matchen. Daardoor leek hij zijn kar eerst te keren, maar de jonge Engelsman is nu toch overtuigd om te blijven. 

Arsenal is naar verluidt ook in gesprek met Manchester City om de transfer van Gabriel Jesus te bezegelen. Nketiah en Jesus zouden dan de twee opties voorin worden bij Arsenal volgend seizoen.

LEES OOK: Droomtransfer Christos Tzolis: "Zij mogen mij komen halen"

Kan Arsenal met deze spitsen weer meedoen voor de top-4 ?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

115
115
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

460
460
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

49
49
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

206
206
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

80
80
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

47
47
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

77
77
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

72
72
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

219
219
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

281
281
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

368
368
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

381
381
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

384
384
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

154
154
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

187
187
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

405
405
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

456
456
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

37
37
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

104
104
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

211
211
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

101
101
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

687
687

Meer sportnieuws