'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

Om het middenveld te versterken richt Club Brugge zich op een aantal binnenlandse pistes. Zo circuleren de namen van Casper Nielsen (Union), Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (door Lommel uitgeleend aan KV Mechelen) in de wandelgangen van Jan Breydel. Twee van die drie dossiers lijken stilaan in een beslissende plooi te vallen.


Zo berichtte Het Laatste Nieuws eerder op de dag dat Blauw-Zwart de piste van Nielsen wellicht definitief verlaat. De 28-jarige Deen zal zijn geluk daarom vermoedelijk in het buitenland gaan beproeven. Benieuwd of daar wél een ploeg met de beoogde transfersom, naar verluidt een zevental miljoen, op de proppen komt. Een bedrag dat Club alleszins niet zomaar wou ophoesten.

Mogelijk heeft de landskampioen wél een gelijkaardige som veil voor de vijf jaar jongere Vinicius, al dreigt het ook naast de Braziliaan te grijpen. Diverse gegadigden uit het buitenland, waaronder PSV en Ajax, zouden momenteel namelijk een streepje voor hebben in de race om hem in te lijven. Daarbij gaat het volgens diverse media wel louter om een eventuele huurconstructie.

GELOOF VAN CITY
De City Football Group lijkt dus nog te geloven Vinicius, die zelf het laatste woord heeft over zijn volgende bestemming. Het Nieuwsblad meent alvast dat de middenvelder deze week de knoopt nog doorhakt. Club, dat tevens andere ijzers in het vuur heeft, mag zich dus snel aan nieuws verwachten. Door de blessure van Mats Rits en afgenomen rol van Ruud Vormer is vers bloed in de centrale as sowieso een van de prioriteiten in Westkapelle.

LEES OOK: Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Denkt u dat Club nog kans maakt op Vinicius?

Meest recent

Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

37
37
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

16
16
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

72
72
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

35
35
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

361
361
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

313
313
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

141
141
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

130
130
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

178
178
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

220
220
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

146
146
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

122
122
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

53
53
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

74
74
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

332
332
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

277
277
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

264
264
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

72
72
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

110
110
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

364
364

Meer sportnieuws