'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

Om het middenveld te versterken richt Club Brugge zich op een aantal binnenlandse pistes. Zo circuleren de namen van Casper Nielsen (Union), Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (door Lommel uitgeleend aan KV Mechelen) in de wandelgangen van Jan Breydel. Twee van die drie dossiers lijken stilaan in een beslissende plooi te vallen.


Zo berichtte Het Laatste Nieuws eerder op de dag dat Blauw-Zwart de piste van Nielsen wellicht definitief verlaat. De 28-jarige Deen zal zijn geluk daarom vermoedelijk in het buitenland gaan beproeven. Benieuwd of daar wél een ploeg met de beoogde transfersom, naar verluidt een zevental miljoen, op de proppen komt. Een bedrag dat Club alleszins niet zomaar wou ophoesten.

Mogelijk heeft de landskampioen wél een gelijkaardige som veil voor de vijf jaar jongere Vinicius, al dreigt het ook naast de Braziliaan te grijpen. Diverse gegadigden uit het buitenland, waaronder PSV en Ajax, zouden momenteel namelijk een streepje voor hebben in de race om hem in te lijven. Daarbij gaat het volgens diverse media wel louter om een eventuele huurconstructie.

GELOOF VAN CITY
De City Football Group lijkt dus nog te geloven Vinicius, die zelf het laatste woord heeft over zijn volgende bestemming. Het Nieuwsblad meent alvast dat de middenvelder deze week de knoopt nog doorhakt. Club, dat tevens andere ijzers in het vuur heeft, mag zich dus snel aan nieuws verwachten. Door de blessure van Mats Rits en afgenomen rol van Ruud Vormer is vers bloed in de centrale as sowieso een van de prioriteiten in Westkapelle.

LEES OOK: 'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

Denkt u dat Club nog kans maakt op Vinicius?

Meest recent

Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

15
15
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

66
66
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

61
61
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

62
62
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

187
187
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

118
118
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

227
227
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

122
122
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

69
69
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

530
530
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

246
246
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

611
611
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

428
428
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

285
285
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

166
166
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

116
116
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

71
71
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

167
167
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

181
181
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

395
395
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

363
363
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

125
125

Meer sportnieuws