'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

door
'Club Brugge krijgt snel nieuws omtrent Vinicius'

Om het middenveld te versterken richt Club Brugge zich op een aantal binnenlandse pistes. Zo circuleren de namen van Casper Nielsen (Union), Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (door Lommel uitgeleend aan KV Mechelen) in de wandelgangen van Jan Breydel. Twee van die drie dossiers lijken stilaan in een beslissende plooi te vallen.


Zo berichtte Het Laatste Nieuws eerder op de dag dat Blauw-Zwart de piste van Nielsen wellicht definitief verlaat. De 28-jarige Deen zal zijn geluk daarom vermoedelijk in het buitenland gaan beproeven. Benieuwd of daar wél een ploeg met de beoogde transfersom, naar verluidt een zevental miljoen, op de proppen komt. Een bedrag dat Club alleszins niet zomaar wou ophoesten.

Mogelijk heeft de landskampioen wél een gelijkaardige som veil voor de vijf jaar jongere Vinicius, al dreigt het ook naast de Braziliaan te grijpen. Diverse gegadigden uit het buitenland, waaronder PSV en Ajax, zouden momenteel namelijk een streepje voor hebben in de race om hem in te lijven. Daarbij gaat het volgens diverse media wel louter om een eventuele huurconstructie.

GELOOF VAN CITY
De City Football Group lijkt dus nog te geloven Vinicius, die zelf het laatste woord heeft over zijn volgende bestemming. Het Nieuwsblad meent alvast dat de middenvelder deze week de knoopt nog doorhakt. Club, dat tevens andere ijzers in het vuur heeft, mag zich dus snel aan nieuws verwachten. Door de blessure van Mats Rits en afgenomen rol van Ruud Vormer is vers bloed in de centrale as sowieso een van de prioriteiten in Westkapelle.

LEES OOK: Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

Denkt u dat Club nog kans maakt op Vinicius?

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

23
23
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

33
33
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

236
236
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

85
85
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

647
647
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

143
143
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

590
590
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

60
60
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

153
153
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

215
215
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

77
77
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

542
542
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

262
262
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

544
544
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

203
203
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

171
171
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

96
96
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

407
407

Meer sportnieuws