'Anderlecht wil nog fors toeslaan op transfermarkt'

374
'Anderlecht wil nog fors toeslaan op transfermarkt'

Behoudens een verrassing heeft Anderlecht haar eerste zomeraanwinst beet. Nilson Angulo moet het nieuwe speerpunt worden van Paars-Wit, waarmee er een einde komt aan de opeenvolging van huurlingen in het offensief compartiment. Of toch niet?


Om te beginnen is de 18-jarige Ecuadoriaan geen zuivere nummer negen, maar een polyvalente aanvaller die tevens op de flank uit de voeten kan. Naar verluidt komt hij zelfs het best tot zijn recht in steun van een diepe spits, een profiel dat wat doet denken aan dat van Benito Raman of ... Dante Vanzeir. Het ziet er dus naar uit dat nieuwe coach Felice Mazzu met twee voorin wil blijven spelen, net zoals zijn voorganger Vincent Kompany of hijzelf in Union dat deed.

Met louter enkele jonkies voorhanden is de spoeling in de aanvalslinie momenteel wel flinterdun. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Anderlecht nóg offensieve versterking hoopt te verwelkomen. "Angulo wordt niet dé vervanger van Christian Kouamé en Joshua Zirkzee", schrijft Het Nieuwsblad alvast. Nochtans is het niet de bedoeling om Angulo bij het tweede elftal in 1B te stallen. Bovendien leggen de Brusselaars een tweetal miljoen op tafel om hem strikken.

TOCH HUREN?
Eerder liet Peter Verbeke nog verstaan dat Anderlecht het zich nog steeds niet kan veroorloven om zomaar bedragen van vijf miljoen te betalen voor een nieuwe aanvalsleider. Toch lijkt de recordkampioen voor de positie van diepe spits dus nog wat hoger te mikken dan Angulo, aan wie tijd wordt gegund om zich aan te passen. Het kan wel nog eventjes duren vooraleer we hieromtrent witte rook mogen verwachten. Ook een nieuwe huurling is niet uitgesloten.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Anderlecht moet eens durven betalen voor een echte topspits

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

109
109
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

46
46
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

13
13
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

20
20
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

21
21
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

77
77
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

66
66
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

45
45
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

21
21
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

231
231
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

238
238
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws