AA Gent strikt tegenstander voor galamatch

door
AA Gent strikt tegenstander voor galamatch

AA Gent sloot vorig seizoen sterk af, want het sleepte de Croky Cup in de wacht en daarnaast won het ook Play-Off II, nadat het op één punt van de top vier gestrand was. Komend seizoen willen de Buffalo's dan ook weer voor de prijzen meestrijden en met Hugo Cuypers werd daarvoor al een eerste aanwinst vastgelegd. Hein Vanhaezebrouck heeft nog een maand om zijn troepen klaar te stomen voor de Supercup en heeft alvast een extra fraaie tegenstander daarvoor.


De club maakte immers zijn tegenstander bekend voor de jaarlijkse galamatch, want op 9 juli komt FC Midtjylland op bezoek in de Ghelamco Arena. De Deense club veroverde afgelopen seizoen de beker en strandde op drie punten van de titel, die het aan FC Kopenhagen moest laten. Dat wordt dus een stevige test voor de Buffalo's, al had het nog beter gekund. Het Nieuwsblad weet dat aanvankelijk Ajax gestrikt was, maar de lokale autoriteiten gaven geen groen licht voor die match.

Midtjylland heeft ook nog enkele bekende namen in zijn rangen. Henrik Dalsgaard speelde nog voor Zulte Waregem, terwijl de Duitse ex-international Max Meyer en Pione Sisto enkele jaren geleden nog een grote toekomst voorspeld werden. Daarnaast liep ook de 38-jarige Braziliaanse ex-international Vagner Love er afgelopen seizoen rond.

PROGRAMMA
Daarmee is het oefenprogramma van Gent bijna compleet. Ze zoeken enkel nog twee tegenstanders om te bekampen tijdens de stage in Oostenrijk van 27 juni tot 5 juli. Er staan wel in België al oefenmatchen gepland tegen Dikkelvenne, Westerlo en SK Beveren.


LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Goede test voor AA Gent?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

35
35
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

108
108
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

145
145
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

24
24
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

188
188
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

244
244
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

81
81
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

155
155
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

118
118
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

299
299
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

71
71
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

148
148
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

188
188
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

204
204
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

96
96
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

87
87
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

237
237
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

298
298
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

169
169
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

232
232
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

32
32
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

369
369

Meer sportnieuws