AA Gent strikt tegenstander voor galamatch

door
AA Gent strikt tegenstander voor galamatch

AA Gent sloot vorig seizoen sterk af, want het sleepte de Croky Cup in de wacht en daarnaast won het ook Play-Off II, nadat het op één punt van de top vier gestrand was. Komend seizoen willen de Buffalo's dan ook weer voor de prijzen meestrijden en met Hugo Cuypers werd daarvoor al een eerste aanwinst vastgelegd. Hein Vanhaezebrouck heeft nog een maand om zijn troepen klaar te stomen voor de Supercup en heeft alvast een extra fraaie tegenstander daarvoor.


De club maakte immers zijn tegenstander bekend voor de jaarlijkse galamatch, want op 9 juli komt FC Midtjylland op bezoek in de Ghelamco Arena. De Deense club veroverde afgelopen seizoen de beker en strandde op drie punten van de titel, die het aan FC Kopenhagen moest laten. Dat wordt dus een stevige test voor de Buffalo's, al had het nog beter gekund. Het Nieuwsblad weet dat aanvankelijk Ajax gestrikt was, maar de lokale autoriteiten gaven geen groen licht voor die match.

Midtjylland heeft ook nog enkele bekende namen in zijn rangen. Henrik Dalsgaard speelde nog voor Zulte Waregem, terwijl de Duitse ex-international Max Meyer en Pione Sisto enkele jaren geleden nog een grote toekomst voorspeld werden. Daarnaast liep ook de 38-jarige Braziliaanse ex-international Vagner Love er afgelopen seizoen rond.

PROGRAMMA
Daarmee is het oefenprogramma van Gent bijna compleet. Ze zoeken enkel nog twee tegenstanders om te bekampen tijdens de stage in Oostenrijk van 27 juni tot 5 juli. Er staan wel in België al oefenmatchen gepland tegen Dikkelvenne, Westerlo en SK Beveren.


LEES OOK: 'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Goede test voor AA Gent?

Meest recent

Rigaux dropt bom: kampioenenmaker Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

55
55
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

564
564
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

202
202
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

242
242
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

141
141
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

381
381
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

686
686
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

243
243
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

655
655
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

462
462
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

284
284
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

30
30
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

80
80
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

390
390
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

99
99
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

38
38
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1944
1944
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

399
399
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

276
276
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

401
401
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

244
244
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

101
101
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

165
165
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

533
533

Meer sportnieuws