'Barça verbaast met opvallende contractverlenging'

78
'Barça verbaast met opvallende contractverlenging'

FC Barcelona bevindt zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie. De Catalanen moeten daarom improviseren om de nodige transfers te kunnen afronden. De club wil spelers van de hand doen om ruimte te maken voor inkomend vers bloed. Memphis Depay (28) lijkt alvast nergens heen te gaan, meldt Mundo Deportivo.


Volgens het Spaanse medium zal Depay immers gewoon een nieuw contract gaan ondertekenen in Camp Nou. De technische staf van Barça waardeert Depay en zou de speler aan boord willen houden. De Nederlander kon nochtans rekenen op interesse van verschillende clubs, maar die vissen dus achter het net. Er was ook even sprake van dat Depay zou dienen als pasmunt om Robert Lewandowski te halen, maar dat gerucht kan dus de prullenmand in. De aanvaller heeft nog een contract tot midden 2023 in Barcelona. Die deal zal dus opengebroken worden. 

Depay kende een moeilijk eerste seizoen bij Barça. Hij kreeg af te rekenen met het nodige blessureleed en zat na zijn terugkeer meer op de bank dan hem lief was. Hij kwam in totaal 38 keer in actie voor de Blaugrana. Hij scoorde 12 keer en gaf 2 keer een beslissende pass. Daarmee was hij de topschutter van Barça dit seizoen.

LYON

Barcelona haalde Depay in de zomer van vorig jaar met veel trom binnen. Hij kwam transfervrij over van Olympique Lyon, waar hij uitgegroeid was tot een absolute sterkhouder. Daarvoor stond Depay op de loonlijst van Manchester United, dat hem op zijn beurt weghaalde bij PSV. Op Old Trafford kon hij - ondanks een sterk Europees optreden tegen Club Brugge - echter niet helemaal doorbreken. Nu lijkt zijn voetbaltoekomst nog wat langer in Spanje te liggen.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Goede zaak voor Barça dat hij bijtekent?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

95
95
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

25
25
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

28
28
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

45
45
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

60
60
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

117
117
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

283
283
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

603
603
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

75
75
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

149
149
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

153
153
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

183
183
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

335
335
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

649
649
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

244
244
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

198
198
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

587
587
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws