'Eupen verliest basispion aan RWDM'

door
'Eupen verliest basispion aan RWDM'

Zoals de meeste eersteklassers is ook Eupen al beginnen te trainen. De Panda's willen volgend seizoen minder degradatiezorgen hebben en leggen daarvoor nu al de basis in de voorbereiding. Coach Bernd Storck zag wel al de nodige pionnen vertrekken uit Oost-België.


Zo verkaste sterkhouder Emmanuel Agbadou al naar het Franse Stade Reims. De verdediger kon ook rekenen op interesse van enkele Belgische topclubs, maar kiest er dus voor om in Frankrijk aan de slag te gaan. De Ivoriaan tekende een contract voor vijf seizoenen bij de club van Wout Faes en Thomas Foket. Ook Jonathan Heris zou nu wel eens andere oorden kunnen gaan opzoeken.

Volgens La Dernière Heure is de verdediger namelijk zo goed als op weg naar 1B-club RWDM. De club uit Molenbeek zou Heris transfervrij kunnen oppikken, want zijn contract loopt deze zomer af in Am Kehrweg. Heris was dit seizoen vaak een vaste kracht in de basiself van Eupen. Hij mocht 28 keer starten in de Jupiler Pro League.

HONGARIJE

Heris is een jeugdproduct van onder meer RSC Anderlecht en het toenmalige FC Brussels. Bij die laatste club maakte hij zijn profdebuut. Daarna ging het naar AFC Tubize en White Star Woluwe. In 2014 koos de verdediger voor een avontuur in Hongarije bij Ujpest FC en daarna Puskas AFC. Vervolgens ging het naar Eupen, waar hij in totaal 60 keer in actie kwam.

LEES OOK: Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Aderlating voor Eupen?

Meest recent

Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

4
4
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

22
22
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

64
64
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

25
25
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

27
27
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

465
465
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

221
221
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

240
240
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

131
131
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

178
178
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

241
241
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

278
278
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

124
124
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

183
183
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

271
271
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

146
146
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

227
227
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

209
209
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

389
389
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

165
165
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

173
173
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

156
156
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

322
322
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

243
243
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

359
359

Meer sportnieuws