'Toptransfer Tielemans stuit op struikelblok'

140
'Toptransfer Tielemans stuit op struikelblok'

De Rode Duivels hebben hun Nations League-duels in juni afgewerkt, en dus kunnen verschillende pionnen zich gaan focussen op een toekomstige transfer. Youri Tielemans (25) wil na jaren van trouwe dienst bij Leicester City een stap hogerop zetten. Onze landgenoot zou hoog op het verlanglijstje staan van Arsenal, de vijfde in  de Premier League het afgelopen seizoen. 


Tielemans wordt al een hele tijd gelinkt aan de Gunners en hij lijkt ook zelf naar het Emirates Stadium te willen verhuizen. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een transfer, maar dan moet er ook een bod komen. Volgens Fabrizio Romano wringt daar momenteel het schoentje en wacht Leicester nog altijd op een bod vanuit Londen. De mercato duurt natuurlijk nog even en dus lijkt Arsenal wel nog genoeg tijd te hebben om de overgang af te ronden. 

Tielemans staat nog tot midden volgend jaar onder contract bij Leicester, maar het is al even duidelijk dat de middenvelder zijn overeenkomst niet zal verlengen. Leicester zal dus moeten meewerken aan een transfer als het Tielemans volgend seizoen niet gratis andere oorden wil zien opzoeken. Volgens Transfermarkt moet Tielemans op dit moment 55 miljoen euro opbrengen. Afwachten of Arsenal ook effectief zoveel geld op tafel zal leggen. Mogelijk neemt Leicester door de contractsituatie van de speler genoegen met minder.

45 MILJOEN

Als Leicester wel het hierboven genoemde bedrag vangt, dan zal het 10 miljoen winst maken. De club legde in juli 2019 namelijk zelf 45 miljoen op tafel bij AS Monaco om Tielemans naar Engeland te halen. In Frankrijk kwam Tielemans niet helemaal uit de verf, iets was bij Leicester wel het geval was. Hij groeide er uit tot een sterkhouder en bezorgde de club in 2021 de FA Cup met een knappe treffer in de finale.  

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Is Arsenal een goede volgende stap voor Tielemans?

Meest recent

Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

0
0
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

49
49
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

94
94
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

105
105
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

90
90
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

49
49
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

145
145
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

122
122
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

173
173
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

86
86
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

96
96
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

196
196
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

133
133
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

227
227
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

320
320
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

92
92
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

455
455
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

572
572
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

212
212
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

144
144
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

214
214

Meer sportnieuws