'Toptransfer Tielemans stuit op struikelblok'

140 stemmen
'Toptransfer Tielemans stuit op struikelblok'

De Rode Duivels hebben hun Nations League-duels in juni afgewerkt, en dus kunnen verschillende pionnen zich gaan focussen op een toekomstige transfer. Youri Tielemans (25) wil na jaren van trouwe dienst bij Leicester City een stap hogerop zetten. Onze landgenoot zou hoog op het verlanglijstje staan van Arsenal, de vijfde in  de Premier League het afgelopen seizoen. 


Tielemans wordt al een hele tijd gelinkt aan de Gunners en hij lijkt ook zelf naar het Emirates Stadium te willen verhuizen. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een transfer, maar dan moet er ook een bod komen. Volgens Fabrizio Romano wringt daar momenteel het schoentje en wacht Leicester nog altijd op een bod vanuit Londen. De mercato duurt natuurlijk nog even en dus lijkt Arsenal wel nog genoeg tijd te hebben om de overgang af te ronden. 

Tielemans staat nog tot midden volgend jaar onder contract bij Leicester, maar het is al even duidelijk dat de middenvelder zijn overeenkomst niet zal verlengen. Leicester zal dus moeten meewerken aan een transfer als het Tielemans volgend seizoen niet gratis andere oorden wil zien opzoeken. Volgens Transfermarkt moet Tielemans op dit moment 55 miljoen euro opbrengen. Afwachten of Arsenal ook effectief zoveel geld op tafel zal leggen. Mogelijk neemt Leicester door de contractsituatie van de speler genoegen met minder.

45 MILJOEN

Als Leicester wel het hierboven genoemde bedrag vangt, dan zal het 10 miljoen winst maken. De club legde in juli 2019 namelijk zelf 45 miljoen op tafel bij AS Monaco om Tielemans naar Engeland te halen. In Frankrijk kwam Tielemans niet helemaal uit de verf, iets was bij Leicester wel het geval was. Hij groeide er uit tot een sterkhouder en bezorgde de club in 2021 de FA Cup met een knappe treffer in de finale.  

LEES OOK: Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Is Arsenal een goede volgende stap voor Tielemans?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

2
2
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

106
106
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

17
17
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

53
53
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

34
34
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

109
109
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

121
121
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

58
58
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

291
291
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

50
50
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

218
218
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

145
145
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

93
93
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

433
433
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

337
337
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

138
138
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

99
99
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

173
173
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201

Meer sportnieuws