Ex-Rode Duivel past voor terugkeer naar België

door
Ex-Rode Duivel past voor terugkeer naar België

De voorbije jaren slaagden de Belgische topclubs er regelmatig in om Rode Duivels in de nadagen van hun carrière nog terug naar eigen land te halen. Anderlecht zette de toon met Vincent Kompany, waarna Club Brugge Simon Mignolet haalde en Antwerp vorige zomer uitpakte met Radja Nainggolan - en mogelijk deze zomer Toby Alderweireld. Maar niet iedereen kiest voor een terugkeer naar België.


Spelers als Christian Benteke, Axel Witsel en Thomas Vermaelen pasten ondanks vele geruchten voor een rentree in de Jupiler Pro League. Ook Christian Kabasele ziet een terugkeer niet zitten. De 31-jarige verdediger verklaart in La Dernière Heure dat hij vrijwel elke transferperiode de kans krijgt om terug te keren naar België, maar dat hij in Engeland wil blijven.

Kabasele blikt nochtans terug op een moeilijk seizoen bij Watford, waar hij geen titularis was en degradatie uit de Premier League niet kon vermijden. Hij kwam slechts zeventien keer in actie. Kabasele heeft bij de Hornets wel nog een contract voor twee jaar met optie op een extra seizoen.

TWEE KEER RODE DUIVEL
In eigen land speelde de centrale verdediger voor AS Eupen, KV Mechelen en KRC Genk, maar aan dat rijtje wordt voorlopig dus geen nieuwe club toegevoegd. Hij speelde ook even voor de Bulgaarse topclub Ludogorets en is inmiddels als zes jaar aan de slag bij Watford. Kabasele heeft ook twee caps voor de Rode Duivels achter zijn naam staan. Hij debuteerde in november 2016 in een oefenmatch tegen Nederland en mocht een jaar later nog eens opdraven tegen Japan. Zijn laatste selecties dateren al van 2018.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Zou hij nog een goede speler zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

47
47
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

17
17
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

131
131
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

73
73
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

176
176
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

252
252
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

240
240
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

346
346
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

159
159
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

137
137
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

104
104
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

134
134
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

79
79
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

245
245
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

572
572
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

68
68
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

117
117
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

340
340
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

317
317
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

537
537
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175

Meer sportnieuws