La Gazzetta dello Sport: "D-Day voor Lukaku"

door
La Gazzetta dello Sport:

De voorbije weken werd er al heel wat gespeculeerd over een mogelijk terugkeer van Romelu Lukaku naar Internazionale, nadat zijn eerste seizoen bij Chelsea volledig de mist in ging. Die terugkeer lijkt nu ook elke dag een beetje waarschijnlijker, nadat Chelsea, Inter en Lukaku de voorbije dagen al allemaal samen gesprekken voerden.


Een akkoord is er echter nog niet, maar dat zou weleens slechts een kwestie van tijd kunnen zijn. La Gazzetta dello Sport kondigt vrijdag op zijn voorpagina alvast aan als 'de dag van Lukaku'. Er zouden immers nieuwe gesprekken gepland staan tussen de clubs en de verwachting is dat Inter weleens een tweede bod zou kunnen gaan neerleggen.

De eerste aanbieding van 5 miljoen euro plus 2 miljoen aan bonussen voor een uitleenbeurt van een jaar werd door Chelsea afgewezen. Hun vraagprijs wordt op 15 miljoen geschat, zo bevestigt ook Het Laatste Nieuws. De kloof lijkt desondanks niet onoverkomelijk en in Italië verwachten ze dat de clubs er voor 10 miljoen plus 2 miljoen bonussen wel uit zullen komen.

DROOM
Lukaku zelf wil alvast absoluut terugkeren naar Inter, waar hij zijn gelukkigste tijd beleefde. Een akkoord kan best zo snel mogelijk gevonden worden, want tot 1 juli kunnen Lukaku en Inter nog genieten van een gunstiger belastingregime. Dat zal belangrijk zijn om de kosten toch een beetje te drukken, want de transfer wordt voor Inter sowieso al een operatie waarmee ze tegen hun financiële limieten aanschurken.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Zal er snel een akkoord gevonden worden?

Meest recent

'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

65
65
Geduld Garcia op? De Ketelaere wankelt

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

33
33
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

14
14
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

52
52
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

137
137
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

42
42
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

237
237
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

753
753
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

35
35
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

235
235
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

47
47
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

235
235
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

72
72
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

217
217
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

82
82
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

145
145
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

378
378
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

236
236
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

487
487
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

378
378

Meer sportnieuws