'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

377 stemmen
'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

Bij Antwerp staat er de komende dagen nog heel wat op til, maar vrijdag is het voor de spelersgroep al een eerste keer verzamelen geblazen voor de medische en fysieke testen. Begin volgende week staat vervolgens de eerste veldtraining op het programma en inspecteert nieuwe coach Mark van Bommel een eerste keer zijn troepen.


Met een nieuwe trainer liggen er vaak ook nieuwe kansen. Het hoeft dus niet te verbazen dat een aantal spelers opnieuw in gratie aangenomen worden. Het Nieuwsblad weet dat naast een aantal beloften ook Alexis De Sart en Frank Boya de komende weken de kans krijgen om zich aan Van Bommel te bewijzen. De twee middenvelders keren voorlopig terug na uitleenbeurten aan respectievelijk OHL en Zulte Waregem.

Maar wie geen nieuwe kans meer krijgt, is Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater is niet meer welkom en moet net als Junior Pius en Guy Mbenza op zoek naar een nieuwe club. Lamkel Zé kende een woelig seizoen, waarin hij uitgeleend werd aan maar liefst drie verschillende clubs. Voor Nieuwjaar speelde hij in Slowakije voor DAC, maar daar was hij al snel op uitgekeken. Vervolgens ging het naar Khimki FK, maar door de Russische invasie in Oekraïne was hij ook daar snel weg. Het seizoen maakte hij daarna vol bij FC Metz.

INDRUK GEMAAKT
In de Ligue 1 maakte Lamkel Zé nog indruk in de laatste maanden van het seizoen met drie goals in negen matchen. Die bleken echter niet voldoende om Metz te redden van degradatie. Ondanks die goede prestaties gaat Van Bommel de gok met het enfant terrible niet meer wagen. Lamkel Zé heeft nog een jaar contract en Antwerp zal hopen dat zijn Franse exploten de nodige interesse zullen opleveren.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

🚀

Had Antwerp hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

47
47
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

214
214
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

58
58
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

113
113
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

88
88
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

307
307
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

155
155
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

110
110
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

596
596
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

330
330
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

561
561
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

583
583
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

738
738
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

194
194
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

152
152
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

739
739
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

231
231
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

178
178
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

173
173
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

266
266
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

527
527
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92

Meer sportnieuws