'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

377
'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

Bij Antwerp staat er de komende dagen nog heel wat op til, maar vrijdag is het voor de spelersgroep al een eerste keer verzamelen geblazen voor de medische en fysieke testen. Begin volgende week staat vervolgens de eerste veldtraining op het programma en inspecteert nieuwe coach Mark van Bommel een eerste keer zijn troepen.


Met een nieuwe trainer liggen er vaak ook nieuwe kansen. Het hoeft dus niet te verbazen dat een aantal spelers opnieuw in gratie aangenomen worden. Het Nieuwsblad weet dat naast een aantal beloften ook Alexis De Sart en Frank Boya de komende weken de kans krijgen om zich aan Van Bommel te bewijzen. De twee middenvelders keren voorlopig terug na uitleenbeurten aan respectievelijk OHL en Zulte Waregem.

Maar wie geen nieuwe kans meer krijgt, is Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater is niet meer welkom en moet net als Junior Pius en Guy Mbenza op zoek naar een nieuwe club. Lamkel Zé kende een woelig seizoen, waarin hij uitgeleend werd aan maar liefst drie verschillende clubs. Voor Nieuwjaar speelde hij in Slowakije voor DAC, maar daar was hij al snel op uitgekeken. Vervolgens ging het naar Khimki FK, maar door de Russische invasie in Oekraïne was hij ook daar snel weg. Het seizoen maakte hij daarna vol bij FC Metz.

INDRUK GEMAAKT
In de Ligue 1 maakte Lamkel Zé nog indruk in de laatste maanden van het seizoen met drie goals in negen matchen. Die bleken echter niet voldoende om Metz te redden van degradatie. Ondanks die goede prestaties gaat Van Bommel de gok met het enfant terrible niet meer wagen. Lamkel Zé heeft nog een jaar contract en Antwerp zal hopen dat zijn Franse exploten de nodige interesse zullen opleveren.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Had Antwerp hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

8
8
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

28
28
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

55
55
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

73
73
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

110
110
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

56
56
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

75
75
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

27
27
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

425
425
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

97
97
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

172
172
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

306
306
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

348
348

Meer sportnieuws