'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

door
'Antwerp hakt knoop door over Lamkel Zé'

Bij Antwerp staat er de komende dagen nog heel wat op til, maar vrijdag is het voor de spelersgroep al een eerste keer verzamelen geblazen voor de medische en fysieke testen. Begin volgende week staat vervolgens de eerste veldtraining op het programma en inspecteert nieuwe coach Mark van Bommel een eerste keer zijn troepen.


Met een nieuwe trainer liggen er vaak ook nieuwe kansen. Het hoeft dus niet te verbazen dat een aantal spelers opnieuw in gratie aangenomen worden. Het Nieuwsblad weet dat naast een aantal beloften ook Alexis De Sart en Frank Boya de komende weken de kans krijgen om zich aan Van Bommel te bewijzen. De twee middenvelders keren voorlopig terug na uitleenbeurten aan respectievelijk OHL en Zulte Waregem.

Maar wie geen nieuwe kans meer krijgt, is Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater is niet meer welkom en moet net als Junior Pius en Guy Mbenza op zoek naar een nieuwe club. Lamkel Zé kende een woelig seizoen, waarin hij uitgeleend werd aan maar liefst drie verschillende clubs. Voor Nieuwjaar speelde hij in Slowakije voor DAC, maar daar was hij al snel op uitgekeken. Vervolgens ging het naar Khimki FK, maar door de Russische invasie in Oekraïne was hij ook daar snel weg. Het seizoen maakte hij daarna vol bij FC Metz.

INDRUK GEMAAKT
In de Ligue 1 maakte Lamkel Zé nog indruk in de laatste maanden van het seizoen met drie goals in negen matchen. Die bleken echter niet voldoende om Metz te redden van degradatie. Ondanks die goede prestaties gaat Van Bommel de gok met het enfant terrible niet meer wagen. Lamkel Zé heeft nog een jaar contract en Antwerp zal hopen dat zijn Franse exploten de nodige interesse zullen opleveren.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Had Antwerp hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

12
12
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

77
77
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

66
66
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

178
178
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

105
105
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

39
39
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

139
139
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

47
47
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

278
278
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

435
435
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

72
72
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

250
250
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

219
219
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

432
432
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

395
395
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

587
587
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

535
535
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

143
143
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

477
477
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

187
187
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

435
435
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

297
297

Meer sportnieuws