Club Brugge haalt 2 jonkies definitief bij A-kern

door
Club Brugge haalt 2 jonkies definitief bij A-kern

'In youth we trust' mag de voorbije jaren dan wel de slogan van Anderlecht geweest zijn, ook bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer kansen. In de loop van vorig seizoen kregen Noah Mbamba (17) en Cisse Sandra (18) regelmatig speelkansen, terwijl in de play-offs ook Antonio Nusa (17) kwam piepen. Ook Lynnt Audoor (18) werd al definitief overgeheveld naar de A-kern. Zij krijgen nu gezelschap van twee nieuwkomers.


Op zijn website bood Club Brugge een overzicht van de spelers die aan de voorbereiding beginnen. Bij de vijftien A-kernspelers die zich donderdag voor hun fysieke en medische testen meldden, springen twee nieuwe namen in het oog. Verdedigers Ibe Hautekiet (20) en Abakar Sylla (19) worden immers opgelijst als volwaardige leden van het eerste elftal.

In het geval van Sylla is dat geen verrassing, want de jonge Ivoriaan werd in de play-offs door Alfred Schreuder al regelmatig bij de wedstrijdselectie gehaald en mocht in de slotwedstrijd tegen Anderlecht ook even invallen. De promotie van Hautekiet is dan weer iets verrassender, al maakte hij indruk bij Club NXT en was het al duidelijk dat Club in hem gelooft. Ze proberen immers zijn contract te verlengen en zo interesse van KV Kortrijk en Vitesse af te houden.

ELFTAL TRAINEES
Verder valt op dat ook de verguisde Owen Otasowie weer aansluit en dat de komende weken maar liefst elf 'trainees' uit Club NXT de kans krijgen om zich aan nieuwe trainer Carl Hoefkens te bewijzen. Het gaat om doelmannen Henri Maton (18) en Kiany Vroman (18), verdedigers Sem Audoor (18), Denzel De Roeve (17), Lukas Mondele (18), Kyriani Sabbe (17) en Jorne Spileers (17), middenvelders Arne Engels (18) en Chemsdine Talbi (17) en aanvallers Mathis Servais (17) en Romeo Vermant (18). Wie weet kan ook één van hen nog een plaats in de A-kern afdwingen. 

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Denk je dat er ook minstens één van hen zal doorbreken?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

32
32
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

93
93
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

103
103
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

77
77
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

363
363
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

190
190
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

219
219
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

297
297
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

443
443
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws