'Antwerp breekt alle records, exit Frey?'

735 stemmen
'Antwerp breekt alle records, exit Frey?'

Tenzij er plots nog een kink in de kabel komt is Vincent Janssen de nieuwe spits van Antwerp. De 28-jarige Nederlander kan nu elk moment officieel worden voorgesteld op de Bosuil, waar voorzitter Paul Gheysens duidelijk kosten noch moeite bespaart om zijn torenhoge ambities waar te maken.


De voorbije jaren pakte de Great Old al geregeld uit met enkele opmerkelijke stunts, ook nu zitten er behalve Janssen naar verluidt nog een aantal ronkende namen in de pijplijn. Voorlopig kan niemand echter tippen aan Janssen, althans niet wat diens totale kostplaatje betreft. Het ziet er per slot van rekening naar uit dat Antwerp toch bijzonder diep in de buidel moet tasten om de gerenommeerde goalgetter in huis te halen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat zijn huidige werkgever Monterrey nog een deel van haar investering, die destijds negen miljoen, wil recupereren. Mogelijk evenaart Janssen dus het prijskaartje van huidig recordtransfer Michel-Ange Balikwisha, voor wie het stamnummer één vorige zomer vijf miljoen betaalde. Daarnaast is er zijn peperdure jaarsalaris van een tweetal miljoen, in dezelfde categorie dus als Radja Nainggolan.

EXIT FREY?
Alles opgeteld een historische inspanning dus, die sportief haar vruchten moet afwerpen. Ex-ploegmaat Stijn Wuytens acht Janssen alvast in staat om zich tot topschutter in België te kronen, iets wat zijn toekomstige aanvalspartner Michael Frey net niet lukte. Of moet hij net plaats ruimen voor de prestigeaanwinst? De vraag is alvast of beiden wel complementair zijn. Mogelijk anticipeert Antwerp dus op een vertrek van de Zwitser.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Denkt u dat Frey zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

19
19
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

22
22
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

18
18
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

113
113
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

115
115
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

80
80
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

23
23
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

225
225
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

136
136
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

58
58
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

21
21
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

82
82
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

288
288
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

233
233
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

110
110
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

720
720
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

338
338
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

743
743
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

414
414
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

180
180
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112

Meer sportnieuws