'Antwerp breekt alle records, exit Frey?'

door
'Antwerp breekt alle records, exit Frey?'

Tenzij er plots nog een kink in de kabel komt is Vincent Janssen de nieuwe spits van Antwerp. De 28-jarige Nederlander kan nu elk moment officieel worden voorgesteld op de Bosuil, waar voorzitter Paul Gheysens duidelijk kosten noch moeite bespaart om zijn torenhoge ambities waar te maken.


De voorbije jaren pakte de Great Old al geregeld uit met enkele opmerkelijke stunts, ook nu zitten er behalve Janssen naar verluidt nog een aantal ronkende namen in de pijplijn. Voorlopig kan niemand echter tippen aan Janssen, althans niet wat diens totale kostplaatje betreft. Het ziet er per slot van rekening naar uit dat Antwerp toch bijzonder diep in de buidel moet tasten om de gerenommeerde goalgetter in huis te halen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat zijn huidige werkgever Monterrey nog een deel van haar investering, die destijds negen miljoen, wil recupereren. Mogelijk evenaart Janssen dus het prijskaartje van huidig recordtransfer Michel-Ange Balikwisha, voor wie het stamnummer één vorige zomer vijf miljoen betaalde. Daarnaast is er zijn peperdure jaarsalaris van een tweetal miljoen, in dezelfde categorie dus als Radja Nainggolan.

EXIT FREY?
Alles opgeteld een historische inspanning dus, die sportief haar vruchten moet afwerpen. Ex-ploegmaat Stijn Wuytens acht Janssen alvast in staat om zich tot topschutter in België te kronen, iets wat zijn toekomstige aanvalspartner Michael Frey net niet lukte. Of moet hij net plaats ruimen voor de prestigeaanwinst? De vraag is alvast of beiden wel complementair zijn. Mogelijk anticipeert Antwerp dus op een vertrek van de Zwitser.

LEES OOK: Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Denkt u dat Frey zal vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

60
60
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

165
165
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

146
146
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

597
597
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

175
175
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

310
310
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

381
381
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

219
219
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

421
421
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

385
385
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

306
306
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws