'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

door
'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

Het bleef lange tijd stil rondom het Lotto Park, maar nu schiet Anderlecht toch in actie. Plots wordt Paars-Wit immers gelinkt aan diverse potentiële targets, waarbij het ene dossier al wat verder gevorderd dan het andere lijkt. De meest concrete piste lijkt die van Ishaq Abdulrazak.


Divers bronnen vanuit Zweden maakten zelfs reeds gewag van een akkoord tussen de Brusselaars en Norrköping, de huidige werkgever van de 20-jarige Nigeriaan. Anderlecht zou daarbij bereid zijn om maar liefst een viertal miljoen op tafel te leggen, op persoonlijk vlak moest het louter nog een overeenkomst zien te vinden met Abdulrazak. Die berichtgeving blijkt echter ietwat voorbarig, aldus Het Nieuwsblad.

Dat nam contact op met Sakarias Mårdh, de voorzitter van Norrköping. Hij bevestigde tegenover de krant dat de er wel degelijk onderhandelingen lopen omtrent de polyvalente middenvelder annex flankspeler, maar van een deal is er volgens hem nog lang geen sprake. "Anderlecht toont inderdaad interesse. Maar zij zijn niet de enigen. Ik verwacht wel dat er de komende weken een doorbraak komt", klonk het namelijk.

NIET VOOR 1B
"We zullen Ishaq niet zomaar laten gaan. Hij is een zeer getalenteerde en belangrijke speler voor ons", volgde nadien wel nog een waarschuwing. Mogelijk moet de recordkampioen haar bod dus nog wat opkrikken, al is Anderlecht nog volgens HNB wel hoopvol over een goeie afloop. Hetzelfde geldt voor Nilson Angulo, een 18-jarige spits uit Ecuador. Beiden worden aanzien als directe versterkingen voor de A-kern.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Van wie verwacht u het meest?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

16
16
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

42
42
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

48
48
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

86
86
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

199
199
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

74
74
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

45
45
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

192
192
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

301
301
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

137
137
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

188
188
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

542
542
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

170
170

Meer sportnieuws