'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

206 stemmen
'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

Het bleef lange tijd stil rondom het Lotto Park, maar nu schiet Anderlecht toch in actie. Plots wordt Paars-Wit immers gelinkt aan diverse potentiële targets, waarbij het ene dossier al wat verder gevorderd dan het andere lijkt. De meest concrete piste lijkt die van Ishaq Abdulrazak.


Divers bronnen vanuit Zweden maakten zelfs reeds gewag van een akkoord tussen de Brusselaars en Norrköping, de huidige werkgever van de 20-jarige Nigeriaan. Anderlecht zou daarbij bereid zijn om maar liefst een viertal miljoen op tafel te leggen, op persoonlijk vlak moest het louter nog een overeenkomst zien te vinden met Abdulrazak. Die berichtgeving blijkt echter ietwat voorbarig, aldus Het Nieuwsblad.

Dat nam contact op met Sakarias Mårdh, de voorzitter van Norrköping. Hij bevestigde tegenover de krant dat de er wel degelijk onderhandelingen lopen omtrent de polyvalente middenvelder annex flankspeler, maar van een deal is er volgens hem nog lang geen sprake. "Anderlecht toont inderdaad interesse. Maar zij zijn niet de enigen. Ik verwacht wel dat er de komende weken een doorbraak komt", klonk het namelijk.

NIET VOOR 1B
"We zullen Ishaq niet zomaar laten gaan. Hij is een zeer getalenteerde en belangrijke speler voor ons", volgde nadien wel nog een waarschuwing. Mogelijk moet de recordkampioen haar bod dus nog wat opkrikken, al is Anderlecht nog volgens HNB wel hoopvol over een goeie afloop. Hetzelfde geldt voor Nilson Angulo, een 18-jarige spits uit Ecuador. Beiden worden aanzien als directe versterkingen voor de A-kern.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Van wie verwacht u het meest?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

99
99
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

233
233
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

919
919
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

103
103
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

152
152
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

74
74
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

70
70
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

163
163
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

202
202
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

158
158
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

294
294
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

386
386
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

862
862
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws