'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

door
'Anderlecht krijgt belangrijk transfernieuws'

Het bleef lange tijd stil rondom het Lotto Park, maar nu schiet Anderlecht toch in actie. Plots wordt Paars-Wit immers gelinkt aan diverse potentiële targets, waarbij het ene dossier al wat verder gevorderd dan het andere lijkt. De meest concrete piste lijkt die van Ishaq Abdulrazak.


Divers bronnen vanuit Zweden maakten zelfs reeds gewag van een akkoord tussen de Brusselaars en Norrköping, de huidige werkgever van de 20-jarige Nigeriaan. Anderlecht zou daarbij bereid zijn om maar liefst een viertal miljoen op tafel te leggen, op persoonlijk vlak moest het louter nog een overeenkomst zien te vinden met Abdulrazak. Die berichtgeving blijkt echter ietwat voorbarig, aldus Het Nieuwsblad.

Dat nam contact op met Sakarias Mårdh, de voorzitter van Norrköping. Hij bevestigde tegenover de krant dat de er wel degelijk onderhandelingen lopen omtrent de polyvalente middenvelder annex flankspeler, maar van een deal is er volgens hem nog lang geen sprake. "Anderlecht toont inderdaad interesse. Maar zij zijn niet de enigen. Ik verwacht wel dat er de komende weken een doorbraak komt", klonk het namelijk.

NIET VOOR 1B
"We zullen Ishaq niet zomaar laten gaan. Hij is een zeer getalenteerde en belangrijke speler voor ons", volgde nadien wel nog een waarschuwing. Mogelijk moet de recordkampioen haar bod dus nog wat opkrikken, al is Anderlecht nog volgens HNB wel hoopvol over een goeie afloop. Hetzelfde geldt voor Nilson Angulo, een 18-jarige spits uit Ecuador. Beiden worden aanzien als directe versterkingen voor de A-kern.

LEES OOK: Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Van wie verwacht u het meest?

Meest recent

Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

13
13
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

31
31
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

87
87
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

108
108
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

87
87
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

241
241
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

85
85
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

226
226
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

499
499
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

93
93
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

88
88
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

144
144
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

201
201
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

676
676
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

87
87
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

283
283
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

93
93
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

155
155
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

884
884
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

115
115
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

254
254
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

545
545
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

150
150
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

491
491
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

87
87

Meer sportnieuws