'Van den Brom heeft nieuwe club beet'

108 stemmen
'Van den Brom heeft nieuwe club beet'

John van den Brom betaalde begin december de prijs voor het ontgoochelende seizoen van KRC Genk en werd dertien maanden na zijn aanstelling alweer op straat gezet. De Limburgers verging het nadien met Bernd Storck niet beter en intussen is Wouter Vrancken al aan de slag in de Cegeka Arena. Ook Van den Brom kende weinig geluk na zijn vertrek.


De 55-jarige Nederlander ging in april aan de slag in Saudi-Arabië bij Al-Taawoun, maar werd daar na een maand alweer op straat gezet. Maar wanhopen hoeft Van den Brom zeker niet, want amper anderhalve maand later heeft hij alweer een nieuwe uitdaging beet. NOS weet dat Van den Brom vrijdag naar Polen afreist om er zijn contract bij Lech Poznan te tekenen.

Het wordt voor de trainer dus al zijn derde club op zes maanden tijd. Poznan veroverde afgelopen seizoen de titel in de Poolse Ekstraklasa, met op het einde vijf punten voorsprong op Rakow Czestochowa. Desondanks nam het afscheid van trainer Maciej Skorza. Van den Brom krijgt als zijn opvolger een contract voor twee jaar.

CHAMPIONS LEAGUE
De eerste opdracht voor Van den Brom wordt om Lech naar de groepsfase van de Champions League te leiden. Begin juli moet hij al aan de bak in de eerste voorronde van het kampioenenbal, waarin Qarabag uit Azerbeidzjan de tegenstander is. Met Antonio Milic (ex-KVO en -Anderlecht) komt hij een oude bekende van het Belgische voetbal tegen. Sterspeler Jakub Kaminski zal hij niet meer kruisen, want die trekt voor 10 miljoen euro naar VfL Wolfsburg.

Zal Van den Brom hen naar de Champions League leiden?

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

2
2
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos heeft de tweede speelronde van het WK 2026 op gang getrapt ...

26
26
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

69
69
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

31
31
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

247
247
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

228
228
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

261
261
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

129
129
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

432
432
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

206
206
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

747
747
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

292
292
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

537
537
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

372
372
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

135
135
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

633
633
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

265
265
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

189
189
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

144
144
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

557
557
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

261
261
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

253
253

Meer sportnieuws