'Van den Brom heeft nieuwe club beet'

door
'Van den Brom heeft nieuwe club beet'

John van den Brom betaalde begin december de prijs voor het ontgoochelende seizoen van KRC Genk en werd dertien maanden na zijn aanstelling alweer op straat gezet. De Limburgers verging het nadien met Bernd Storck niet beter en intussen is Wouter Vrancken al aan de slag in de Cegeka Arena. Ook Van den Brom kende weinig geluk na zijn vertrek.


De 55-jarige Nederlander ging in april aan de slag in Saudi-Arabië bij Al-Taawoun, maar werd daar na een maand alweer op straat gezet. Maar wanhopen hoeft Van den Brom zeker niet, want amper anderhalve maand later heeft hij alweer een nieuwe uitdaging beet. NOS weet dat Van den Brom vrijdag naar Polen afreist om er zijn contract bij Lech Poznan te tekenen.

Het wordt voor de trainer dus al zijn derde club op zes maanden tijd. Poznan veroverde afgelopen seizoen de titel in de Poolse Ekstraklasa, met op het einde vijf punten voorsprong op Rakow Czestochowa. Desondanks nam het afscheid van trainer Maciej Skorza. Van den Brom krijgt als zijn opvolger een contract voor twee jaar.

CHAMPIONS LEAGUE
De eerste opdracht voor Van den Brom wordt om Lech naar de groepsfase van de Champions League te leiden. Begin juli moet hij al aan de bak in de eerste voorronde van het kampioenenbal, waarin Qarabag uit Azerbeidzjan de tegenstander is. Met Antonio Milic (ex-KVO en -Anderlecht) komt hij een oude bekende van het Belgische voetbal tegen. Sterspeler Jakub Kaminski zal hij niet meer kruisen, want die trekt voor 10 miljoen euro naar VfL Wolfsburg.

Zal Van den Brom hen naar de Champions League leiden?

Meest recent

Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

0
0
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

59
59
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

148
148
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

19
19
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

54
54
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

134
134
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

106
106
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

28
28
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

432
432
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

496
496
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

432
432
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

453
453
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

307
307
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

432
432
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1109
1109
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1293
1293
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

358
358
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

393
393
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

349
349
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

326
326
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

629
629
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

719
719
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

320
320
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1478
1478
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

653
653

Meer sportnieuws