'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

door
'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

De transfercarousel draait dezer dagen weer op volle toeren en daarbij gebeurt het regelmatig dat een transfer van de ene Europese grootmacht die van een andere in gang zet. Zo is er momenteel een wedloop gaande op verdedigers, waarbij onder meer Matthijs de Ligt zeer gegeerd is. Er zou een verrassende wending op komst zijn rond de Nederlander.


Juventus legde in 2019 nog 85 miljoen euro neer voor de 22-jarige Nederlander, maar sindsdien zakte de Oude Dame helemaal weg. Een transfer zou deze zomer niet uitgesloten zijn en er is alvast heel wat interesse voor De Ligt. Volgens La Gazzetta dello Sport azen Liverpool, Manchester United, Paris Saint-Germain en FC Barcelona op zijn komst, maar is het verrassend genoeg Chelsea dat momenteel de beste papieren in handen zou hebben om De Ligt te strikken.

Dat heeft alles te maken met FC Barcelona, want dat heeft volgens Esport3 de bovenhand genomen in de strijd om Jules Koundé. De Fransman was nochtans aanvankelijk het defensieve doelwit nummer één van de Blues. Chelsea zou daarom doorgeschakeld zijn naar De Ligt en zou zelfs bereid zijn om zijn afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

EXODUS
Bij Chelsea hebben ze dan ook grote nood aan nieuwe verdedigers, want er is een uittocht aan de gang in hun defensie. Antonio Rüdiger tekende al bij Real Madrid en de verwachting is dat Andreas Christensen deze zomer naar FC Barcelona zal trekken. Daarnaast zouden ook César Azpilicueta en Marcos Alonso nog gegeerd zijn in Camp Nou. De Ligt zal dus mee moeten helpen om die leemte op te vullen.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Zou De Ligt een aanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

2
2
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

3
3
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

30
30
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

99
99
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

10
10
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

25
25
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

9
9
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

243
243
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

131
131
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

166
166
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

53
53
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

213
213
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

93
93
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

91
91
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

116
116
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

347
347
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

266
266
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

476
476
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

581
581

Meer sportnieuws