'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

door
'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

De transfercarousel draait dezer dagen weer op volle toeren en daarbij gebeurt het regelmatig dat een transfer van de ene Europese grootmacht die van een andere in gang zet. Zo is er momenteel een wedloop gaande op verdedigers, waarbij onder meer Matthijs de Ligt zeer gegeerd is. Er zou een verrassende wending op komst zijn rond de Nederlander.


Juventus legde in 2019 nog 85 miljoen euro neer voor de 22-jarige Nederlander, maar sindsdien zakte de Oude Dame helemaal weg. Een transfer zou deze zomer niet uitgesloten zijn en er is alvast heel wat interesse voor De Ligt. Volgens La Gazzetta dello Sport azen Liverpool, Manchester United, Paris Saint-Germain en FC Barcelona op zijn komst, maar is het verrassend genoeg Chelsea dat momenteel de beste papieren in handen zou hebben om De Ligt te strikken.

Dat heeft alles te maken met FC Barcelona, want dat heeft volgens Esport3 de bovenhand genomen in de strijd om Jules Koundé. De Fransman was nochtans aanvankelijk het defensieve doelwit nummer één van de Blues. Chelsea zou daarom doorgeschakeld zijn naar De Ligt en zou zelfs bereid zijn om zijn afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

EXODUS
Bij Chelsea hebben ze dan ook grote nood aan nieuwe verdedigers, want er is een uittocht aan de gang in hun defensie. Antonio Rüdiger tekende al bij Real Madrid en de verwachting is dat Andreas Christensen deze zomer naar FC Barcelona zal trekken. Daarnaast zouden ook César Azpilicueta en Marcos Alonso nog gegeerd zijn in Camp Nou. De Ligt zal dus mee moeten helpen om die leemte op te vullen.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Zou De Ligt een aanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

17
17
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

49
49
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

308
308
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

28
28
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

27
27
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

28
28
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

221
221
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

123
123
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

200
200
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

174
174
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

64
64
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

265
265
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

303
303
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

333
333
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

84
84
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

453
453
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

410
410
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

483
483
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

226
226
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

112
112
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

85
85
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

437
437
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

680
680

Meer sportnieuws