'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

door
'Barça zorgt voor verrassende wending rond De Ligt'

De transfercarousel draait dezer dagen weer op volle toeren en daarbij gebeurt het regelmatig dat een transfer van de ene Europese grootmacht die van een andere in gang zet. Zo is er momenteel een wedloop gaande op verdedigers, waarbij onder meer Matthijs de Ligt zeer gegeerd is. Er zou een verrassende wending op komst zijn rond de Nederlander.


Juventus legde in 2019 nog 85 miljoen euro neer voor de 22-jarige Nederlander, maar sindsdien zakte de Oude Dame helemaal weg. Een transfer zou deze zomer niet uitgesloten zijn en er is alvast heel wat interesse voor De Ligt. Volgens La Gazzetta dello Sport azen Liverpool, Manchester United, Paris Saint-Germain en FC Barcelona op zijn komst, maar is het verrassend genoeg Chelsea dat momenteel de beste papieren in handen zou hebben om De Ligt te strikken.

Dat heeft alles te maken met FC Barcelona, want dat heeft volgens Esport3 de bovenhand genomen in de strijd om Jules Koundé. De Fransman was nochtans aanvankelijk het defensieve doelwit nummer één van de Blues. Chelsea zou daarom doorgeschakeld zijn naar De Ligt en zou zelfs bereid zijn om zijn afkoopsom van 120 miljoen euro op tafel te leggen.

EXODUS
Bij Chelsea hebben ze dan ook grote nood aan nieuwe verdedigers, want er is een uittocht aan de gang in hun defensie. Antonio Rüdiger tekende al bij Real Madrid en de verwachting is dat Andreas Christensen deze zomer naar FC Barcelona zal trekken. Daarnaast zouden ook César Azpilicueta en Marcos Alonso nog gegeerd zijn in Camp Nou. De Ligt zal dus mee moeten helpen om die leemte op te vullen.

LEES OOK: 'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Zou De Ligt een aanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

2
2
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

71
71
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

78
78
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

162
162
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

111
111
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

294
294
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

108
108
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

87
87
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

106
106
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

249
249
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

417
417
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

473
473
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

46
46
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

260
260
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

247
247
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

66
66
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

179
179
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

522
522
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

211
211
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

140
140
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

208
208
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

122
122
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

247
247
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

160
160
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61

Meer sportnieuws