'Anderlecht krijgt nieuwe klap in strijd om Zirkzee'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe klap in strijd om Zirkzee'

Bij Anderlecht koesterden ze de voorbije maanden nog een sprankeltje hoop dat ze volgend seizoen nog zouden kunnen rekenen op Joshua Zirkzee, want de aanvaller voelde zich in zijn sas in het Lotto Park en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in bij Bayern München, dat mogelijk dus genoodzaakt zal zijn om mee te werken aan een transfer. Maar elke dag lijkt die hoop een beetje meer te vervagen.


Zo was het al duidelijk geworden dat een definitieve transfer financieel niet haalbaar zou zijn, want Bayern zou nog steeds 10 miljoen euro willen voor de talentvolle Nederlander. Als het al bereid zal zijn om mee te werken aan een transfer, tenminste. SPORT1 meldt immers dat technisch directeur Hasan Salihamidzic eerst Zirkzee in de voorbereiding aan het werk wil zien eer hij de knoop over zijn toekomst doorhakt.

Daarnaast wordt ook de concurrentie stilaan onhaalbaar voor Paars-Wit. De interesse van VfB Stuttgart was al genoegzaam bekend, maar hetzelfde medium stelt nu dat Zirkzee ook door Ajax gegeerd is. De Amsterdammers zouden in actie schieten als Sebastien Haller deze zomer een transfer zou maken.

SPEELMINUTEN
Bij Bayern zijn ze uiteraard wel ook gebonden aan de wil van Zirkzee zelf. Die wil op zijn 21ste vooral aan spelen toekomen en het is maar de vraag of hij bij Bayern uitzicht zou hebben op veel minuten. Dat zal uiteraard deels afhangen van zijn prestaties in de voorbereiding, maar ook de uitkomst van de verschillende transferdossiers die momenteel op tafel liggen bij Bayern, vooral die van Robert Lewandowski en Sadio Mané.

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Zou Ajax een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

0
0
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

141
141
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

151
151
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

57
57
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

157
157
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

129
129
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

178
178
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

256
256
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

240
240
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

258
258
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

148
148
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

117
117
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

191
191
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

579
579
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

289
289
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

113
113
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

99
99
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

281
281
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

445
445
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

245
245
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

401
401
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1121
1121
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

121
121

Meer sportnieuws