'Anderlecht krijgt nieuwe klap in strijd om Zirkzee'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe klap in strijd om Zirkzee'

Bij Anderlecht koesterden ze de voorbije maanden nog een sprankeltje hoop dat ze volgend seizoen nog zouden kunnen rekenen op Joshua Zirkzee, want de aanvaller voelde zich in zijn sas in het Lotto Park en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in bij Bayern München, dat mogelijk dus genoodzaakt zal zijn om mee te werken aan een transfer. Maar elke dag lijkt die hoop een beetje meer te vervagen.


Zo was het al duidelijk geworden dat een definitieve transfer financieel niet haalbaar zou zijn, want Bayern zou nog steeds 10 miljoen euro willen voor de talentvolle Nederlander. Als het al bereid zal zijn om mee te werken aan een transfer, tenminste. SPORT1 meldt immers dat technisch directeur Hasan Salihamidzic eerst Zirkzee in de voorbereiding aan het werk wil zien eer hij de knoop over zijn toekomst doorhakt.

Daarnaast wordt ook de concurrentie stilaan onhaalbaar voor Paars-Wit. De interesse van VfB Stuttgart was al genoegzaam bekend, maar hetzelfde medium stelt nu dat Zirkzee ook door Ajax gegeerd is. De Amsterdammers zouden in actie schieten als Sebastien Haller deze zomer een transfer zou maken.

SPEELMINUTEN
Bij Bayern zijn ze uiteraard wel ook gebonden aan de wil van Zirkzee zelf. Die wil op zijn 21ste vooral aan spelen toekomen en het is maar de vraag of hij bij Bayern uitzicht zou hebben op veel minuten. Dat zal uiteraard deels afhangen van zijn prestaties in de voorbereiding, maar ook de uitkomst van de verschillende transferdossiers die momenteel op tafel liggen bij Bayern, vooral die van Robert Lewandowski en Sadio Mané.

POLL: Zou Ajax een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

11
11
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

5
5
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

73
73
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

51
51
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

275
275
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

368
368
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

314
314
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

189
189
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

155
155
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

201
201
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

122
122
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

84
84
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

347
347
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

273
273
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

51
51
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

113
113
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

142
142
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

282
282
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

209
209
Peperdure slipper De Bruyne en co, geen CL voor Leipzig-Belgen

In de strijd om de Champions League-tickets heeft Manchester City zondag dure punten verspeeld in de ...

63
63

Meer sportnieuws