'Club Brugge verrast met prijsschutter uit 1B'

door
'Club Brugge verrast met prijsschutter uit 1B'

Club Brugge is donderdag aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Daarbij gaat het niet alleen op zoek naar een vierde landstitel op rij en succes in de Champions League, maar probeert het ook met Club NXT in 1B beter te doen dan twee jaar geleden. Toen had Club amper de tijd om zich voor te bereiden en eindigde het met een piepjong elftal laatste.


Dat willen ze geen tweede keer laten gebeuren en dus zoekt Club nog volop naar versterking. Zo wil het volgens Het Laatste Nieuws de B-ploeg versterken met een prijsschutter uit 1B. Ze zouden namelijk Lennart Mertens willen binnenhalen. De 29-jarige spits scoorde afgelopen seizoen twaalf keer voor Deinze en werd een tijdje geleden ook al aan Anderlecht gelinkt, ook als versterking voor de beloften.

Ook RWDM trekt aan de mouw van Mertens, maar kan op financieel vlak niet wedijveren met Club. De Brusselaars zullen moeten hopen dat hij kiest voor de sportieve uitdaging om RWDM naar 1A te helpen boven de centen van Club, waar hij de jonge talenten volgend seizoen zou moeten gaan begeleiden.

AKKOORD MET DEINZE
Sowieso zullen beide clubs ook nog een akkoord met Deinze moeten vinden als ze Mertens willen binnenhalen. Bij de Oost-Vlamingen heeft hij immers nog een jaar contract, met optie op een extra seizoen. Mertens speelt al sinds 2016 voor Deinze en klom met de club mee op vanuit de amateurreeksen. Daar speelde hij eerder ook voor Zottegem en Bambrugge.

LEES OOK: 'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club NXT?

Meest recent

'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

20
20
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

21
21
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

101
101
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

137
137
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

255
255
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

214
214
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

280
280
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

280
280
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

312
312
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

559
559
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

530
530
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

126
126
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

200
200
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

102
102
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

198
198
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

508
508
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

295
295
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

155
155
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

126
126
Hasi jubelt: dubbele meevaller op stage Anderlecht

De Belgische clubs zijn aan hun winterstage bezig. Anderlecht is op stage in Jerez de la Frontera. ...

228
228
HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia zal al ...

265
265
En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Roméo Lavia blaast vandaag 22 kaarsjes uit. De middenvelder wordt gezien als ...

119
119
Kogel door de kerk: Vanzeir heeft nieuwe club beet

Dante Vanzeir is na zijn Amerikaans avontuur volledig naar de achtergrond verdwenen bij KAA Gent. De ...

339
339
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
Fellaini verbaast en hakt knoop over toekomst door

Marouane Fellaini is al een tijdje gestopt al voetballer, maar achter de schermen was de voormalige ...

276
276

Meer sportnieuws