'Club Brugge verrast met prijsschutter uit 1B'

517 stemmen
'Club Brugge verrast met prijsschutter uit 1B'

Club Brugge is donderdag aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Daarbij gaat het niet alleen op zoek naar een vierde landstitel op rij en succes in de Champions League, maar probeert het ook met Club NXT in 1B beter te doen dan twee jaar geleden. Toen had Club amper de tijd om zich voor te bereiden en eindigde het met een piepjong elftal laatste.


Dat willen ze geen tweede keer laten gebeuren en dus zoekt Club nog volop naar versterking. Zo wil het volgens Het Laatste Nieuws de B-ploeg versterken met een prijsschutter uit 1B. Ze zouden namelijk Lennart Mertens willen binnenhalen. De 29-jarige spits scoorde afgelopen seizoen twaalf keer voor Deinze en werd een tijdje geleden ook al aan Anderlecht gelinkt, ook als versterking voor de beloften.

Ook RWDM trekt aan de mouw van Mertens, maar kan op financieel vlak niet wedijveren met Club. De Brusselaars zullen moeten hopen dat hij kiest voor de sportieve uitdaging om RWDM naar 1A te helpen boven de centen van Club, waar hij de jonge talenten volgend seizoen zou moeten gaan begeleiden.

AKKOORD MET DEINZE
Sowieso zullen beide clubs ook nog een akkoord met Deinze moeten vinden als ze Mertens willen binnenhalen. Bij de Oost-Vlamingen heeft hij immers nog een jaar contract, met optie op een extra seizoen. Mertens speelt al sinds 2016 voor Deinze en klom met de club mee op vanuit de amateurreeksen. Daar speelde hij eerder ook voor Zottegem en Bambrugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Zou dat een goede transfer zijn voor Club NXT?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

122
122
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

151
151
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

77
77
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

41
41
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

266
266
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

91
91
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

141
141
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

374
374
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

109
109
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

284
284
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

464
464
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

265
265
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

837
837
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

402
402
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

305
305
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

300
300
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

83
83
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

591
591
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

97
97
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

301
301
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

287
287
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

346
346
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1383
1383
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

599
599

Meer sportnieuws