'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

door
'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

Bij Anderlecht bleven ze twee jaar geleden met grote ontgoocheling achter toen Roméo Lavia besliste om geen profcontract bij Paars-Wit te tekenen. De talentvolle middenvelder koos in de plaats daarvan ervoor om zijn kans te gaan bij Manchester City en die overstap heeft hem geen windeieren gelegd. De nog steeds maar 18-jarige ontwikkelt zich in Engeland bliksemsnel.


Lavia haalde dit seizoen zelfs al regelmatig de wedstrijdselectie bij de hoofdmacht van City en kwam ook twee keer in actie. Hij mocht opdraven in de bekerwedstrijden tegen Wycombe en Swindon. In de Premier League en Champions League zat hij opgeteld vijftien keer op de bank, maar werd hij nog niet voor de leeuwen gegooid. Bij City geloven ze in het potentieel van Lavia, die er als een potentiële titularis gezien wordt.

Desondanks overweegt City volgens The Athletic toch met enige tegenzin om Lavia toch te laten vertrekken. Southampton en Leeds United trekken aan de mouw van de Jonge Duivel, die deze maand zijn debuut maakte bij de Belgische U21. Vooral een deal met die laatste club zou voor City interessant kunnen zijn. City wil bij Leeds immers Kalvin Phillips wegkapen en door mee te werken aan een transfer van Lavia zouden ze de nodige goodwill kunnen kweken.

BAZUNU
Anderzijds onderhoudt ook Southampton goede banden met City en de twee clubs staan al op het punt om het op een akkoord te gooien. Niet omtrent Lavia, maar wel de jonge doelman Gavin Bazunu. De 20-jarige maakte dit seizoen indruk op huurbasis bij Portsmouth en is nu al de nummer één van de Ierse nationale ploeg. De Saints zouden 12 miljoen pond op tafel leggen voor zijn komst en die som kan met bonussen nog oplopen.


LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Zou dat een vergissing zijn van Man City?

Meest recent

Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

0
0
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

46
46
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

21
21
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

88
88
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

83
83
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

113
113
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

82
82
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

259
259
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

263
263
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

20
20
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

641
641
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

58
58
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

152
152
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

117
117
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

306
306
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

430
430
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

185
185
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

174
174
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

116
116
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

312
312
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

844
844
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21

Meer sportnieuws