'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

210 stemmen
'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

Bij Anderlecht bleven ze twee jaar geleden met grote ontgoocheling achter toen Roméo Lavia besliste om geen profcontract bij Paars-Wit te tekenen. De talentvolle middenvelder koos in de plaats daarvan ervoor om zijn kans te gaan bij Manchester City en die overstap heeft hem geen windeieren gelegd. De nog steeds maar 18-jarige ontwikkelt zich in Engeland bliksemsnel.


Lavia haalde dit seizoen zelfs al regelmatig de wedstrijdselectie bij de hoofdmacht van City en kwam ook twee keer in actie. Hij mocht opdraven in de bekerwedstrijden tegen Wycombe en Swindon. In de Premier League en Champions League zat hij opgeteld vijftien keer op de bank, maar werd hij nog niet voor de leeuwen gegooid. Bij City geloven ze in het potentieel van Lavia, die er als een potentiële titularis gezien wordt.

Desondanks overweegt City volgens The Athletic toch met enige tegenzin om Lavia toch te laten vertrekken. Southampton en Leeds United trekken aan de mouw van de Jonge Duivel, die deze maand zijn debuut maakte bij de Belgische U21. Vooral een deal met die laatste club zou voor City interessant kunnen zijn. City wil bij Leeds immers Kalvin Phillips wegkapen en door mee te werken aan een transfer van Lavia zouden ze de nodige goodwill kunnen kweken.

BAZUNU
Anderzijds onderhoudt ook Southampton goede banden met City en de twee clubs staan al op het punt om het op een akkoord te gooien. Niet omtrent Lavia, maar wel de jonge doelman Gavin Bazunu. De 20-jarige maakte dit seizoen indruk op huurbasis bij Portsmouth en is nu al de nummer één van de Ierse nationale ploeg. De Saints zouden 12 miljoen pond op tafel leggen voor zijn komst en die som kan met bonussen nog oplopen.


LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Zou dat een vergissing zijn van Man City?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

0
0
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

18
18
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

71
71
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

39
39
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

28
28
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

201
201
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

40
40
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

178
178
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

354
354
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

107
107
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

662
662
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

212
212
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

326
326
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

543
543
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

150
150
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

578
578
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

247
247
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

589
589
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

420
420
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

763
763
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

236
236
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

638
638

Meer sportnieuws