'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

door
'Man City offert Lavia op voor topaanwinst'

Bij Anderlecht bleven ze twee jaar geleden met grote ontgoocheling achter toen Roméo Lavia besliste om geen profcontract bij Paars-Wit te tekenen. De talentvolle middenvelder koos in de plaats daarvan ervoor om zijn kans te gaan bij Manchester City en die overstap heeft hem geen windeieren gelegd. De nog steeds maar 18-jarige ontwikkelt zich in Engeland bliksemsnel.


Lavia haalde dit seizoen zelfs al regelmatig de wedstrijdselectie bij de hoofdmacht van City en kwam ook twee keer in actie. Hij mocht opdraven in de bekerwedstrijden tegen Wycombe en Swindon. In de Premier League en Champions League zat hij opgeteld vijftien keer op de bank, maar werd hij nog niet voor de leeuwen gegooid. Bij City geloven ze in het potentieel van Lavia, die er als een potentiële titularis gezien wordt.

Desondanks overweegt City volgens The Athletic toch met enige tegenzin om Lavia toch te laten vertrekken. Southampton en Leeds United trekken aan de mouw van de Jonge Duivel, die deze maand zijn debuut maakte bij de Belgische U21. Vooral een deal met die laatste club zou voor City interessant kunnen zijn. City wil bij Leeds immers Kalvin Phillips wegkapen en door mee te werken aan een transfer van Lavia zouden ze de nodige goodwill kunnen kweken.

BAZUNU
Anderzijds onderhoudt ook Southampton goede banden met City en de twee clubs staan al op het punt om het op een akkoord te gooien. Niet omtrent Lavia, maar wel de jonge doelman Gavin Bazunu. De 20-jarige maakte dit seizoen indruk op huurbasis bij Portsmouth en is nu al de nummer één van de Ierse nationale ploeg. De Saints zouden 12 miljoen pond op tafel leggen voor zijn komst en die som kan met bonussen nog oplopen.


LEES OOK: Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Zou dat een vergissing zijn van Man City?

Meest recent

Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

36
36
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

303
303
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

32
32
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

56
56
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

126
126
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

50
50
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

133
133
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

405
405
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

26
26
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

172
172
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

239
239
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

468
468
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

181
181
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

162
162
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

90
90
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

378
378
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59

Meer sportnieuws