'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

601 stemmen
'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

Bij Antwerp zaten ze de voorbije jaren niet om een stunt verlegen, getuige nog de komst van Radja Nainggolan een jaar geleden. Deze zomer legt Paul Gheysens het lot van de Great Old echter in Nederlandse handen, met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer. Daardoor strijkt er plots een speler uit Oranje neer op de Bosuil.


Enkele dagen geleden was bekend geraakt dat Antwerp werk maakte van de komst van Vincent Janssen. De 28-jarige spits bevestigde dinsdagavond na de interland tegen Wales ook dat er contacten liepen en dat hij hoopte dat er snel witte rook zou komen. Hij krijgt ook zijn zin, want Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier in een stroomversnelling gekomen is.

Janssen zou zelfs nog in de loop van donderdag naar Antwerpen afzakken om zijn contract te tekenen. Verdere details van de deal zijn nog niet bekend, het is dus niet duidelijk of het gaat om een huur of definitieve transfer en voor hoe lang Janssen dan bij de Great Old zou tekenen. Vast staat wel dat Gheysens zijn volgende stunttransfer beet heeft.

RENTREE IN ORANJE
Voor Janssen is het de zoveelste verrassende stap in een opmerkelijk parcours. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Feyenoord, maar hij brak er niet door. Bij Almere City ontplofte hij wel en dat leverde hem een transfer op naar AZ, waar hij in het seizoen 2015/16 met 27 goals topschutter van de Eredivisie werd. Hij werd daardoor international en overtuigde Tottenham om 22 miljoen euro voor hem op tafel te leggen. Bij de Spurs zou Janssen echter floppen en na een passage bij Fenerbahçe belandde hij in 2019 in Mexico. Daar was hij de voorbije drie jaar aan de slag bij CF Monterrey. Daar scoorde hij ook niet meteen vlot - amper drie goals dit seizoen - maar desondanks maakte hij dinsdag na vijf jaar afwezigheid zijn rentree in Oranje. Tegen Wales pakte hij zijn zeventiende cap. Hij scoorde daarbij zeven keer.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

2
2
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

145
145
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

163
163
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

134
134
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

35
35
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

102
102
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

291
291
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

445
445
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

407
407
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

370
370
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

171
171
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

100
100
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

105
105
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

569
569
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

129
129
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

119
119
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

89
89
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

87
87
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

258
258
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

254
254
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

766
766
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

341
341
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

179
179

Meer sportnieuws