'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

601 stemmen
'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

Bij Antwerp zaten ze de voorbije jaren niet om een stunt verlegen, getuige nog de komst van Radja Nainggolan een jaar geleden. Deze zomer legt Paul Gheysens het lot van de Great Old echter in Nederlandse handen, met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer. Daardoor strijkt er plots een speler uit Oranje neer op de Bosuil.


Enkele dagen geleden was bekend geraakt dat Antwerp werk maakte van de komst van Vincent Janssen. De 28-jarige spits bevestigde dinsdagavond na de interland tegen Wales ook dat er contacten liepen en dat hij hoopte dat er snel witte rook zou komen. Hij krijgt ook zijn zin, want Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier in een stroomversnelling gekomen is.

Janssen zou zelfs nog in de loop van donderdag naar Antwerpen afzakken om zijn contract te tekenen. Verdere details van de deal zijn nog niet bekend, het is dus niet duidelijk of het gaat om een huur of definitieve transfer en voor hoe lang Janssen dan bij de Great Old zou tekenen. Vast staat wel dat Gheysens zijn volgende stunttransfer beet heeft.

RENTREE IN ORANJE
Voor Janssen is het de zoveelste verrassende stap in een opmerkelijk parcours. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Feyenoord, maar hij brak er niet door. Bij Almere City ontplofte hij wel en dat leverde hem een transfer op naar AZ, waar hij in het seizoen 2015/16 met 27 goals topschutter van de Eredivisie werd. Hij werd daardoor international en overtuigde Tottenham om 22 miljoen euro voor hem op tafel te leggen. Bij de Spurs zou Janssen echter floppen en na een passage bij Fenerbahçe belandde hij in 2019 in Mexico. Daar was hij de voorbije drie jaar aan de slag bij CF Monterrey. Daar scoorde hij ook niet meteen vlot - amper drie goals dit seizoen - maar desondanks maakte hij dinsdag na vijf jaar afwezigheid zijn rentree in Oranje. Tegen Wales pakte hij zijn zeventiende cap. Hij scoorde daarbij zeven keer.

🚀

Zal hij een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

5
5
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

74
74
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

126
126
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

634
634
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

241
241
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

95
95
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

151
151
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

542
542
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

352
352
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

233
233
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

20
20
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

86
86
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

158
158
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

50
50
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

67
67
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

55
55
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

76
76
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

79
79
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

133
133
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

433
433
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

99
99
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

160
160
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

99
99
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

548
548
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

480
480

Meer sportnieuws