'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

601 stemmen
'Antwerp heeft stunttransfer helemaal beet'

Bij Antwerp zaten ze de voorbije jaren niet om een stunt verlegen, getuige nog de komst van Radja Nainggolan een jaar geleden. Deze zomer legt Paul Gheysens het lot van de Great Old echter in Nederlandse handen, met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer. Daardoor strijkt er plots een speler uit Oranje neer op de Bosuil.


Enkele dagen geleden was bekend geraakt dat Antwerp werk maakte van de komst van Vincent Janssen. De 28-jarige spits bevestigde dinsdagavond na de interland tegen Wales ook dat er contacten liepen en dat hij hoopte dat er snel witte rook zou komen. Hij krijgt ook zijn zin, want Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier in een stroomversnelling gekomen is.

Janssen zou zelfs nog in de loop van donderdag naar Antwerpen afzakken om zijn contract te tekenen. Verdere details van de deal zijn nog niet bekend, het is dus niet duidelijk of het gaat om een huur of definitieve transfer en voor hoe lang Janssen dan bij de Great Old zou tekenen. Vast staat wel dat Gheysens zijn volgende stunttransfer beet heeft.

RENTREE IN ORANJE
Voor Janssen is het de zoveelste verrassende stap in een opmerkelijk parcours. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Feyenoord, maar hij brak er niet door. Bij Almere City ontplofte hij wel en dat leverde hem een transfer op naar AZ, waar hij in het seizoen 2015/16 met 27 goals topschutter van de Eredivisie werd. Hij werd daardoor international en overtuigde Tottenham om 22 miljoen euro voor hem op tafel te leggen. Bij de Spurs zou Janssen echter floppen en na een passage bij Fenerbahçe belandde hij in 2019 in Mexico. Daar was hij de voorbije drie jaar aan de slag bij CF Monterrey. Daar scoorde hij ook niet meteen vlot - amper drie goals dit seizoen - maar desondanks maakte hij dinsdag na vijf jaar afwezigheid zijn rentree in Oranje. Tegen Wales pakte hij zijn zeventiende cap. Hij scoorde daarbij zeven keer.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

3
3
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

158
158
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

138
138
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

66
66
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

240
240
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

449
449
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

404
404
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

304
304
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

453
453
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

151
151
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

93
93
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

193
193
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

302
302
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

658
658
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

161
161
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

88
88
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

242
242

Meer sportnieuws