'Club Brugge vindt oplossing voor één overbodige pion'

door
'Club Brugge vindt oplossing voor één overbodige pion'

Bij Club Brugge blazen ze donderdag een eerste keer opnieuw verzamelen in de aantocht naar het nieuwe seizoen. Donderdag en vrijdag leggen de spelers in twee groepen hun medische en fysieke testen af, waarna Carl Hoefkens maandag zijn eerste training zal leiden. Dat zal hij wel nog met een vertimmerde groep moeten doen, want over heel wat spelers is nog onduidelijkheid.


Uiteraard zullen de vele internationals nog niet op het appel zijn en zullen net zoals de voorbije jaren de nodige spelers uit Club NXT de kans krijgen om zich in de voorbereiding te tonen. Maar vooral over de vele terugkerende huurlingen is er nog heel wat uit te klaren. Loïs Openda en Kamal Sowah krijgen een nieuwe kans, anderen hoeven zich niet meer te melden.

Het Laatste Nieuws weet dat ze bij Club niet meer rekenen op David Okereke, Thibault Vlietinck en Michael Krmencik. Zij sluiten niet meer aan op training en moeten een nieuwe werkgever zoeken. Voor Krmencik zou er alvast wel snel een oplossing uit de bus kunnen rollen. Voor hem zou er belangstelling zijn van PAOK, waar hij op huurbasis al eens passeerde, FC Nürnberg en Persija Jakarta uit Indonesië. Samen zullen Club en Krmencik uit die drie opties de beste keuze maken.

FLOP
Daarmee komt een einde aan het tijdperk van wat niet anders dan een floptransfer genoemd kan worden. Club telde in januari 2020 nog 6 miljoen euro neer om Krmencik bij Viktoria Plzen weg te kapen, maar de Tsjech kon zich in het Jan Breydelstadion nooit doorzetten. Hij raakte niet verder dan drie goals en drie assists in negentien wedstrijden. Een jaar na zijn transfer werd hij al verhuurd aan PAOK, afgelopen seizoen werd hij bij Slavia Praag gestald. Met zeven goals en vijf assists in 22 wedstrijden werd ook dat geen overweldigend succes.

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Zal Club bij de start van het seizoen al klaar zijn?

Meest recent

El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

79
79
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

40
40
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

53
53
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

31
31
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

50
50
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

119
119
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

190
190
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

43
43
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

87
87
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

117
117
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

313
313
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

282
282
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

71
71
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

176
176
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

403
403
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

234
234
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

385
385
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

363
363
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

113
113
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

114
114
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

487
487
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

271
271
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

348
348
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

721
721
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

287
287

Meer sportnieuws