'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

door
'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

Robert Lewandowski (33) is op ramkoers met Bayern München. De Pool wil een transfer naar FC Barcelona, maar zijn huidige werkgever is niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden 2023 in München. 


Der Rekordmeister wil daarom boter bij de vis. Barça lijkt dat te begrijpen en wil doordrukken voor de komst van de goalgetter. Volgens SPORT1 zullen de Catalanen binnenkort een bod van meer dan 40 miljoen neerleggen bij de Duitsers. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan om Lewandowski naar Spanje te halen. Barça zag eerder al een bod geweigerd van 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen.

Maar ook vanuit Engeland is er de nodige belangstelling voor Lewandowski. Dat melden Britse en Spaanse media. Chelsea en Manchester United tonen interesse. De spits lijkt zijn zinnen echter volledig op een verhuis naar Camp Nou gezet te hebben. Een transfer naar Engeland lijkt er dus niet meteen in te zitten, en al zeker niet als we de woorden van zijn ex-zaakwaarnemer Cezary Kucharski mogen geloven. Die vertelt bij datzelfde SPORT1 dat Lewandowski al eerder in zijn loopbaan naar Engeland had gekund, maar daarvan afzag.

BANG

"Het regent te vaak in Engeland, dat heeft hij mij zelf gezegd", vertelde Kucharski. Waarna hij meer duidelijk schiep. "Ik geloof dat de echte reden is dat hij dacht niet zo effectief te kunnen zijn als in Duitsland. Daarvoor was hij echt bang", klonk het. Bij Bayern was Lewandowski alvast efficiënt. In 374 duels voor de club scoorde hij 344 goals.

LEES OOK: 'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

Waar past Lewa het best?

Meest recent

Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

7
7
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

31
31
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

168
168
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

250
250
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

114
114
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

477
477
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

53
53
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

46
46
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

110
110
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

49
49
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

73
73
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

360
360
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

221
221
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

77
77
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

35
35
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

112
112
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

226
226
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

178
178
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

401
401
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

242
242
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

100
100
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

259
259
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

365
365

Meer sportnieuws