'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

104 stemmen
'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

Robert Lewandowski (33) is op ramkoers met Bayern München. De Pool wil een transfer naar FC Barcelona, maar zijn huidige werkgever is niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden 2023 in München. 


Der Rekordmeister wil daarom boter bij de vis. Barça lijkt dat te begrijpen en wil doordrukken voor de komst van de goalgetter. Volgens SPORT1 zullen de Catalanen binnenkort een bod van meer dan 40 miljoen neerleggen bij de Duitsers. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan om Lewandowski naar Spanje te halen. Barça zag eerder al een bod geweigerd van 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen.

Maar ook vanuit Engeland is er de nodige belangstelling voor Lewandowski. Dat melden Britse en Spaanse media. Chelsea en Manchester United tonen interesse. De spits lijkt zijn zinnen echter volledig op een verhuis naar Camp Nou gezet te hebben. Een transfer naar Engeland lijkt er dus niet meteen in te zitten, en al zeker niet als we de woorden van zijn ex-zaakwaarnemer Cezary Kucharski mogen geloven. Die vertelt bij datzelfde SPORT1 dat Lewandowski al eerder in zijn loopbaan naar Engeland had gekund, maar daarvan afzag.

BANG

"Het regent te vaak in Engeland, dat heeft hij mij zelf gezegd", vertelde Kucharski. Waarna hij meer duidelijk schiep. "Ik geloof dat de echte reden is dat hij dacht niet zo effectief te kunnen zijn als in Duitsland. Daarvoor was hij echt bang", klonk het. Bij Bayern was Lewandowski alvast efficiënt. In 374 duels voor de club scoorde hij 344 goals.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

Waar past Lewa het best?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

118
118
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

197
197
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

47
47
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

149
149
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

82
82
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

73
73
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

157
157
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

253
253
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

359
359
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

546
546
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

341
341
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

251
251
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

374
374
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

250
250
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

174
174
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

224
224
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

173
173
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

652
652
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

293
293
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws