'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

door
'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

Robert Lewandowski (33) is op ramkoers met Bayern München. De Pool wil een transfer naar FC Barcelona, maar zijn huidige werkgever is niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden 2023 in München. 


Der Rekordmeister wil daarom boter bij de vis. Barça lijkt dat te begrijpen en wil doordrukken voor de komst van de goalgetter. Volgens SPORT1 zullen de Catalanen binnenkort een bod van meer dan 40 miljoen neerleggen bij de Duitsers. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan om Lewandowski naar Spanje te halen. Barça zag eerder al een bod geweigerd van 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen.

Maar ook vanuit Engeland is er de nodige belangstelling voor Lewandowski. Dat melden Britse en Spaanse media. Chelsea en Manchester United tonen interesse. De spits lijkt zijn zinnen echter volledig op een verhuis naar Camp Nou gezet te hebben. Een transfer naar Engeland lijkt er dus niet meteen in te zitten, en al zeker niet als we de woorden van zijn ex-zaakwaarnemer Cezary Kucharski mogen geloven. Die vertelt bij datzelfde SPORT1 dat Lewandowski al eerder in zijn loopbaan naar Engeland had gekund, maar daarvan afzag.

BANG

"Het regent te vaak in Engeland, dat heeft hij mij zelf gezegd", vertelde Kucharski. Waarna hij meer duidelijk schiep. "Ik geloof dat de echte reden is dat hij dacht niet zo effectief te kunnen zijn als in Duitsland. Daarvoor was hij echt bang", klonk het. Bij Bayern was Lewandowski alvast efficiënt. In 374 duels voor de club scoorde hij 344 goals.

LEES OOK: 'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

Waar past Lewa het best?

Meest recent

'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

154
154
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

277
277
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

34
34
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

204
204
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

378
378
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

323
323
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

388
388
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

518
518
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

284
284
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

540
540
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

416
416
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

198
198
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

487
487
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

624
624
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

524
524
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

119
119
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

220
220
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

301
301
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

334
334
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

490
490
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

105
105
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

491
491
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

465
465

Meer sportnieuws