'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

door
'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

Robert Lewandowski (33) is op ramkoers met Bayern München. De Pool wil een transfer naar FC Barcelona, maar zijn huidige werkgever is niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden 2023 in München. 


Der Rekordmeister wil daarom boter bij de vis. Barça lijkt dat te begrijpen en wil doordrukken voor de komst van de goalgetter. Volgens SPORT1 zullen de Catalanen binnenkort een bod van meer dan 40 miljoen neerleggen bij de Duitsers. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan om Lewandowski naar Spanje te halen. Barça zag eerder al een bod geweigerd van 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen.

Maar ook vanuit Engeland is er de nodige belangstelling voor Lewandowski. Dat melden Britse en Spaanse media. Chelsea en Manchester United tonen interesse. De spits lijkt zijn zinnen echter volledig op een verhuis naar Camp Nou gezet te hebben. Een transfer naar Engeland lijkt er dus niet meteen in te zitten, en al zeker niet als we de woorden van zijn ex-zaakwaarnemer Cezary Kucharski mogen geloven. Die vertelt bij datzelfde SPORT1 dat Lewandowski al eerder in zijn loopbaan naar Engeland had gekund, maar daarvan afzag.

BANG

"Het regent te vaak in Engeland, dat heeft hij mij zelf gezegd", vertelde Kucharski. Waarna hij meer duidelijk schiep. "Ik geloof dat de echte reden is dat hij dacht niet zo effectief te kunnen zijn als in Duitsland. Daarvoor was hij echt bang", klonk het. Bij Bayern was Lewandowski alvast efficiënt. In 374 duels voor de club scoorde hij 344 goals.

LEES OOK: Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Waar past Lewa het best?

Meest recent

KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

5
5
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

52
52
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

29
29
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

117
117
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

56
56
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

57
57
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

116
116
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

170
170
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

428
428
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

95
95
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

60
60
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

155
155
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

558
558
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

170
170
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

223
223
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

791
791
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

346
346
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

125
125
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

140
140
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1448
1448
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

744
744

Meer sportnieuws