'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

104
'Lewandowski stuurt twee Engelse clubs wandelen'

Robert Lewandowski (33) is op ramkoers met Bayern München. De Pool wil een transfer naar FC Barcelona, maar zijn huidige werkgever is niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Lewa heeft nog een contract tot midden 2023 in München. 


Der Rekordmeister wil daarom boter bij de vis. Barça lijkt dat te begrijpen en wil doordrukken voor de komst van de goalgetter. Volgens SPORT1 zullen de Catalanen binnenkort een bod van meer dan 40 miljoen neerleggen bij de Duitsers. Dat zou volgens voorzitter Joan Laporta moeten volstaan om Lewandowski naar Spanje te halen. Barça zag eerder al een bod geweigerd van 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen.

Maar ook vanuit Engeland is er de nodige belangstelling voor Lewandowski. Dat melden Britse en Spaanse media. Chelsea en Manchester United tonen interesse. De spits lijkt zijn zinnen echter volledig op een verhuis naar Camp Nou gezet te hebben. Een transfer naar Engeland lijkt er dus niet meteen in te zitten, en al zeker niet als we de woorden van zijn ex-zaakwaarnemer Cezary Kucharski mogen geloven. Die vertelt bij datzelfde SPORT1 dat Lewandowski al eerder in zijn loopbaan naar Engeland had gekund, maar daarvan afzag.

BANG

"Het regent te vaak in Engeland, dat heeft hij mij zelf gezegd", vertelde Kucharski. Waarna hij meer duidelijk schiep. "Ik geloof dat de echte reden is dat hij dacht niet zo effectief te kunnen zijn als in Duitsland. Daarvoor was hij echt bang", klonk het. Bij Bayern was Lewandowski alvast efficiënt. In 374 duels voor de club scoorde hij 344 goals.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Geen Ajax of RSCA, vervanger voor Flick

Waar past Lewa het best?

Meest recent

Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

14
14
Nieuwe chouchou bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

50
50
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

28
28
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

65
65
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

47
47
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

75
75
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

215
215
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

130
130
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

83
83
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

18
18
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

389
389
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

29
29
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

204
204
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

207
207
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

196
196
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

541
541
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

86
86
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

597
597
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

64
64
Lommel SK niet ontevreden: "Stap dichter bij ons doel"

Lommel SK mag zeer tevreden zijn over zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. De Limburgers ...

75
75
Anderlecht bekoort: "Heel blij dat ik hier mag spelen"

RSC Anderlecht won vlot en overtuigend met 3-0 van Zulte Waregem. RSCA staat zo vijfde in de Jupiler ...

440
440
Vanderbiest maakt balans op: "Dat hebben we niet gedaan"

KV Mechelen speelde een hoopgevende partij op het veld van Lommel SK. Het werd 0-0 in Noord-Limburg, ...

87
87
Antwerp mikt hoog: "Dat is onze ambitie"

Royal Antwerp FC staat in de buik van het klassement en dan wacht er nog een duel tegen Union SG. ...

306
306
Club Brugge-Genk: op de sukkel bij AC Milan, held bij Ajax

Club Brugge en KRC Genk nemen het vandaag op tegen elkaar. De twee teams hebben de beste track ...

371
371

Meer sportnieuws