'Anderlecht legt 4 miljoen op tafel voor middenvelder'

door
'Anderlecht legt 4 miljoen op tafel voor middenvelder'

Onze redactie maakte in januari bekend dat Anderlecht voluit ging voor Ishaq Abdulrazak. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen. De Brusselaars lijken de jongeling zelfs bijna beet te hebben.


Anderlecht heeft volgens onze bronnen een bod van ongeveer 4,5 miljoen euro, met een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde bij een volgende transfer, neergelegd bij zijn club IFK Norrköping. De club is van plan dit bod te aanvaarden. In januari bood RSCA nog 2,6 miljoen euro, maar dat was te weinig. Onze redactie wist enkele weken geleden nog te melden dat andere Belgische topclubs in de running waren, maar Anderlecht is hen dus te snel af.

UPDATE 16/06

De transfer van Abdulrazak naar RSCA begint steeds meer vorm te krijgen. Zweedse media weten namelijk dat de twee clubs een deal hebben bereikt en dat de speler volgend seizoen dus aan de slag gaat in het Lotto park. Paars-Wit zou uiteindelijk 4 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge middenvelder, die in Brussel misschien wel de vervanger moet worden van Francis Amuzu. De Belg met Ghanese roots kan op stevige interesse uit Frankrijk rekenen. Olympique Marseille en OGC Nice werden al genoemd als mogelijke bestemmingen.

Er moet wel nog een akkoord worden gevonden met de Abdulrazak, maar de recordkampioen lijkt dus op weg naar een nieuwe aanwinst. Felice Mazzu zal de Nigeriaan graag zien komen, want hij kan de hele rechterflank voor zijn rekening nemen. Abdulrazak kwam 61 keer uit voor Norrköping. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij 7 assists.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Goede aanwinst?

Meest recent

Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

7
7
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

27
27
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

7
7
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

135
135
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

256
256
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

114
114
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

70
70
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

217
217
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

419
419
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

148
148
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

359
359
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

197
197
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

189
189
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

143
143
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

250
250
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

225
225
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

340
340
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

128
128
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

48
48
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1798
1798
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

243
243
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

317
317
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

319
319
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

41
41
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

165
165

Meer sportnieuws