Antwerp voegt ex-Rode Duivel toe aan technische staf

door
Antwerp voegt ex-Rode Duivel toe aan technische staf

Antwerp lijkt steeds meer de Nederlandse toer op te gaan. Mark van Bommel werd binnengehaald als vervanger van Brian Priske. Daarvoor werd ook al Marc Overmars aangesteld als de nieuwe technisch directeur op de Bosuil. Met Vincent Janssen is er nu misschien ook een Nederlandse spits op komst. De international van het Mexicaanse Monterrey moet de aanval komen versterken.


De Great Old heeft nu wel nog plaats voor een Belg in zijn technische staf. Het Nieuwsblad weet immers dat Brian Vandenbussche (40) aan boord gehaald wordt als keeperstrainer. Het is het tweede trainersavontuur voor Vandenbussche, die dezelfde rol al eerder vervulde bij 1B-club KMSK Deinze.

Vandenbussche brengt pakken ervaring mee naar de Bosuil. De voormalige doelman schopte het vanuit de jeugd tot in het eerste elftal van Club Brugge. Daarna begon hij bij Sparta en Heerenveen aan enkele uitdagingen in Nederland. AA Gent haalde hem terug naar België. Met de Buffalo's mocht hij de eerste titel uit de clubgeschiedenis vieren. Vervolgens ging het naar Cercle Brugge en KSC Blankenberge, waar hij zijn handschoenen aan de haak hing.

RODE DUIVELS

Vandenbussche mocht drie keer het doel verdedigen van de Rode Duivels. Hij speelde twee oefeninterlands en één duel in de kwalificaties voor het EK in 2008. Met Vandenbussche in doel gingen de Belgen met 0-1 winnen in Azerbeidzjan. Al die ervaring neemt hij nu mee naar de oudste club van ons land.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Goede keuzen van Antwerp?

Meest recent

'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

4
4
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

165
165
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

10
10
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

20
20
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

25
25
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

57
57
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

48
48
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

34
34
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

337
337
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

98
98
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

188
188
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

119
119
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

53
53
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

151
151
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

466
466
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

152
152
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

52
52
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

119
119
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

288
288
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

367
367
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

685
685
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

304
304

Meer sportnieuws