Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

door
Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

Bij Union wordt het nog een drukke zomer, want de verwachting is dat in het zog van Felice Mazzu en Deniz Undav nog een aantal belangrijke spelers zullen vertrekken. Vooral Casper Nielsen is gegeerd, maar ook rond spelers als Dante Vanzeir en Siebe Van der Heyden zou er nog één en ander kunnen gaan bewegen. Maar niet iedereen zal het Dudenpark verlaten.


Dinsdag pakte Union al uit met een contractverlenging voor Loïc Lapoussin en een dag later heeft ook een andere sterkhouder zijn krabbel gezet onder een nieuwe overeenkomst. "Onze Britse centrale verdediger Christian Burgess (31) verlengt zijn verblijf in het Dudenpark met één seizoen en een optie op nog een seizoen!", laat Union immers trots weten.

Daardoor ligt Burgess voortaan vast tot 2024, met optie tot 2025 dus. "Ik ben heel gelukkig dat mijn toekomst bij deze club ligt", reageert de speler. "k ben enthousiast over dit project waar ik samen met de club ben ingestapt, nu twee jaar geleden. Het is een deel van mijn ambitie om dit project mee verder te dragen over de komende jaren. We willen verderbouwen op het succes van de voorbije seizoenen, uitdagingen aangaan en zoveel mogelijk bereiken. En volgend seizoen dat wordt opnieuw een uitdaging, met onder meer Europees voetbal, voor de spelers en de hele club."

ENGELAND
De 30-jarige Burgess streek in de zomer van 2020 neer in het Dudenpark, nadat hij daarvoor zijn carrière in de Engelse lagere reeksen doorgebracht had. Nadat hij de jeugd van Arsenal doorlopen had, speelde hij voor Bishop' Stortford, Middlesbrough, Hartlepool, Peterborough en Porsmouth. Afgelopen seizoen werd hij overladen met lof omwille van zijn sterke prestaties, maar die gaat Burgess dus niet proberen te verzilveren.


LEES OOK: Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Zal Union komend seizoen kunnen bevestigen?

Meest recent

Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

0
0
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

77
77
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

57
57
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

59
59
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

59
59
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

85
85
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

121
121
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

428
428
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

474
474
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

43
43
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

217
217
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

95
95
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

181
181
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

133
133
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

46
46
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

253
253
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

292
292
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

472
472
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

138
138
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

391
391
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

230
230
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

96
96
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

516
516
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

683
683

Meer sportnieuws