Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

79 stemmen
Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

Bij Union wordt het nog een drukke zomer, want de verwachting is dat in het zog van Felice Mazzu en Deniz Undav nog een aantal belangrijke spelers zullen vertrekken. Vooral Casper Nielsen is gegeerd, maar ook rond spelers als Dante Vanzeir en Siebe Van der Heyden zou er nog één en ander kunnen gaan bewegen. Maar niet iedereen zal het Dudenpark verlaten.


Dinsdag pakte Union al uit met een contractverlenging voor Loïc Lapoussin en een dag later heeft ook een andere sterkhouder zijn krabbel gezet onder een nieuwe overeenkomst. "Onze Britse centrale verdediger Christian Burgess (31) verlengt zijn verblijf in het Dudenpark met één seizoen en een optie op nog een seizoen!", laat Union immers trots weten.

Daardoor ligt Burgess voortaan vast tot 2024, met optie tot 2025 dus. "Ik ben heel gelukkig dat mijn toekomst bij deze club ligt", reageert de speler. "k ben enthousiast over dit project waar ik samen met de club ben ingestapt, nu twee jaar geleden. Het is een deel van mijn ambitie om dit project mee verder te dragen over de komende jaren. We willen verderbouwen op het succes van de voorbije seizoenen, uitdagingen aangaan en zoveel mogelijk bereiken. En volgend seizoen dat wordt opnieuw een uitdaging, met onder meer Europees voetbal, voor de spelers en de hele club."

ENGELAND
De 30-jarige Burgess streek in de zomer van 2020 neer in het Dudenpark, nadat hij daarvoor zijn carrière in de Engelse lagere reeksen doorgebracht had. Nadat hij de jeugd van Arsenal doorlopen had, speelde hij voor Bishop' Stortford, Middlesbrough, Hartlepool, Peterborough en Porsmouth. Afgelopen seizoen werd hij overladen met lof omwille van zijn sterke prestaties, maar die gaat Burgess dus niet proberen te verzilveren.


Zal Union komend seizoen kunnen bevestigen?

Meest recent

'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Vertrekt Nicolo Tresoldi deze zomer dan toch bij Club Brugge? Een aantal buitenlandse ploegen, ...

57
57
'Recordtransfer KRC Genk: Barça steekt handje toe'

KRC Genk wil deze zomer zijn transferrecord verbreken voor Kos Karetsas. De voorbije weken was het ...

132
132
Argentinië zwaar bevoordeeld? FIFA-regels klaar en duidelijk

Argentinië blijft voorlopig op koers om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. Lionel Messi ...

143
143
Garcia krijgt flinke draai om de oren: "Onwaarschijnlijk"

Voor de Rode Duivels zit het wereldkampioenschap erop. En dus moet weldra een evaluatie gemaakt ...

787
787
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

271
271
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

181
181
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

334
334
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

118
118
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

221
221
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

259
259
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

461
461
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

83
83
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

107
107
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

311
311
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

254
254
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

178
178
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

1010
1010
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

68
68
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

365
365
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

291
291
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

159
159
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

80
80
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

507
507
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

935
935
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

424
424

Meer sportnieuws