Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

door
Union pakt uit met tweede belangrijke contractverlenging

Bij Union wordt het nog een drukke zomer, want de verwachting is dat in het zog van Felice Mazzu en Deniz Undav nog een aantal belangrijke spelers zullen vertrekken. Vooral Casper Nielsen is gegeerd, maar ook rond spelers als Dante Vanzeir en Siebe Van der Heyden zou er nog één en ander kunnen gaan bewegen. Maar niet iedereen zal het Dudenpark verlaten.


Dinsdag pakte Union al uit met een contractverlenging voor Loïc Lapoussin en een dag later heeft ook een andere sterkhouder zijn krabbel gezet onder een nieuwe overeenkomst. "Onze Britse centrale verdediger Christian Burgess (31) verlengt zijn verblijf in het Dudenpark met één seizoen en een optie op nog een seizoen!", laat Union immers trots weten.

Daardoor ligt Burgess voortaan vast tot 2024, met optie tot 2025 dus. "Ik ben heel gelukkig dat mijn toekomst bij deze club ligt", reageert de speler. "k ben enthousiast over dit project waar ik samen met de club ben ingestapt, nu twee jaar geleden. Het is een deel van mijn ambitie om dit project mee verder te dragen over de komende jaren. We willen verderbouwen op het succes van de voorbije seizoenen, uitdagingen aangaan en zoveel mogelijk bereiken. En volgend seizoen dat wordt opnieuw een uitdaging, met onder meer Europees voetbal, voor de spelers en de hele club."

ENGELAND
De 30-jarige Burgess streek in de zomer van 2020 neer in het Dudenpark, nadat hij daarvoor zijn carrière in de Engelse lagere reeksen doorgebracht had. Nadat hij de jeugd van Arsenal doorlopen had, speelde hij voor Bishop' Stortford, Middlesbrough, Hartlepool, Peterborough en Porsmouth. Afgelopen seizoen werd hij overladen met lof omwille van zijn sterke prestaties, maar die gaat Burgess dus niet proberen te verzilveren.


LEES OOK: Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Zal Union komend seizoen kunnen bevestigen?

Meest recent

Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

0
0
Club Brugge-bestuur verschaft uitleg bij ontslag Hayen

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

26
26
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

231
231
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

175
175
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

550
550
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

73
73
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

508
508
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

388
388
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

122
122
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

822
822
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

342
342
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

782
782
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

771
771
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

307
307
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

496
496
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

203
203
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

360
360
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

822
822
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

542
542
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

563
563
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

221
221
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

918
918
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

609
609

Meer sportnieuws