'Beerschot broedt op enorme transferverrassing'

door
'Beerschot broedt op enorme transferverrassing'

Het heeft een tijdje geduurd eer Beerschot op gang kwam op de transfermarkt, maar na de vele vertrekkers lijken ze op het Kiel eindelijk onder stoom te komen. De teller staat inmiddels al op drie jonge en Belgische aanwinsten, want Robbe Quirynen (Deinze) en Thibaud Verlinden (DAC) werd nu ook Thibo Baeten (NEC) binnengehaald. Er staan bovendien nog enkele verrassingen op til op het Kiel.


De club moest ook nog knopen doorhakken wat betreft zijn doelmannen. Wouter Biebauw en Antoine Lejoly zijn immers einde contract, terwijl ook Mike Vanhamel op weg leek naar de uitgang. De 32-jarige keeper moest in januari zijn aanvoerdersband inleveren en werd meteen ook opzijgeschoven omwille van extrasportieve redenen. Hij zou enkel in februari nog drie matchen onder de lat staan toen Biebauw geblesseerd was en men toch aarzelde om Lejoly voor de leeuwen te gooien.

Daarna werd Vanhamel echter weer bij het huisvuil gezet en dus leek een vertrek onvermijdelijk. Maar volgens Gazet van Antwerpen lijkt het er plots op dat de keeper toch op het Kiel zal blijven. Vanhamel heeft nog een contract voor twee jaar en wellicht zal het voor Beerschot niet makkelijk geweest zijn een overnemer te vinden. Aangezien er ook een nieuwe trainer kwam, kan hij nu mogelijk met een propere lei beginnen.

BIEBAUW BLIJFT OOK
Niet alleen Vanhamel lijkt toch op het Kiel te blijven, ook Biebauw zou alsnog een contractverlenging krijgen. De 38-jarige wordt donderdag in ieder geval wel al verwacht voor de medische en fysieke proeven. Een contractvoorstel kreeg hij nog niet, maar dat zou er dus snel kunnen gaan komen. Daarmee zou Beerschot in ieder geval al twee doelmannen voor volgend seizoen hebben.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Moet Vanhamel een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

2
2
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

17
17
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

29
29
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

17
17
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

79
79
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

42
42
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

85
85
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

51
51
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

91
91
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

23
23
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

127
127
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

516
516
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

153
153
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

396
396
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

72
72
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

456
456
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

132
132
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

262
262
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

307
307
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

791
791
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

219
219

Meer sportnieuws