Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

184 stemmen
Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

Club Brugge begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur. Carl Hoefkens neemt de sportieve touwtjes over van Alfred Schreuder en mag zijn visie tonen bij de club. Rik De Mil, eerder aan de slag als T1 van Club NXT, wordt een van zijn assistenten. Blauw-Zwart stelde woensdag de vervanger voor van De Mil.


Nicky Hayen wordt de nieuwe trainer van de Brugse jonkies. Club maakt zijn komst bekend op zijn website. Hayen maakt de overstap van de Welshe club Haverfordwest. Daar stond hij sinds begin dit jaar aan het hoofd. De Limburger moet Club NXT volgend seizoen naar goede resultaten proberen te loodsen in de 1B Pro League.

Hayen heeft heel wat ervaring in het Belgische voetbal. Hij verdedigde jarenlang de kleuren van Sint-Truiden. Er staan meer dan 250 duels op zijn teller in onze hoogste voetbalklasse. Daarnaast speelde Hayen ook nog voor RBC Roosendaal, OH Leuven, Antwerp en FCV Dender. Bij die laatste club hing hij zijn schoenen aan de haak.

TRAINER

Na zijn actieve loopbaan begon Hayen aan zijn carrière als trainer. Hij stond voor het eerst langs de zijlijn bij FCV Dender en Zwarte Leeuw, en ging daarna enkele uitdagingen aan in Saudi-Arabië. Zo werkte hij als assistent bij Al-Raed en Najran SC. Vervolgens keerde hij terug naar België. Hij ging aan de slag als T1 bij onder meer KVK Tienen en ASV Geel. Eind 2019-begin 2020 mocht hij het even proberen als interim-trainer bij STVV, waarna hij midden 2020 richting Waasland-Beveren trok als hoofdtrainer. Nu kiest hij voor een nieuw Belgisch avontuur, bij Club NXT.

LEES OOK: Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Goede keuze?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

16
16
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

28
28
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

83
83
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

257
257
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

106
106
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

287
287
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

368
368
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1025
1025
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

106
106
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

403
403
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

151
151
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

168
168
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

253
253
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

47
47

Meer sportnieuws