Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

184 stemmen
Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

Club Brugge begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur. Carl Hoefkens neemt de sportieve touwtjes over van Alfred Schreuder en mag zijn visie tonen bij de club. Rik De Mil, eerder aan de slag als T1 van Club NXT, wordt een van zijn assistenten. Blauw-Zwart stelde woensdag de vervanger voor van De Mil.


Nicky Hayen wordt de nieuwe trainer van de Brugse jonkies. Club maakt zijn komst bekend op zijn website. Hayen maakt de overstap van de Welshe club Haverfordwest. Daar stond hij sinds begin dit jaar aan het hoofd. De Limburger moet Club NXT volgend seizoen naar goede resultaten proberen te loodsen in de 1B Pro League.

Hayen heeft heel wat ervaring in het Belgische voetbal. Hij verdedigde jarenlang de kleuren van Sint-Truiden. Er staan meer dan 250 duels op zijn teller in onze hoogste voetbalklasse. Daarnaast speelde Hayen ook nog voor RBC Roosendaal, OH Leuven, Antwerp en FCV Dender. Bij die laatste club hing hij zijn schoenen aan de haak.

TRAINER

Na zijn actieve loopbaan begon Hayen aan zijn carrière als trainer. Hij stond voor het eerst langs de zijlijn bij FCV Dender en Zwarte Leeuw, en ging daarna enkele uitdagingen aan in Saudi-Arabië. Zo werkte hij als assistent bij Al-Raed en Najran SC. Vervolgens keerde hij terug naar België. Hij ging aan de slag als T1 bij onder meer KVK Tienen en ASV Geel. Eind 2019-begin 2020 mocht hij het even proberen als interim-trainer bij STVV, waarna hij midden 2020 richting Waasland-Beveren trok als hoofdtrainer. Nu kiest hij voor een nieuw Belgisch avontuur, bij Club NXT.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Goede keuze?

Meest recent

Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

40
40
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

8
8
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

110
110
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

178
178
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

60
60
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

107
107
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

780
780
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

150
150
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

221
221
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

190
190
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

172
172
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

282
282
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

46
46
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

52
52
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

191
191
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

532
532
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

267
267
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

249
249
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

482
482

Meer sportnieuws