Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

184
Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

Club Brugge begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur. Carl Hoefkens neemt de sportieve touwtjes over van Alfred Schreuder en mag zijn visie tonen bij de club. Rik De Mil, eerder aan de slag als T1 van Club NXT, wordt een van zijn assistenten. Blauw-Zwart stelde woensdag de vervanger voor van De Mil.


Nicky Hayen wordt de nieuwe trainer van de Brugse jonkies. Club maakt zijn komst bekend op zijn website. Hayen maakt de overstap van de Welshe club Haverfordwest. Daar stond hij sinds begin dit jaar aan het hoofd. De Limburger moet Club NXT volgend seizoen naar goede resultaten proberen te loodsen in de 1B Pro League.

Hayen heeft heel wat ervaring in het Belgische voetbal. Hij verdedigde jarenlang de kleuren van Sint-Truiden. Er staan meer dan 250 duels op zijn teller in onze hoogste voetbalklasse. Daarnaast speelde Hayen ook nog voor RBC Roosendaal, OH Leuven, Antwerp en FCV Dender. Bij die laatste club hing hij zijn schoenen aan de haak.

TRAINER

Na zijn actieve loopbaan begon Hayen aan zijn carrière als trainer. Hij stond voor het eerst langs de zijlijn bij FCV Dender en Zwarte Leeuw, en ging daarna enkele uitdagingen aan in Saudi-Arabië. Zo werkte hij als assistent bij Al-Raed en Najran SC. Vervolgens keerde hij terug naar België. Hij ging aan de slag als T1 bij onder meer KVK Tienen en ASV Geel. Eind 2019-begin 2020 mocht hij het even proberen als interim-trainer bij STVV, waarna hij midden 2020 richting Waasland-Beveren trok als hoofdtrainer. Nu kiest hij voor een nieuw Belgisch avontuur, bij Club NXT.

LEES OOK: Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Goede keuze?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

81
81
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

37
37
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

30
30
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

151
151
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

41
41
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

66
66
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

40
40
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

198
198
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

46
46
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

127
127
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

74
74
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

217
217
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

201
201
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

258
258
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

148
148
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

236
236
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

301
301
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

316
316
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

265
265
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

345
345
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

523
523
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

240
240

Meer sportnieuws