Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

door
Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

Club Brugge begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur. Carl Hoefkens neemt de sportieve touwtjes over van Alfred Schreuder en mag zijn visie tonen bij de club. Rik De Mil, eerder aan de slag als T1 van Club NXT, wordt een van zijn assistenten. Blauw-Zwart stelde woensdag de vervanger voor van De Mil.


Nicky Hayen wordt de nieuwe trainer van de Brugse jonkies. Club maakt zijn komst bekend op zijn website. Hayen maakt de overstap van de Welshe club Haverfordwest. Daar stond hij sinds begin dit jaar aan het hoofd. De Limburger moet Club NXT volgend seizoen naar goede resultaten proberen te loodsen in de 1B Pro League.

Hayen heeft heel wat ervaring in het Belgische voetbal. Hij verdedigde jarenlang de kleuren van Sint-Truiden. Er staan meer dan 250 duels op zijn teller in onze hoogste voetbalklasse. Daarnaast speelde Hayen ook nog voor RBC Roosendaal, OH Leuven, Antwerp en FCV Dender. Bij die laatste club hing hij zijn schoenen aan de haak.

TRAINER

Na zijn actieve loopbaan begon Hayen aan zijn carrière als trainer. Hij stond voor het eerst langs de zijlijn bij FCV Dender en Zwarte Leeuw, en ging daarna enkele uitdagingen aan in Saudi-Arabië. Zo werkte hij als assistent bij Al-Raed en Najran SC. Vervolgens keerde hij terug naar België. Hij ging aan de slag als T1 bij onder meer KVK Tienen en ASV Geel. Eind 2019-begin 2020 mocht hij het even proberen als interim-trainer bij STVV, waarna hij midden 2020 richting Waasland-Beveren trok als hoofdtrainer. Nu kiest hij voor een nieuw Belgisch avontuur, bij Club NXT.

LEES OOK: ‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Goede keuze?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

98
98
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

167
167
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

234
234
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

91
91
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

168
168
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

498
498
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

659
659
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws