Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

184 stemmen
Club Brugge haalt bekende naam als trainer van Club NXT

Club Brugge begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur. Carl Hoefkens neemt de sportieve touwtjes over van Alfred Schreuder en mag zijn visie tonen bij de club. Rik De Mil, eerder aan de slag als T1 van Club NXT, wordt een van zijn assistenten. Blauw-Zwart stelde woensdag de vervanger voor van De Mil.


Nicky Hayen wordt de nieuwe trainer van de Brugse jonkies. Club maakt zijn komst bekend op zijn website. Hayen maakt de overstap van de Welshe club Haverfordwest. Daar stond hij sinds begin dit jaar aan het hoofd. De Limburger moet Club NXT volgend seizoen naar goede resultaten proberen te loodsen in de 1B Pro League.

Hayen heeft heel wat ervaring in het Belgische voetbal. Hij verdedigde jarenlang de kleuren van Sint-Truiden. Er staan meer dan 250 duels op zijn teller in onze hoogste voetbalklasse. Daarnaast speelde Hayen ook nog voor RBC Roosendaal, OH Leuven, Antwerp en FCV Dender. Bij die laatste club hing hij zijn schoenen aan de haak.

TRAINER

Na zijn actieve loopbaan begon Hayen aan zijn carrière als trainer. Hij stond voor het eerst langs de zijlijn bij FCV Dender en Zwarte Leeuw, en ging daarna enkele uitdagingen aan in Saudi-Arabië. Zo werkte hij als assistent bij Al-Raed en Najran SC. Vervolgens keerde hij terug naar België. Hij ging aan de slag als T1 bij onder meer KVK Tienen en ASV Geel. Eind 2019-begin 2020 mocht hij het even proberen als interim-trainer bij STVV, waarna hij midden 2020 richting Waasland-Beveren trok als hoofdtrainer. Nu kiest hij voor een nieuw Belgisch avontuur, bij Club NXT.

LEES OOK: Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Goede keuze?

Meest recent

'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

64
64
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

46
46
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

33
33
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

50
50
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

671
671
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

43
43
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

36
36
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

603
603
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

292
292
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

167
167
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

532
532
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

597
597
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

533
533
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

168
168
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

56
56
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

155
155
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

767
767
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

87
87
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

257
257
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

354
354
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

250
250
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

565
565
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

149
149
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

121
121
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

82
82

Meer sportnieuws