Engelse pers snoeihard voor Southgate: "Koffers pakken"

71 stemmen
Engelse pers snoeihard voor Southgate:

De Rode Duivels beleven niet hun allerbeste tijden, maar wat gezegd van Engeland. The Three Lions verloren dinsdag in eigen met 0-4 van Hongarije. Dat is de zwaarste thuisnederlaag sinds 1928. Gareth Southgate voelt het warm worden onder zijn voeten.


De Engels pers is immers snoeihard voor de trainer. The Sun denkt dat een ontslag zeker tot de mogelijkheden behoort. "Als er dinsdag een stemming zou zijn geweest onder de supporters, dan had Southgate vanochtend al zijn koffers kunnen pakken", schrijft de krant. The Daily Mail hanteert een gematigdere toon en blijft relatief positief. "Het enige positieve na deze meelijwekkende tiendaagse is het feit dat het nog vijf maanden is tot het WK. Als het WK deze zomer al zou zijn, dan zou Engeland diep in de problemen zitten", lezen we.

The Independent ziet dat het rommelt bij Engeland. "Southgate heeft echt grote problemen op te lossen", klinkt het. De fans lieten hun afkeer duidelijk merken. "Hij en ook de spelers werden weggehoond door het publiek, met als dieptepunt de invalbeurt van Harry Maguire. Het werd een enorme kwelling." De Engelsen zijn na de zware nederlaag troosteloos laatste in hun groep. Hongarije is de verrassende leider.

ITALIË

Ook Italië kreeg dinsdag een pak rammel, zij het van Duitsland. De Azzurri kregen vijf goals om de oren en konden er daar maar twee tegenover stellen. Daarmee wordt de crisissfeer bij de Italianen opnieuw nieuw leven ingeblazen. De Europese kampioen is derde met vijf punten. Duitsland parkeert op plek twee met zes punten. Op de volgende speeldag ontvangt Engeland Italië. Duitsland speelt gastheer voor Hongarije.

LEES OOK: Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Zal Engeland degraderen?

Meest recent

Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

2
2
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

55
55
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

174
174
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

172
172
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

228
228
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

425
425
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

192
192
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

414
414
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

32
32
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

89
89
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

118
118
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

25
25
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

78
78
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

569
569
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

211
211
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

297
297
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

144
144
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

193
193
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

111
111
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

147
147

Meer sportnieuws