Engelse pers snoeihard voor Southgate: "Koffers pakken"

door
Engelse pers snoeihard voor Southgate:

De Rode Duivels beleven niet hun allerbeste tijden, maar wat gezegd van Engeland. The Three Lions verloren dinsdag in eigen met 0-4 van Hongarije. Dat is de zwaarste thuisnederlaag sinds 1928. Gareth Southgate voelt het warm worden onder zijn voeten.


De Engels pers is immers snoeihard voor de trainer. The Sun denkt dat een ontslag zeker tot de mogelijkheden behoort. "Als er dinsdag een stemming zou zijn geweest onder de supporters, dan had Southgate vanochtend al zijn koffers kunnen pakken", schrijft de krant. The Daily Mail hanteert een gematigdere toon en blijft relatief positief. "Het enige positieve na deze meelijwekkende tiendaagse is het feit dat het nog vijf maanden is tot het WK. Als het WK deze zomer al zou zijn, dan zou Engeland diep in de problemen zitten", lezen we.

The Independent ziet dat het rommelt bij Engeland. "Southgate heeft echt grote problemen op te lossen", klinkt het. De fans lieten hun afkeer duidelijk merken. "Hij en ook de spelers werden weggehoond door het publiek, met als dieptepunt de invalbeurt van Harry Maguire. Het werd een enorme kwelling." De Engelsen zijn na de zware nederlaag troosteloos laatste in hun groep. Hongarije is de verrassende leider.

ITALIË

Ook Italië kreeg dinsdag een pak rammel, zij het van Duitsland. De Azzurri kregen vijf goals om de oren en konden er daar maar twee tegenover stellen. Daarmee wordt de crisissfeer bij de Italianen opnieuw nieuw leven ingeblazen. De Europese kampioen is derde met vijf punten. Duitsland parkeert op plek twee met zes punten. Op de volgende speeldag ontvangt Engeland Italië. Duitsland speelt gastheer voor Hongarije.

Zal Engeland degraderen?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

140
140
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

217
217
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

106
106
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

61
61
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

45
45
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

223
223
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

393
393
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

228
228
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

132
132
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

383
383
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

196
196
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

382
382
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

163
163
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

93
93
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

651
651
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

311
311
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

741
741
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

512
512
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

307
307
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

197
197
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

162
162
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

123
123
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws