Engelse pers snoeihard voor Southgate: "Koffers pakken"

door
Engelse pers snoeihard voor Southgate:

De Rode Duivels beleven niet hun allerbeste tijden, maar wat gezegd van Engeland. The Three Lions verloren dinsdag in eigen met 0-4 van Hongarije. Dat is de zwaarste thuisnederlaag sinds 1928. Gareth Southgate voelt het warm worden onder zijn voeten.


De Engels pers is immers snoeihard voor de trainer. The Sun denkt dat een ontslag zeker tot de mogelijkheden behoort. "Als er dinsdag een stemming zou zijn geweest onder de supporters, dan had Southgate vanochtend al zijn koffers kunnen pakken", schrijft de krant. The Daily Mail hanteert een gematigdere toon en blijft relatief positief. "Het enige positieve na deze meelijwekkende tiendaagse is het feit dat het nog vijf maanden is tot het WK. Als het WK deze zomer al zou zijn, dan zou Engeland diep in de problemen zitten", lezen we.

The Independent ziet dat het rommelt bij Engeland. "Southgate heeft echt grote problemen op te lossen", klinkt het. De fans lieten hun afkeer duidelijk merken. "Hij en ook de spelers werden weggehoond door het publiek, met als dieptepunt de invalbeurt van Harry Maguire. Het werd een enorme kwelling." De Engelsen zijn na de zware nederlaag troosteloos laatste in hun groep. Hongarije is de verrassende leider.

ITALIË

Ook Italië kreeg dinsdag een pak rammel, zij het van Duitsland. De Azzurri kregen vijf goals om de oren en konden er daar maar twee tegenover stellen. Daarmee wordt de crisissfeer bij de Italianen opnieuw nieuw leven ingeblazen. De Europese kampioen is derde met vijf punten. Duitsland parkeert op plek twee met zes punten. Op de volgende speeldag ontvangt Engeland Italië. Duitsland speelt gastheer voor Hongarije.

LEES OOK: Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Zal Engeland degraderen?

Meest recent

Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

50
50
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

29
29
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

101
101
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

60
60
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

217
217
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

74
74
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

188
188
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

32
32
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

304
304
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

340
340
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

241
241
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

357
357
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

203
203
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

60
60
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

523
523
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

488
488
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

181
181
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

367
367
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

107
107
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

720
720
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

146
146
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

147
147
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

429
429
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

133
133
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

618
618

Meer sportnieuws