Engelse pers snoeihard voor Southgate: "Koffers pakken"

door
Engelse pers snoeihard voor Southgate:

De Rode Duivels beleven niet hun allerbeste tijden, maar wat gezegd van Engeland. The Three Lions verloren dinsdag in eigen met 0-4 van Hongarije. Dat is de zwaarste thuisnederlaag sinds 1928. Gareth Southgate voelt het warm worden onder zijn voeten.


De Engels pers is immers snoeihard voor de trainer. The Sun denkt dat een ontslag zeker tot de mogelijkheden behoort. "Als er dinsdag een stemming zou zijn geweest onder de supporters, dan had Southgate vanochtend al zijn koffers kunnen pakken", schrijft de krant. The Daily Mail hanteert een gematigdere toon en blijft relatief positief. "Het enige positieve na deze meelijwekkende tiendaagse is het feit dat het nog vijf maanden is tot het WK. Als het WK deze zomer al zou zijn, dan zou Engeland diep in de problemen zitten", lezen we.

The Independent ziet dat het rommelt bij Engeland. "Southgate heeft echt grote problemen op te lossen", klinkt het. De fans lieten hun afkeer duidelijk merken. "Hij en ook de spelers werden weggehoond door het publiek, met als dieptepunt de invalbeurt van Harry Maguire. Het werd een enorme kwelling." De Engelsen zijn na de zware nederlaag troosteloos laatste in hun groep. Hongarije is de verrassende leider.

ITALIË

Ook Italië kreeg dinsdag een pak rammel, zij het van Duitsland. De Azzurri kregen vijf goals om de oren en konden er daar maar twee tegenover stellen. Daarmee wordt de crisissfeer bij de Italianen opnieuw nieuw leven ingeblazen. De Europese kampioen is derde met vijf punten. Duitsland parkeert op plek twee met zes punten. Op de volgende speeldag ontvangt Engeland Italië. Duitsland speelt gastheer voor Hongarije.

LEES OOK: Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Zal Engeland degraderen?

Meest recent

Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

0
0
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

11
11
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

64
64
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

195
195
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

117
117
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

82
82
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

470
470
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

661
661
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

280
280
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

496
496
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

96
96
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

407
407
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

502
502
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

606
606
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

339
339
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

589
589
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

229
229
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

532
532
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

637
637
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

135
135
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

241
241

Meer sportnieuws