Engelse pers snoeihard voor Southgate: "Koffers pakken"

door
Engelse pers snoeihard voor Southgate:

De Rode Duivels beleven niet hun allerbeste tijden, maar wat gezegd van Engeland. The Three Lions verloren dinsdag in eigen met 0-4 van Hongarije. Dat is de zwaarste thuisnederlaag sinds 1928. Gareth Southgate voelt het warm worden onder zijn voeten.


De Engels pers is immers snoeihard voor de trainer. The Sun denkt dat een ontslag zeker tot de mogelijkheden behoort. "Als er dinsdag een stemming zou zijn geweest onder de supporters, dan had Southgate vanochtend al zijn koffers kunnen pakken", schrijft de krant. The Daily Mail hanteert een gematigdere toon en blijft relatief positief. "Het enige positieve na deze meelijwekkende tiendaagse is het feit dat het nog vijf maanden is tot het WK. Als het WK deze zomer al zou zijn, dan zou Engeland diep in de problemen zitten", lezen we.

The Independent ziet dat het rommelt bij Engeland. "Southgate heeft echt grote problemen op te lossen", klinkt het. De fans lieten hun afkeer duidelijk merken. "Hij en ook de spelers werden weggehoond door het publiek, met als dieptepunt de invalbeurt van Harry Maguire. Het werd een enorme kwelling." De Engelsen zijn na de zware nederlaag troosteloos laatste in hun groep. Hongarije is de verrassende leider.

ITALIË

Ook Italië kreeg dinsdag een pak rammel, zij het van Duitsland. De Azzurri kregen vijf goals om de oren en konden er daar maar twee tegenover stellen. Daarmee wordt de crisissfeer bij de Italianen opnieuw nieuw leven ingeblazen. De Europese kampioen is derde met vijf punten. Duitsland parkeert op plek twee met zes punten. Op de volgende speeldag ontvangt Engeland Italië. Duitsland speelt gastheer voor Hongarije.

LEES OOK: Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Zal Engeland degraderen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

59
59
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

72
72
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

41
41
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

232
232
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

373
373
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

286
286
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

178
178
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

140
140
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

543
543
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

328
328
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

330
330
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

385
385
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

214
214
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

348
348
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

807
807
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

275
275
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

217
217
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

298
298
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws