Geen twijfel mogelijk: "CDK is klaar voor de Serie A"

door
Geen twijfel mogelijk:

Waar ligt volgend seizoen de toekomst van Charles De Ketelaere? Die vraag houdt de hele Club Brugge-familie al een hele tijd bezig. De Italiaanse kampioen AC Milan trekt naar verluidt hard aan de mouw van CDK, die zelfs al de voorpagina's haalde in de laars.


Het goudhaantje van Club Brugge lijkt zelf de voorkeur te geven aan Milan boven andere geïnteresseerde Clubs. Volgens Milan News zou hij Leicester City al wandelen gestuurd hebben. Club Brugge en Milan zouden nu aan het onderhandelen zijn over de transfersom. Er wordt gewag gemaakt van een bedrag tussen de 30 en de 40 miljoen.

Heel wat kenners lijken helemaal overtuigd van De Ketelaere. Dat blijkt uit een interview van journalist Simone Rivera (RMC Sport France) aan datzelfde Milan News. Hij denkt dat CDK rijp is om in Italië aan de slag te gaan. "Hij heeft een enorm interessant profiel. Hij heeft zijn kwaliteiten al ruimschoots getoond en staat garant voor onvoorspelbaarheid", klinkt het. "Hij kan overal spelen. Elke keer dat ik deze jongen heb zien spelen, heb ik gedacht dat hij klaar is voor de sprong naar het Italiaanse voetbal", is Rivera duidelijk.

LANG

Mogelijk verhuist CDK niet alleen naar Milaan. Ook ploegmaat Noa Lang zou namelijk op weg zijn naar de Italiaanse gigant. Het dossier van de Nederlander is naar verluidt al wat meer vergevorderd. Zo zou Lang al een persoonlijk akkoord hebben met de Rossoneri. Club Brugge mag zich dus opmaken voor heel wat Milanese miljoenen.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Is CDK klaar voor de Serie A?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

3
3
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

405
405
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

249
249
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

429
429
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

166
166
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

333
333
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

769
769
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

378
378
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

432
432
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

50
50
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

319
319
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

114
114
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

98
98
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

87
87
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

462
462
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

62
62
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

936
936
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

126
126
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

448
448
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

212
212
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

767
767
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws