Geen twijfel mogelijk: "CDK is klaar voor de Serie A"

228 stemmen
Geen twijfel mogelijk:

Waar ligt volgend seizoen de toekomst van Charles De Ketelaere? Die vraag houdt de hele Club Brugge-familie al een hele tijd bezig. De Italiaanse kampioen AC Milan trekt naar verluidt hard aan de mouw van CDK, die zelfs al de voorpagina's haalde in de laars.


Het goudhaantje van Club Brugge lijkt zelf de voorkeur te geven aan Milan boven andere geïnteresseerde Clubs. Volgens Milan News zou hij Leicester City al wandelen gestuurd hebben. Club Brugge en Milan zouden nu aan het onderhandelen zijn over de transfersom. Er wordt gewag gemaakt van een bedrag tussen de 30 en de 40 miljoen.

Heel wat kenners lijken helemaal overtuigd van De Ketelaere. Dat blijkt uit een interview van journalist Simone Rivera (RMC Sport France) aan datzelfde Milan News. Hij denkt dat CDK rijp is om in Italië aan de slag te gaan. "Hij heeft een enorm interessant profiel. Hij heeft zijn kwaliteiten al ruimschoots getoond en staat garant voor onvoorspelbaarheid", klinkt het. "Hij kan overal spelen. Elke keer dat ik deze jongen heb zien spelen, heb ik gedacht dat hij klaar is voor de sprong naar het Italiaanse voetbal", is Rivera duidelijk.

LANG

Mogelijk verhuist CDK niet alleen naar Milaan. Ook ploegmaat Noa Lang zou namelijk op weg zijn naar de Italiaanse gigant. Het dossier van de Nederlander is naar verluidt al wat meer vergevorderd. Zo zou Lang al een persoonlijk akkoord hebben met de Rossoneri. Club Brugge mag zich dus opmaken voor heel wat Milanese miljoenen.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Is CDK klaar voor de Serie A?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

45
45
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

37
37
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

65
65
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

49
49
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

68
68
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

140
140
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

265
265
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

936
936
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

108
108
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

297
297
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

599
599
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

437
437
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1031
1031
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

307
307
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws