Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

door
Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

De Rode Duivels pakten dinsdagavond hun tweede zege in de Nations League. Opnieuw was Polen het slachtoffer. De Belgen haalden het met het kleinste verschil en kunnen dus met een voldaan gevoel op vakantie vertrekken. In het najaar volgt met het WK dé afspraak van het jaar voor Roberto Martinez en co.


Onze landgenoten zullen daar op hun best moeten zijn om een goed resultaat te behalen. In de Nations konden ze enkel thuis tegen Polen echt overtuigen, waardoor de twijfels nog niet volledig verdwenen zijn. Thuis tegen Nederland kregen de Duivels een pandoering en in Wales gaven ze een 0-1-voorsprong in het slot nog uit handen. In Polen wonnen ze met 0-1, dankzij een treffer van Michy Batshuayi. Voor de spits was het al zijn 25ste goals in 45 duels voor de Duivels.

Dat zijn erg knappe cijfers, maar toch volstaat dat niet om Peter Vandenbempt te overtuigen. De analist zag Batsman bij Sporza belangrijk zijn met een doelpunt, maar helemaal op de afspraak was hij niet. "Batshuayi voorin blijft toch een twijfelgeval", vindt VDB. "Hij begon goed, was dreigend en heeft gescoord natuurlijk - niet onbelangrijk. Maar dan heeft hij zoveel momenten van onoplettendheid, van nonchalance, van gebrek aan concentratie... Dat blijft toch een probleem voorin", is hij duidelijk.

LUKAKU

De Duivels konden in Nations League niet rekenen op Romelu Lukaku, hun gebruikelijke speerpunt. Big Rom viel in de wedstrijd tegen Nederland al snel geblesseerd uit en moest verstek laten gaan voor het vervolg van het vierluik. Batshuayi nam daarop het stokje daarop over. Hij scoorde tegen Oranje en ook in Polen. Twee goals op vier wedstrijden zijn echter niet genoeg om de twijfelaars over de streep te trekken. Op het WK dan maar?

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Is Batshuayi scherp genoeg bij de Duivels?

Meest recent

Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

31
31
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

18
18
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

47
47
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

91
91
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

120
120
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

129
129
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

44
44
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

36
36
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

164
164
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

76
76
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

355
355
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

289
289
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

81
81
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

578
578
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

70
70
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

591
591
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

420
420
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

212
212
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

125
125
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

104
104
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

256
256
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

100
100
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

120
120

Meer sportnieuws