Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

door
Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

De Rode Duivels pakten dinsdagavond hun tweede zege in de Nations League. Opnieuw was Polen het slachtoffer. De Belgen haalden het met het kleinste verschil en kunnen dus met een voldaan gevoel op vakantie vertrekken. In het najaar volgt met het WK dé afspraak van het jaar voor Roberto Martinez en co.


Onze landgenoten zullen daar op hun best moeten zijn om een goed resultaat te behalen. In de Nations konden ze enkel thuis tegen Polen echt overtuigen, waardoor de twijfels nog niet volledig verdwenen zijn. Thuis tegen Nederland kregen de Duivels een pandoering en in Wales gaven ze een 0-1-voorsprong in het slot nog uit handen. In Polen wonnen ze met 0-1, dankzij een treffer van Michy Batshuayi. Voor de spits was het al zijn 25ste goals in 45 duels voor de Duivels.

Dat zijn erg knappe cijfers, maar toch volstaat dat niet om Peter Vandenbempt te overtuigen. De analist zag Batsman bij Sporza belangrijk zijn met een doelpunt, maar helemaal op de afspraak was hij niet. "Batshuayi voorin blijft toch een twijfelgeval", vindt VDB. "Hij begon goed, was dreigend en heeft gescoord natuurlijk - niet onbelangrijk. Maar dan heeft hij zoveel momenten van onoplettendheid, van nonchalance, van gebrek aan concentratie... Dat blijft toch een probleem voorin", is hij duidelijk.

LUKAKU

De Duivels konden in Nations League niet rekenen op Romelu Lukaku, hun gebruikelijke speerpunt. Big Rom viel in de wedstrijd tegen Nederland al snel geblesseerd uit en moest verstek laten gaan voor het vervolg van het vierluik. Batshuayi nam daarop het stokje daarop over. Hij scoorde tegen Oranje en ook in Polen. Twee goals op vier wedstrijden zijn echter niet genoeg om de twijfelaars over de streep te trekken. Op het WK dan maar?

LEES OOK: Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Is Batshuayi scherp genoeg bij de Duivels?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

128
128
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

30
30
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

162
162
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

88
88
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

390
390
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

110
110
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

266
266
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

167
167
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

701
701
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

410
410
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

402
402
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

328
328
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

440
440
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

762
762
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

165
165
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

346
346
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

397
397
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

536
536
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

713
713

Meer sportnieuws