Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

213 stemmen
Vandenbempt ziet groot probleemgeval bij Duivels

De Rode Duivels pakten dinsdagavond hun tweede zege in de Nations League. Opnieuw was Polen het slachtoffer. De Belgen haalden het met het kleinste verschil en kunnen dus met een voldaan gevoel op vakantie vertrekken. In het najaar volgt met het WK dé afspraak van het jaar voor Roberto Martinez en co.


Onze landgenoten zullen daar op hun best moeten zijn om een goed resultaat te behalen. In de Nations konden ze enkel thuis tegen Polen echt overtuigen, waardoor de twijfels nog niet volledig verdwenen zijn. Thuis tegen Nederland kregen de Duivels een pandoering en in Wales gaven ze een 0-1-voorsprong in het slot nog uit handen. In Polen wonnen ze met 0-1, dankzij een treffer van Michy Batshuayi. Voor de spits was het al zijn 25ste goals in 45 duels voor de Duivels.

Dat zijn erg knappe cijfers, maar toch volstaat dat niet om Peter Vandenbempt te overtuigen. De analist zag Batsman bij Sporza belangrijk zijn met een doelpunt, maar helemaal op de afspraak was hij niet. "Batshuayi voorin blijft toch een twijfelgeval", vindt VDB. "Hij begon goed, was dreigend en heeft gescoord natuurlijk - niet onbelangrijk. Maar dan heeft hij zoveel momenten van onoplettendheid, van nonchalance, van gebrek aan concentratie... Dat blijft toch een probleem voorin", is hij duidelijk.

LUKAKU

De Duivels konden in Nations League niet rekenen op Romelu Lukaku, hun gebruikelijke speerpunt. Big Rom viel in de wedstrijd tegen Nederland al snel geblesseerd uit en moest verstek laten gaan voor het vervolg van het vierluik. Batshuayi nam daarop het stokje daarop over. Hij scoorde tegen Oranje en ook in Polen. Twee goals op vier wedstrijden zijn echter niet genoeg om de twijfelaars over de streep te trekken. Op het WK dan maar?

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

Is Batshuayi scherp genoeg bij de Duivels?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

3
3
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

25
25
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

69
69
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

44
44
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

74
74
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

332
332
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

170
170
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

56
56
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

358
358
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

115
115
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

729
729
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

107
107
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

100
100
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

367
367
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

335
335
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

561
561
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

972
972
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221

Meer sportnieuws