Hazard duidelijk over paraatheid: "Dat kan ik wel zeggen"

145
Hazard duidelijk over paraatheid:

De Rode Duivels sloten gisteren hun Nations League-vierluik af met een zege in en tegen Polen. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Michy Batshuayi. Batsman kopte op het kwartier knap binnen op aangeven van Youri Tielemans. Eden Hazard mocht 66 minuten opdraven. De speler van Real Madrid leverde een hoopgevende prestatie af.


Hazard probeerde de bakens te verzetten in Polen door acties op te zetten. Hij scoorde ook met een stifter, al keurde de wedstrijdleiding die goal terecht af voor buitenspel. Onze landgenoot kan terugkijken op een degelijke partij, waarbij hij wel niet kon verbergen dat hij nog geen 100% is. In Spanje waren ze positief over Hazard, die volgens AS "het goede gevoel kan behouden". Afwachten of hij die lijn volgend jaar kan doortrekken bij Real Madrid.

Hazard zelf kwam na de wedstrijd tegen Polen met een update over zijn fysieke paraatheid. Hij zei dat hij geen last meer ondervind. "Ik heb twee zeer interessante weken gehad. We hebben goed gewerkt. Ik kan zeggen dat ik geen problemen meer heb. Voor het ogenblik is alles in orde. Het is aan mij om goed te blijven werken zoals ik al een tijdje doe", citeert RTBF de Rode Duivel.

WK

Hazard lijkt zo na het nodige blessureleed stilaan op de terugweg. En dat is goed nieuws met het oog op het WK in Qatar, dat in november en december zal afgewerkt worden. Een 100% fitte Eden Hazard heeft nog steeds zijn plek in de basis bij de Rode Duivels en kan van goudwaarde zijn. Dat bewees hij al op het WK in Rusland, waar hij onder meer tegen Brazilië een beresterke partij speelde.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Zal hij topfit aan het WK starten?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

7
7
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

18
18
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

14
14
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

31
31
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

30
30
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

66
66
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

169
169
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

241
241
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

100
100
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

29
29
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

124
124
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws