Hazard duidelijk over paraatheid: "Dat kan ik wel zeggen"

door
Hazard duidelijk over paraatheid:

De Rode Duivels sloten gisteren hun Nations League-vierluik af met een zege in en tegen Polen. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Michy Batshuayi. Batsman kopte op het kwartier knap binnen op aangeven van Youri Tielemans. Eden Hazard mocht 66 minuten opdraven. De speler van Real Madrid leverde een hoopgevende prestatie af.


Hazard probeerde de bakens te verzetten in Polen door acties op te zetten. Hij scoorde ook met een stifter, al keurde de wedstrijdleiding die goal terecht af voor buitenspel. Onze landgenoot kan terugkijken op een degelijke partij, waarbij hij wel niet kon verbergen dat hij nog geen 100% is. In Spanje waren ze positief over Hazard, die volgens AS "het goede gevoel kan behouden". Afwachten of hij die lijn volgend jaar kan doortrekken bij Real Madrid.

Hazard zelf kwam na de wedstrijd tegen Polen met een update over zijn fysieke paraatheid. Hij zei dat hij geen last meer ondervind. "Ik heb twee zeer interessante weken gehad. We hebben goed gewerkt. Ik kan zeggen dat ik geen problemen meer heb. Voor het ogenblik is alles in orde. Het is aan mij om goed te blijven werken zoals ik al een tijdje doe", citeert RTBF de Rode Duivel.

WK

Hazard lijkt zo na het nodige blessureleed stilaan op de terugweg. En dat is goed nieuws met het oog op het WK in Qatar, dat in november en december zal afgewerkt worden. Een 100% fitte Eden Hazard heeft nog steeds zijn plek in de basis bij de Rode Duivels en kan van goudwaarde zijn. Dat bewees hij al op het WK in Rusland, waar hij onder meer tegen Brazilië een beresterke partij speelde.

LEES OOK: Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

Zal hij topfit aan het WK starten?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

21
21
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

14
14
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

132
132
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

123
123
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

58
58
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

110
110
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

70
70
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

59
59
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

78
78
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

173
173
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

98
98
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

95
95
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

135
135
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

54
54
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

315
315
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

330
330
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

159
159
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

90
90
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

324
324
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

106
106
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

132
132
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

371
371
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

204
204
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

225
225

Meer sportnieuws