Hazard duidelijk over paraatheid: "Dat kan ik wel zeggen"

door
Hazard duidelijk over paraatheid:

De Rode Duivels sloten gisteren hun Nations League-vierluik af met een zege in en tegen Polen. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Michy Batshuayi. Batsman kopte op het kwartier knap binnen op aangeven van Youri Tielemans. Eden Hazard mocht 66 minuten opdraven. De speler van Real Madrid leverde een hoopgevende prestatie af.


Hazard probeerde de bakens te verzetten in Polen door acties op te zetten. Hij scoorde ook met een stifter, al keurde de wedstrijdleiding die goal terecht af voor buitenspel. Onze landgenoot kan terugkijken op een degelijke partij, waarbij hij wel niet kon verbergen dat hij nog geen 100% is. In Spanje waren ze positief over Hazard, die volgens AS "het goede gevoel kan behouden". Afwachten of hij die lijn volgend jaar kan doortrekken bij Real Madrid.

Hazard zelf kwam na de wedstrijd tegen Polen met een update over zijn fysieke paraatheid. Hij zei dat hij geen last meer ondervind. "Ik heb twee zeer interessante weken gehad. We hebben goed gewerkt. Ik kan zeggen dat ik geen problemen meer heb. Voor het ogenblik is alles in orde. Het is aan mij om goed te blijven werken zoals ik al een tijdje doe", citeert RTBF de Rode Duivel.

WK

Hazard lijkt zo na het nodige blessureleed stilaan op de terugweg. En dat is goed nieuws met het oog op het WK in Qatar, dat in november en december zal afgewerkt worden. Een 100% fitte Eden Hazard heeft nog steeds zijn plek in de basis bij de Rode Duivels en kan van goudwaarde zijn. Dat bewees hij al op het WK in Rusland, waar hij onder meer tegen Brazilië een beresterke partij speelde.

LEES OOK: Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Zal hij topfit aan het WK starten?

Meest recent

Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

26
26
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

33
33
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

165
165
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

37
37
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

40
40
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

97
97
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

47
47
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

180
180
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

207
207
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

40
40
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

132
132
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

49
49
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

196
196
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

83
83
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

286
286
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

302
302
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

133
133
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

512
512
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

268
268
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

115
115

Meer sportnieuws