'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

door
'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

AA Gent haalde in januari slechts één nieuwkomer in huis, maar Jordan Torunarigha bleek wel meteen een versterking van formaat. De 24-jarige Duitser ontpopte zich in mum van tijd tot een absolute steunpilaar achterin. Alleen dreigt zijn verblijf in de Ghelamco Arena er eentje van korte duur te worden.


Torunarigha werd zonder aankoopoptie gehuurd van Hertha Berlijn, waar zijn contract volgend jaar afloopt. De traditieclub wil de voormalig jeugdinternational deze zomer dan ook graag definitief van de hand doen, maar verlangt dan wel boter bij de vis. Naar verluidt werd een eerste aanbieding van de Buffalo's, die ongeveer anderhalf miljoen bedroeg, alvast zonder verpinken van tafel geveegd.

Sky Sports meldde al dat de vraagprijs voor Torunarigha op 5 miljoen euro ligt, een pittige som. Gent geeft echter niet op. Volgens hetzelfde medium zouden de Buffalo's hun bod opgetrokken hebben naar 2 miljoen plus bonussen, maar ook dat zagen ze geweigerd door Hertha Berlijn. Er zijn ook kapers op de kust. Naar verluidt hengelen ook VfL Wolfsburg en West Ham United naar de diensten van Torunarigha. Gent staat dus voor een aartsmoeilijke opdracht als het de speler wil binnenhalen.

BUNDESLIGA

De meest voor de hand liggende bestemming voor de speler volgens de bovengenoemde bron is een transfer binnen de Bundesliga. In die competitie deed de verdediger al heel wat ervaring op. Voor Hertha speelde hij al 73 keer op het hoogste niveau in Duitsland. Met zijn relatief jonge leeftijd is Torunarigha bovendien een interessante investering naar de toekomst toe. Als hij goed presteert - zoals bij Gent het geval was - kan hij met de nodige winst verkocht worden.

LEES OOK: Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

🚀

Zal Gent hem nog kunnen halen?

Meest recent

Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

3
3
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

3
3
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

8
8
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

101
101
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

95
95
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

67
67
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

105
105
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

230
230
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

172
172
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

290
290
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

67
67
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

175
175
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

194
194
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

388
388
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

62
62
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

42
42
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48

Meer sportnieuws