'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

237
'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

AA Gent haalde in januari slechts één nieuwkomer in huis, maar Jordan Torunarigha bleek wel meteen een versterking van formaat. De 24-jarige Duitser ontpopte zich in mum van tijd tot een absolute steunpilaar achterin. Alleen dreigt zijn verblijf in de Ghelamco Arena er eentje van korte duur te worden.


Torunarigha werd zonder aankoopoptie gehuurd van Hertha Berlijn, waar zijn contract volgend jaar afloopt. De traditieclub wil de voormalig jeugdinternational deze zomer dan ook graag definitief van de hand doen, maar verlangt dan wel boter bij de vis. Naar verluidt werd een eerste aanbieding van de Buffalo's, die ongeveer anderhalf miljoen bedroeg, alvast zonder verpinken van tafel geveegd.

Sky Sports meldde al dat de vraagprijs voor Torunarigha op 5 miljoen euro ligt, een pittige som. Gent geeft echter niet op. Volgens hetzelfde medium zouden de Buffalo's hun bod opgetrokken hebben naar 2 miljoen plus bonussen, maar ook dat zagen ze geweigerd door Hertha Berlijn. Er zijn ook kapers op de kust. Naar verluidt hengelen ook VfL Wolfsburg en West Ham United naar de diensten van Torunarigha. Gent staat dus voor een aartsmoeilijke opdracht als het de speler wil binnenhalen.

BUNDESLIGA

De meest voor de hand liggende bestemming voor de speler volgens de bovengenoemde bron is een transfer binnen de Bundesliga. In die competitie deed de verdediger al heel wat ervaring op. Voor Hertha speelde hij al 73 keer op het hoogste niveau in Duitsland. Met zijn relatief jonge leeftijd is Torunarigha bovendien een interessante investering naar de toekomst toe. Als hij goed presteert - zoals bij Gent het geval was - kan hij met de nodige winst verkocht worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

Zal Gent hem nog kunnen halen?

Meest recent

Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

11
11
Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

36
36
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

76
76
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

196
196
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

192
192
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

35
35
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

236
236
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

274
274
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

82
82
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

101
101
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

328
328
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

182
182
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

107
107
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

425
425
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

221
221
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

251
251
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

219
219
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

627
627
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

94
94
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

665
665

Meer sportnieuws