'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

door
'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

AA Gent haalde in januari slechts één nieuwkomer in huis, maar Jordan Torunarigha bleek wel meteen een versterking van formaat. De 24-jarige Duitser ontpopte zich in mum van tijd tot een absolute steunpilaar achterin. Alleen dreigt zijn verblijf in de Ghelamco Arena er eentje van korte duur te worden.


Torunarigha werd zonder aankoopoptie gehuurd van Hertha Berlijn, waar zijn contract volgend jaar afloopt. De traditieclub wil de voormalig jeugdinternational deze zomer dan ook graag definitief van de hand doen, maar verlangt dan wel boter bij de vis. Naar verluidt werd een eerste aanbieding van de Buffalo's, die ongeveer anderhalf miljoen bedroeg, alvast zonder verpinken van tafel geveegd.

Sky Sports meldde al dat de vraagprijs voor Torunarigha op 5 miljoen euro ligt, een pittige som. Gent geeft echter niet op. Volgens hetzelfde medium zouden de Buffalo's hun bod opgetrokken hebben naar 2 miljoen plus bonussen, maar ook dat zagen ze geweigerd door Hertha Berlijn. Er zijn ook kapers op de kust. Naar verluidt hengelen ook VfL Wolfsburg en West Ham United naar de diensten van Torunarigha. Gent staat dus voor een aartsmoeilijke opdracht als het de speler wil binnenhalen.

BUNDESLIGA

De meest voor de hand liggende bestemming voor de speler volgens de bovengenoemde bron is een transfer binnen de Bundesliga. In die competitie deed de verdediger al heel wat ervaring op. Voor Hertha speelde hij al 73 keer op het hoogste niveau in Duitsland. Met zijn relatief jonge leeftijd is Torunarigha bovendien een interessante investering naar de toekomst toe. Als hij goed presteert - zoals bij Gent het geval was - kan hij met de nodige winst verkocht worden.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Zal Gent hem nog kunnen halen?

Meest recent

Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

5
5
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

15
15
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

106
106
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

357
357
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

20
20
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

162
162
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

143
143
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

87
87
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

154
154
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

410
410
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

31
31
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

136
136
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

215
215
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

791
791
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

120
120
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

189
189
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43

Meer sportnieuws