'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

door
'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

AA Gent haalde in januari slechts één nieuwkomer in huis, maar Jordan Torunarigha bleek wel meteen een versterking van formaat. De 24-jarige Duitser ontpopte zich in mum van tijd tot een absolute steunpilaar achterin. Alleen dreigt zijn verblijf in de Ghelamco Arena er eentje van korte duur te worden.


Torunarigha werd zonder aankoopoptie gehuurd van Hertha Berlijn, waar zijn contract volgend jaar afloopt. De traditieclub wil de voormalig jeugdinternational deze zomer dan ook graag definitief van de hand doen, maar verlangt dan wel boter bij de vis. Naar verluidt werd een eerste aanbieding van de Buffalo's, die ongeveer anderhalf miljoen bedroeg, alvast zonder verpinken van tafel geveegd.

Sky Sports meldde al dat de vraagprijs voor Torunarigha op 5 miljoen euro ligt, een pittige som. Gent geeft echter niet op. Volgens hetzelfde medium zouden de Buffalo's hun bod opgetrokken hebben naar 2 miljoen plus bonussen, maar ook dat zagen ze geweigerd door Hertha Berlijn. Er zijn ook kapers op de kust. Naar verluidt hengelen ook VfL Wolfsburg en West Ham United naar de diensten van Torunarigha. Gent staat dus voor een aartsmoeilijke opdracht als het de speler wil binnenhalen.

BUNDESLIGA

De meest voor de hand liggende bestemming voor de speler volgens de bovengenoemde bron is een transfer binnen de Bundesliga. In die competitie deed de verdediger al heel wat ervaring op. Voor Hertha speelde hij al 73 keer op het hoogste niveau in Duitsland. Met zijn relatief jonge leeftijd is Torunarigha bovendien een interessante investering naar de toekomst toe. Als hij goed presteert - zoals bij Gent het geval was - kan hij met de nodige winst verkocht worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Zal Gent hem nog kunnen halen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

37
37
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

13
13
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

36
36
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

14
14
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

78
78
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

158
158
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

146
146
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

53
53
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

125
125
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

47
47
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

98
98
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

282
282
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

249
249
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

484
484
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

367
367
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1271
1271
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

685
685
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

248
248
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

179
179
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

386
386
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

174
174
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343

Meer sportnieuws