'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

237 stemmen
'AA Gent ziet tweede bod geweigerd op droomdoelwit'

AA Gent haalde in januari slechts één nieuwkomer in huis, maar Jordan Torunarigha bleek wel meteen een versterking van formaat. De 24-jarige Duitser ontpopte zich in mum van tijd tot een absolute steunpilaar achterin. Alleen dreigt zijn verblijf in de Ghelamco Arena er eentje van korte duur te worden.


Torunarigha werd zonder aankoopoptie gehuurd van Hertha Berlijn, waar zijn contract volgend jaar afloopt. De traditieclub wil de voormalig jeugdinternational deze zomer dan ook graag definitief van de hand doen, maar verlangt dan wel boter bij de vis. Naar verluidt werd een eerste aanbieding van de Buffalo's, die ongeveer anderhalf miljoen bedroeg, alvast zonder verpinken van tafel geveegd.

Sky Sports meldde al dat de vraagprijs voor Torunarigha op 5 miljoen euro ligt, een pittige som. Gent geeft echter niet op. Volgens hetzelfde medium zouden de Buffalo's hun bod opgetrokken hebben naar 2 miljoen plus bonussen, maar ook dat zagen ze geweigerd door Hertha Berlijn. Er zijn ook kapers op de kust. Naar verluidt hengelen ook VfL Wolfsburg en West Ham United naar de diensten van Torunarigha. Gent staat dus voor een aartsmoeilijke opdracht als het de speler wil binnenhalen.

BUNDESLIGA

De meest voor de hand liggende bestemming voor de speler volgens de bovengenoemde bron is een transfer binnen de Bundesliga. In die competitie deed de verdediger al heel wat ervaring op. Voor Hertha speelde hij al 73 keer op het hoogste niveau in Duitsland. Met zijn relatief jonge leeftijd is Torunarigha bovendien een interessante investering naar de toekomst toe. Als hij goed presteert - zoals bij Gent het geval was - kan hij met de nodige winst verkocht worden.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Zal Gent hem nog kunnen halen?

Meest recent

‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

5
5
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

14
14
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

25
25
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

24
24
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

80
80
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

114
114
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

48
48
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

32
32
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

58
58
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

333
333
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

187
187
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

225
225
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

473
473
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

130
130
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

559
559
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

108
108
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

380
380
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

202
202
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

202
202
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

343
343
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

346
346

Meer sportnieuws