'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

door
'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

Beerschot zal volgend seizoen aantreden in de 1B Pro League. De Ratten konden zich niet handhaven in de Jupiler Pro League en moeten dus een reeks zakken. Met welke selectie ze volgend jaar de strijd zullen aangaan, is niet helemaal duidelijk. Momenteel is het een komen en eerder een gaan van spelers op het Kiel.


Beerschot zag al heel wat pionnen afzwaaien. Raphael Holzhauser en Joren Dom trekken bijvoorbeeld naar OH Leuven. Beide spelers maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. De afgelopen tijd voegden de Mannekes wel enkele pionnen toe aan hun kern. Thibaud Verlinden kwam over van het Slovaakse DAC en Thibaut Baeten wordt gehuurd van NEC. Robbe Quirynen tekende dan weer transfervrij voor twee seizoenen.

Ondanks de nieuwkomers vertrekken er mogelijk nog meer pionnen in Antwerpen. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat verdediger Jan Van den Bergh interesse geniet van OH Leuven. VD Bergh speelde als eens op huurbasis voor de Vlaams-Brabanders. Hij stond toen onder contract bij AA Gent. Een tweede mogelijke vertrekker is Stipe Radic, al is het niet meteen duidelijk waar de toekomst ligt van de Kroaat. Volgens de bovengenoemde krant had ook Radic een degradatieclausule in zijn overeenkomst. Hij zou die gebruikt hebben, maar beide partijen twisten over het feit of hij dat juridisch correct gedaan heeft.

WIELAND

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar het hoogste niveau. De club legt haar lot daarvoor in de handen van de relatief onbekende Andreas Wieland. De Oostenrijker was in eigen land actief als coach van Juniors OÖ en LASK Linz. Hij kreeg een contract voor twee jaar. Bij promotie kan er daar nog een jaar bijkomen.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Wie moet Beerschot houden?

Meest recent

'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

17
17
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

139
139
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

24
24
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

260
260
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

15
15
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

148
148
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

244
244
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

347
347
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

57
57
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

152
152
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

287
287
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

152
152
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

65
65
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

379
379
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

116
116
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

501
501
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

773
773
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

319
319
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

315
315
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1076
1076
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

76
76
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

526
526
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

199
199

Meer sportnieuws