'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

door
'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

Beerschot zal volgend seizoen aantreden in de 1B Pro League. De Ratten konden zich niet handhaven in de Jupiler Pro League en moeten dus een reeks zakken. Met welke selectie ze volgend jaar de strijd zullen aangaan, is niet helemaal duidelijk. Momenteel is het een komen en eerder een gaan van spelers op het Kiel.


Beerschot zag al heel wat pionnen afzwaaien. Raphael Holzhauser en Joren Dom trekken bijvoorbeeld naar OH Leuven. Beide spelers maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. De afgelopen tijd voegden de Mannekes wel enkele pionnen toe aan hun kern. Thibaud Verlinden kwam over van het Slovaakse DAC en Thibaut Baeten wordt gehuurd van NEC. Robbe Quirynen tekende dan weer transfervrij voor twee seizoenen.

Ondanks de nieuwkomers vertrekken er mogelijk nog meer pionnen in Antwerpen. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat verdediger Jan Van den Bergh interesse geniet van OH Leuven. VD Bergh speelde als eens op huurbasis voor de Vlaams-Brabanders. Hij stond toen onder contract bij AA Gent. Een tweede mogelijke vertrekker is Stipe Radic, al is het niet meteen duidelijk waar de toekomst ligt van de Kroaat. Volgens de bovengenoemde krant had ook Radic een degradatieclausule in zijn overeenkomst. Hij zou die gebruikt hebben, maar beide partijen twisten over het feit of hij dat juridisch correct gedaan heeft.

WIELAND

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar het hoogste niveau. De club legt haar lot daarvoor in de handen van de relatief onbekende Andreas Wieland. De Oostenrijker was in eigen land actief als coach van Juniors OÖ en LASK Linz. Hij kreeg een contract voor twee jaar. Bij promotie kan er daar nog een jaar bijkomen.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Wie moet Beerschot houden?

Meest recent

Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

28
28
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

116
116
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

544
544
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

384
384
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

120
120
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

157
157
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

44
44
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

264
264
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

50
50
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

269
269
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

153
153
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

365
365
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

70
70
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

479
479
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

393
393
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

461
461
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

166
166
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

432
432
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

168
168
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

419
419
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

400
400
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

78
78
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

594
594
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

132
132
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

1154
1154

Meer sportnieuws