'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

door
'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

Beerschot zal volgend seizoen aantreden in de 1B Pro League. De Ratten konden zich niet handhaven in de Jupiler Pro League en moeten dus een reeks zakken. Met welke selectie ze volgend jaar de strijd zullen aangaan, is niet helemaal duidelijk. Momenteel is het een komen en eerder een gaan van spelers op het Kiel.


Beerschot zag al heel wat pionnen afzwaaien. Raphael Holzhauser en Joren Dom trekken bijvoorbeeld naar OH Leuven. Beide spelers maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. De afgelopen tijd voegden de Mannekes wel enkele pionnen toe aan hun kern. Thibaud Verlinden kwam over van het Slovaakse DAC en Thibaut Baeten wordt gehuurd van NEC. Robbe Quirynen tekende dan weer transfervrij voor twee seizoenen.

Ondanks de nieuwkomers vertrekken er mogelijk nog meer pionnen in Antwerpen. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat verdediger Jan Van den Bergh interesse geniet van OH Leuven. VD Bergh speelde als eens op huurbasis voor de Vlaams-Brabanders. Hij stond toen onder contract bij AA Gent. Een tweede mogelijke vertrekker is Stipe Radic, al is het niet meteen duidelijk waar de toekomst ligt van de Kroaat. Volgens de bovengenoemde krant had ook Radic een degradatieclausule in zijn overeenkomst. Hij zou die gebruikt hebben, maar beide partijen twisten over het feit of hij dat juridisch correct gedaan heeft.

WIELAND

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar het hoogste niveau. De club legt haar lot daarvoor in de handen van de relatief onbekende Andreas Wieland. De Oostenrijker was in eigen land actief als coach van Juniors OÖ en LASK Linz. Hij kreeg een contract voor twee jaar. Bij promotie kan er daar nog een jaar bijkomen.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Wie moet Beerschot houden?

Meest recent

Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase Jérémy Doku mocht na zijn ...

3
3
Crisis bij 'De Spor': Inktzwarte reeks zet alles op scherp

Onverwacht is er stilaan een hevige crisis losgebarsten bij Sporting Hasselt. De cultclub, mede ...

18
18
KAA Gent weer in hetzelfde bedje ziek: duo afgemaakt

KAA Gent onder Rik De Mil doet het niet beter dan KAA Gent onder Ivan Leko. De Buffalo’s ...

33
33
Degreef deelt steek uit: “Club heeft niet meer kwaliteit”

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

192
192
Burgess-slachtoffer haalt vernietigend uit: “Vies!”

Union SG won met 2-1 van KRC Genk, maar na afloop ging het vooral over de tackle van Christian ...

162
162
Bertaccini geeft hét verschil aan tussen Taravel en Hasi

Bij RSC Anderlecht neemt het vandaag op tegen Club Brugge. De Brusselaars zijn de underdog in het ...

142
142
Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

23
23
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

265
265
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

278
278
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

189
189
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

349
349
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

198
198
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

657
657
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

400
400
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

181
181
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

113
113
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

348
348
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

460
460
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

33
33
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

74
74
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

36
36
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

32
32
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

85
85
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

29
29
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

35
35

Meer sportnieuws