'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

door
'Beerschot neemt afscheid van nog twee spelers'

Beerschot zal volgend seizoen aantreden in de 1B Pro League. De Ratten konden zich niet handhaven in de Jupiler Pro League en moeten dus een reeks zakken. Met welke selectie ze volgend jaar de strijd zullen aangaan, is niet helemaal duidelijk. Momenteel is het een komen en eerder een gaan van spelers op het Kiel.


Beerschot zag al heel wat pionnen afzwaaien. Raphael Holzhauser en Joren Dom trekken bijvoorbeeld naar OH Leuven. Beide spelers maakten gebruik van een clausule waarbij ze bij degradatie gratis weg mochten. De afgelopen tijd voegden de Mannekes wel enkele pionnen toe aan hun kern. Thibaud Verlinden kwam over van het Slovaakse DAC en Thibaut Baeten wordt gehuurd van NEC. Robbe Quirynen tekende dan weer transfervrij voor twee seizoenen.

Ondanks de nieuwkomers vertrekken er mogelijk nog meer pionnen in Antwerpen. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat verdediger Jan Van den Bergh interesse geniet van OH Leuven. VD Bergh speelde als eens op huurbasis voor de Vlaams-Brabanders. Hij stond toen onder contract bij AA Gent. Een tweede mogelijke vertrekker is Stipe Radic, al is het niet meteen duidelijk waar de toekomst ligt van de Kroaat. Volgens de bovengenoemde krant had ook Radic een degradatieclausule in zijn overeenkomst. Hij zou die gebruikt hebben, maar beide partijen twisten over het feit of hij dat juridisch correct gedaan heeft.

WIELAND

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar het hoogste niveau. De club legt haar lot daarvoor in de handen van de relatief onbekende Andreas Wieland. De Oostenrijker was in eigen land actief als coach van Juniors OÖ en LASK Linz. Hij kreeg een contract voor twee jaar. Bij promotie kan er daar nog een jaar bijkomen.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Wie moet Beerschot houden?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

38
38
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

146
146
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

22
22
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

40
40
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

72
72
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

20
20
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

49
49
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

39
39
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

83
83
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

37
37
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

166
166
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

117
117
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

687
687
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

204
204
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws