Storck verrast met uitspraak over Genk

237
Storck verrast met uitspraak over Genk

Bernd Storck werd onlangs voorgesteld als de nieuwe trainer van Eupen. De Duitser werd niet zo lang daarvoor ontslagen bij KRC Genk, dat doorgaat met Wouter Vrancken als T1. In het tussenseizoen zagen ze in de Oostkantons al een hele hoop spelers andere oorden opzoeken.


Storck staat dan ook voor geen eenvoudige opdracht, lijkt het. De Panda's moeten bouwen aan een nieuwe ploeg en enkele versterkingen zijn daarbij geen overbodige luxe. Vorig seizoen konden ze de barrageduels met de tweede uit 1B ontlopen. Die eer was uiteindelijk weggelegd voor RFC Seraing, de voorlaatste in de stand. Volgend seizoen wil Storck ongetwijfeld beter doen met zijn nieuwe club. De trainer stond dinsdag de pers te woord en kwam ook nog eens terug op zijn avontuur bij KRC Genk.

Stork verraste toch wel door heel positief terug te kijken op zijn passage in de Cegeka Arena. "Ik blik met een positief gevoel terug op mijn tijd in Genk. In mijn zes maanden heb ik betere resultaten geboekt in vergelijking met de periode voor mijn komst", berekende hij nog eens. Hij koestert geen wrok tegenover zijn ex-werkgever. "Op het einde van het seizoen hebben zowel de club als ikzelf beslist om elk onze eigen weg te gaan. Zij hadden hun ideeën over de toekomst, ik had de mijne. Maar alles is op een uiterst professionele manier afgehandeld. Mijn tijd bij Genk was dus zéér positief voor beide partijen", klonk het.

VIERDE AVONTUUR

Storck is aan zijn vierde trainersavontuur toe in ons land. In september 2018 belandde hij bij Excelsior Moeskroen, om dik een jaar later aan de slag te gaan bij Cercle Brugge. Daarna volgde een intermezzo in Slovakije, voordat hij aan de slag ging bij KRC Genk. In Limburg wilde de mayonaise niet pakken, waarna Eupen hem niet zo lang geleden dus een reddingsboei toewierp.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Zal hij het goed doen met Eupen?

Meest recent

Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

14
14
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

4
4
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

61
61
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

96
96
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

199
199
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

207
207
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

32
32
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

232
232
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

53
53
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

30
30
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

130
130
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

122
122
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

71
71
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

53
53
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

349
349
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

64
64
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

155
155
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

184
184
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

69
69
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

82
82

Meer sportnieuws