Storck verrast met uitspraak over Genk

237 stemmen
Storck verrast met uitspraak over Genk

Bernd Storck werd onlangs voorgesteld als de nieuwe trainer van Eupen. De Duitser werd niet zo lang daarvoor ontslagen bij KRC Genk, dat doorgaat met Wouter Vrancken als T1. In het tussenseizoen zagen ze in de Oostkantons al een hele hoop spelers andere oorden opzoeken.


Storck staat dan ook voor geen eenvoudige opdracht, lijkt het. De Panda's moeten bouwen aan een nieuwe ploeg en enkele versterkingen zijn daarbij geen overbodige luxe. Vorig seizoen konden ze de barrageduels met de tweede uit 1B ontlopen. Die eer was uiteindelijk weggelegd voor RFC Seraing, de voorlaatste in de stand. Volgend seizoen wil Storck ongetwijfeld beter doen met zijn nieuwe club. De trainer stond dinsdag de pers te woord en kwam ook nog eens terug op zijn avontuur bij KRC Genk.

Stork verraste toch wel door heel positief terug te kijken op zijn passage in de Cegeka Arena. "Ik blik met een positief gevoel terug op mijn tijd in Genk. In mijn zes maanden heb ik betere resultaten geboekt in vergelijking met de periode voor mijn komst", berekende hij nog eens. Hij koestert geen wrok tegenover zijn ex-werkgever. "Op het einde van het seizoen hebben zowel de club als ikzelf beslist om elk onze eigen weg te gaan. Zij hadden hun ideeën over de toekomst, ik had de mijne. Maar alles is op een uiterst professionele manier afgehandeld. Mijn tijd bij Genk was dus zéér positief voor beide partijen", klonk het.

VIERDE AVONTUUR

Storck is aan zijn vierde trainersavontuur toe in ons land. In september 2018 belandde hij bij Excelsior Moeskroen, om dik een jaar later aan de slag te gaan bij Cercle Brugge. Daarna volgde een intermezzo in Slovakije, voordat hij aan de slag ging bij KRC Genk. In Limburg wilde de mayonaise niet pakken, waarna Eupen hem niet zo lang geleden dus een reddingsboei toewierp.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Zal hij het goed doen met Eupen?

Meest recent

Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

0
0
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

107
107
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

23
23
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

60
60
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

25
25
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

249
249
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

74
74
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

976
976
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

190
190
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

454
454
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

268
268
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

250
250
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

332
332
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

92
92
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

89
89
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

609
609
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

365
365
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

158
158
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

159
159
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

139
139
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

119
119
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

328
328
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

143
143
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

476
476

Meer sportnieuws